-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
IROKEZ :) Świetny :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Oczywiście można tez 3 ale od miejsca zamieszkania blizej jest do przystanku 9 niz 3 stąd "moja" droga prowadzi tramwajem linii 9 :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ahhhhh takie dobre wieści ;) Strasznie się cieszę, że Diego już zza tych krat wyszedl. Zdjęcia świetne, podobne do siebie niesamowicie;) (tj piesy podobne nie zdjecia:)) Proszę wymiziać ode mnie oby dwa koniecznie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']osz kurcze spóźniłam się :oops: ale i tak NAJLEPSZEGO :laola:[/QUOTE] Nie szkodzi przecież, Tazzmankowi to i tak bez różnicy :lol::lol: [quote name='jambi_']że jak??? :roflt: teraz to dopiero się zacznie! sznaucery dorastają dopiero około 3-4 lat, w wieku 2 lat zaczynają odkrywać swoją prawdziwa naturę :diabloti:[/QUOTE] Aha.... Czy ktoś mógłby mnie dobić? :flaming: -
Strasznie się cieszę ;) I również czekam na fotki nie mogę się doczekać ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi_']ech znęcacze :diabloti: biedny pies.... ;)[/QUOTE] No tak moja wina ehhhh może mi kiedyś wybaczy :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Usilnie się starałam aby podniósł głowę ale tylko lekko się uniósł :) [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/6622/dsc00688w.jpg[/IMG] Mój staruszek :p Jeszcze raz dziękujemy za życzenia :multi: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']a to powinszowac jubilatowi od nas i zyczyc samej dobroci!!!! u nas w sobote bedzie Nikus dwa lata konczyl[/QUOTE] Ah powinszowane i pożyczone samej dobroci :loveu: Nooo dwa lata to już dorosłość :p [quote name='Fides79']no to wszystkiego dobrego dla Tazzmanka dużo radości, dużo biegania, szczekania, i wszystkich fajnych rzeczy które psiaki lubią najbardziej :bday::BIG::chlup::chlup:[/QUOTE] [quote name='jambi_'] a dla Tazzmana, zamiast tortu - soczystego steka [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/koch.gif[/IMG][/QUOTE] [quote name='eria']wszystkiego najlepszego !!!!! :)[/QUOTE] [quote name='weszka']Wpadłam w sam raz! Najlepszego dla brodziatego![/QUOTE] Dziękuję w imieniu Tazzka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: I Czas na małą fotorelację z pożerania tortu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [CENTER]1. TZ nasz kochany na chwilkę z tajemniczą miną, poprzedzona tajemniczym słowem TORT znikł za drzwiami prowadzacymi do kopalni smakołyków :multi::multi: I wyczarował: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/143/dsc00683g.jpg[/IMG] 2. POstawił mi miskę przed nosem i kazał siedzieć i zostać a ja juz taką ochotę miałem na TORT ale nieeee... jeszcze mi zdjęcia robili... I na dodatek zdjęcie zostało ochrzczone stwierdzeniem: "Potulny jak baranek" :diabloti: A ja już chciałem pożreć to ahhh [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9827/dsc00684h.jpg[/IMG] 3.POZWOLILI :multi::multi::multi: [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/715/dsc00685y.jpg[/IMG] 4. Łosz na kocią kość jakie dobre [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7805/dsc00687z.jpg[/IMG] MNIAM MNIAM :loveu::loveu: [/CENTER] -
Ahhh jaki fotoreportarz z mycia :loveu::loveu: I jaki pachnący piesek :) I to tak przed fryzjerem? My zawsze po fryzjerze się myjemy żeby resztki sierści zmyć ;) I dokładnie mówię my bo po kapieli Tazza też zawsze jestem cała mokra :evil_lol::evil_lol: Łazienka zresztą też pływa... A my do fryzjera 13 idziemy ;) Przesłam mizianko dla czystego futra :) I zapraszam za niedługo do mnie będą nowe zdjęcia :razz:
-
No to świtny jubileusz. Braku odzewu administracji :) Ehhh ta "biurokracja" :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz menda czarna ma dziś 1 (słownie: pierwsze) Urodzinki :) A co do spinek to tylko moje odgrażanie się :) Nie ma potrzeby aby upinać mu cokolwiek :) -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Tramwaj nr 9. kierunek Głębokie. Wysiadka na przystanku: Spacerowa. Skrecasz już nogami w Arkońską. To czerwone to wybieg :) Nogami to jakieś niecałe 10 minut spokojnym tempem :) [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7897/beztytuuvgu.jpg[/IMG] Pozdrawiam- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ahhhh ileż zdjęć :) Normalnie uczta :) I głaski przesyłam i na bazarki lece :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Legionów Dąbrowskiego. ;)[/QUOTE] Auto czy komunikacja miejska? :) (normalnie jak przesłuchanie :) )- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']cudny nochal!!!!!! :loveu:[/QUOTE] :oops::oops: [quote name='Tekla64']loj troche tu nie zagladalam a tu takie tematy!!! alkohol i sex zdjecia super ale jak dla mnie to odczuwam niedosty hihihi ja Done jakis niewielki czas temu obciachalam ale pewnie jeszcze ze dwa razy zdaze z jej sierscia, a jak tam broda juz doprowadzona do porzadku? podrapaj skore futra od nas[/QUOTE] Z niedosytem w najbliżej czasie postaram się coś zrobić :razz: Broda w trakcie ogarniania bo Tazz się opiera bardzo. Narazie jesteśmy na etapie niestety wycinania i rozczesywania. Ale powoli powoli i do celu. No chyba, że go nafaszeruję tymi uspokajającymi tabletami ziołowymi :diabloti: [quote name='jambi_']no cóż za bombastyczna grzywka! pięęęęękny! :-D [URL]http://img442.imageshack.us/img442/324/kedziorek.jpg[/URL][/QUOTE] Bardzo lubię kręcić mu kędziorki :loveu: Wogule lubię jak jest zarośnięty ale już pisałam o tym :lol: Pozdrawiamy :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ehhh tylko jak to mój pada ofiarą to chyba muszę zwracać uwagę właścicielom :) Dziękuję za informacje :loveu::loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Witamy się popołudniowo :loveu: Dwa nowe zdjęcia mamy :lol: [CENTER]Mój Kedziorek :-D [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/324/kedziorek.jpg[/IMG] Ostatnio nastąpiło odkrycie :evil_lol::evil_lol: Futro sie zorientowało, że może juz patrzeć przez górną dziurę a nie przez dolną :lol::lol: I Cały dumny i zadowolony obserwuje otoczenie :loveu::loveu: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/3192/natar.jpg[/IMG] Pozdrawiamy Kędziorkowo-tarasowo :cool3::cool3: [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama']Cioteczki, a może w Szczecinowie zajmiemy się tą akcją?? [url]http://zerwijmylancuchy.pl/wesprzyj-akcje.php?type=2[/url] Co Wy na to? Znajdą się chętni do współpracy??[/QUOTE] Jestem za. -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Owszem ;) Ale można jak ja spacerować z psem i przez ponad pół roku nie odkryć wybiegu znajdującego się 15 minut drogi nogami od miejsca zamieszkania :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Chodziło mi bardziej o to czy trafię. :lol:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] A zdradzisz nazwę swej ulicy?:) To pomogę z ew dojazdem tramwajem/autobusem. No chyba, że samochodem to już może być gorzej :P- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No to jestem i ja :) Troche mi zeszło ale jestem ;) Historyjki z Felusiowego pamiętniczka boskie :) Zdjęcia super nawet jeśli z telefonu :) Cod o byłych właścicieli Felka się nie wypowiem bo nie chcę się denerwować :angryy: Oczywiście będę zaglądać :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
No Parki to w Szczecinie są. Ale wybiegi też są ;) Na Arkońskiej największy w Szczecinie jest :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wszystkiego najlepszego Aronku :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Heheh na potwierdzenie parę fotek jakże szczęśliwego brudnego piesa :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='jambi_']WoW!! Saththa! cóż za pięęękny bannerek!!!:crazyeye: [COLOR=Teal][B]Dziekuję :)[/B][/COLOR] :loveu: :hmmmm: Saththa a jesteś pewna że to był jamnik? z opisu Twego wnoszę, że przypuszczalnie mógł to byc basset... chociaz te 12 kilo to jakby przymało na basseta, ale te 101 cm ??? toż to kaaawał chłopa był! :lol: [COLOR=Teal][B]Jestem pewna :) Tj nie miał rodowodu ale jestem pewna, że jamnik. Jak był mały to wet się dziwił, że nie ma rodowodu... Był srednio 2x wyższy i dłuższy niz koleżanki jamniczki "miniaturowe" I Fakt, że długi był i kawał chłopa :lol::lol:[/B][/COLOR] no ja podobne rzeczy ćwiczyłam z moją Joko :roll: ta panieneczka łagodna jak owieczka, nigdy nie używająca akcesoriów w stylu smycz, kaganiec, gdy tylko zbliżaliśmy się na 20 metrów w pobliże Kliniki wykonywała nagły zwrot, omijanie i za nic w świecie wejść do środka nie chciała z własnej woli, w związku z tym nie pozostawało mi nic innego jak wniesienie panny do środka... bagatelka - 15 kilo :p za to u weta, mój święty pies o anielskim usposobieniu zmieniał sie jak pod wpływem zaklęcia w istotę z piekła rodem i to było jedyne miejsce w którym na pysiu Joko lądował kaganiec... Doktor Jekyll i Mister Hyde... :evil_lol: [COLOR=Teal][B]Oj to może ten biały fartuch?[/B][/COLOR]:evil_lol::evil_lol: Widac sznaucery tak mają :p, i nie łudź się jeśli na dzień dzisiejszy nie uniesiesz 35 kilo, to tym bardziej w przyszłości ;) zwłaszcza jak Ci przekroczy 40 kilo :evil_lol: i w razie takich wizyt zamiast butów proponuje Ci wrotki - to i psu łatwiej będzie i obcasy oszczędzisz :eviltong:[/QUOTE] Ahhh może gdzie ś pod drodze przypakuję troszkę :evil_lol::evil_lol: Nie mamy opanowej komendy "stój" więc wrotki to trochę ekstramalne przezycie by było :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: