Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Ojjj biedny Feluś takie nie miłe przygody :( Swoja drogą troche tego było biedny prosze go koniecznie ode mnie pogłaskać, pomiziać i poprzytulać! KONIECZNIE! :)A Pani duża proszę jeszcze uważac na Felusia bo się biedny boi:) Słodycz taka myli wyrazy ;p
  2. Niesamowita opowieść. Przeczytałam jednym tchem i strasznie zatęskniłam za moim pierwszym ehhh [quote name='jambi_'][SIZE=2] tak mam nadzieję, że jest choć trochę prawdy w słowach „powróci do mnie w innym futerku”[/SIZE][/QUOTE] I tego Ci życzę Tobie, sobie i wielu z nas.
  3. [quote name='Fides79']hej :) czemu tu taka cisza? co tam w Klanie?[/QUOTE] Właśnie. Co tam co tam?:)
  4. Łooo Ile zdjęć ;) Felkowe łapy superrr ;) I taka jesienna pogoda. Ja to się smieję z Tazza bo jak wracamy z wybiegu to normalnie jesienią pachnie :)
  5. [quote name='jambi_']nooo... ja sie staram odkąd mam czarne psy, czyli jakieś... 25 lat :eviltong: ... chociaż fakt, że kiedyś tak troche mniej sie starałam, to żeby było uczciwie, to niech będzie połowa tego ;) ... i nadal mi nie wychodzi :evil_lol:[/QUOTE] Oj nie odpisałam, edycja szwankuje koniec świata ;) Ja w sumie nigdy nie miałam aparatu coby focic. Jak powchodziły telefony z aparatami na rynek to trochę no ale to telefonem zawsze bez szaleństw :P Jak wiadomo trening czyni mistrza :))
  6. [quote name='jambi_']nieeeeee hehehehe :diabloti: [COLOR=Navy]Ale dlaczego? :placz::placz::placz:Ja tak ładnie proszę :loveu::loveu:[/COLOR] Saththa nic się nie martw, doświadczenie przyjdzie z czasem :roflt: akurat u Felka oczy sa po przeciwnej stronie niż normalnie powinny być :roflt:... oczywiście tylko na tym zdjęciu ;)[/QUOTE] Taaak, jak mi się całe zdjęcie wgrało to już mi lepiej poszło :multi::multi:
  7. Ło Matko :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja bardzo proszę przemilczmy moje 2 poprzednie posty... :oops::oops::oops: Fotla mi się nie wczytała... i nawet nosa nie było... :shake::shake::shake: I dopiero teraz na Twa wzmianke o nosie pomyślałam "Jaki nos do ekhem, nic tam nie było...:mad::mad:" i zobaczyłam całą fotkę... :oops::oops::oops::oops: Ło Matko jak mi wstyd :oops::oops::oops::oops: I już wiem co i gdzie ehhh, P.S ale trzeba, że to cała ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Prfzepraszam, edycja mi nie działa. Tak siedze i wymysliłam, że to co wziełam za głowe to łapa a głowy nie ma... :-o HELP ;) Bo spać nie bedę mogła :oops:
  9. [quote name='jambi_']Przez dłuższą chwilę szukałam gdzie są oczy ... :roflt: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8894/dscn3695o.jpg[/IMG] Hmmm wiecie bo ja nadal szukam... Mam małe doświadczenie hmmm...
  10. [quote name='Tekla64']. najwazniejsze zeby bylo widac ze sa psy i nie tylko. nie wszyscy moga byc talentami nocne zdjecia to juz chyba w ogole wyzsza szkola[/QUOTE] Popieram ;)
  11. [quote name='Fides79']Saththa bardzo fajne zdjęcia, niezły masz aparat w telefonie :) jak na zdjęcia robione wieczorową porą to wyszły naprawdę super :fadein:[/QUOTE] Tak po prawdzie to telefon został kupiony włąśnie ze względu na parat :eviltong: [quote name='FredziaFredzia']Owczarka żółty refleks z oka mnie powalił. :D[/QUOTE] :cool3::cool3: [quote name='jambi_']ta, wiemy :diabloti: ale wiesz, nie każdy ma talent (i nie mówię tu o Saththa!) ;)[/QUOTE] Ja tam nie umiem :razz:
  12. Ależ ja źle widzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. A ja na poczatku myslałam, że to Żubr... :) Ale ta kobieta obok i ta smycz hyhy zreszta ten długi ogon jakoś mi nie pasił :P
  14. [quote name='eria']mnie tam się czarnego psa fociło o niebo lepiej niż białego :)[/QUOTE] Hmmm dla mnie to by pewnie była kolejna plama tylko, że biała ;) Ale ja jestem w te klocki tragiczna ;p i do tego telefonem bo aparatu nie mam :) Ale u Ciebie pewnie i tak zdjęcia zapierały dech w piersi :)
  15. Ja podziwiam. Ja bym się totalnie na DT nie nadawała. U Mnie na uczelni swego czasu jeden z wykładowców proponował, jako że niby go kolega Niemiec zmolestował i szukał ludzi którzy za300 zł. miesiecznie opiekowali by się szczniakiem labladora(Ten kolega pokrywa karmę, szczepienia weta itd.) Od drugiego miesiąca życia psiaka do roku. I jak tak sobie wyobraziłam, że mam przez 10 miesięcy opiekować się szczeniakiem a potem go oddać z odchowu na szkolenie dla ludzi niewidomych to aż mi się zimno zrobiło ehhh także PODZIWIAM po stokroć :)
  16. [quote name='eria']Nie widzę w ogóle Tazza na tych fotkach, taki mam monitor :/ ale obiecałam sobie na gwiazdkę kupić nowy i jaśniutki :)[/QUOTE] Jak zapewne wiesz z doświadczenia: Tazz to ta największa czarna plama :)
  17. Ahhh jakże cudne informacje :) Strasznie się cieszę ;)
  18. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8559/dsc00715m.jpg[/IMG] Gryzie Tazza ehhh [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2194/dsc00716or.jpg[/IMG] I Ostatnie: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8810/dsc00717kd.jpg[/IMG] Pozdrawiamy i zyczymy dobrej nocki ;)
  19. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8563/dsc00708pu.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5375/dsc00710w.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2568/dsc00711p.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9786/dsc00712d.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5973/dsc00713av.jpg[/IMG]
  20. UFO [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3708/dsc00701d.jpg[/IMG] Niczym latarka [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7174/dsc00702jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5333/dsc00703fs.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2410/dsc00704g.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6278/dsc00707k.jpg[/IMG]
  21. Obiecane post wyżej i oto one :cool3: Zdjęcia wybiegowo- owczarko-sznaucerowe :multi: Tazzowo- Sońkowe :lol: Zdjęcia telefonem robione:oops::oops: Więc ogólnie czarna plama i liście :evil_lol::evil_lol: Chociaż źle jakoś super też chyba nie jest:oops::oops: Tazz się stawia :) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2744/dsc00694om.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/273/dsc00697o.jpg[/IMG] Nowe psy przyszły :): [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2986/dsc00698l.jpg[/IMG] Gryzie go :-( [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5307/dsc00699f.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Pin']Świetny <3 Spóźnione naj! :3 Przepiękny :> Teraz to będzie zabawa! ^^[/QUOTE] Dziekujemy :) [quote name='Tekla64']no torcik piekny a ile radochy z takim hihihi [COLOR=Navy]Z torcikiem jak torcikiem ale chyba tyle samo radości dało napicie się wody po konsumpcji i zalanie kuchni i schodów [/COLOR]:evil_lol::evil_lol: on zawsze lezy przy misce jak zre? bo i Dona i Tokio tez tak robia[la] ? Tekla i Niko nie klada sie [COLOR=Navy]Zazwyczaj je na stojąco to do picia się kładzie. [/COLOR] a co do dorastania tp chyba musze potwiedzic, bo Dona dopiero zaczyna byc takim 10-11mies szczeniakiem jakie znalam, wiec mimo 1,5 roku to daleko jej do doroslosci a Tokio tez jakos po 2gim roku dopiero byla powazniejsza mimo ze zabawowa [COLOR=Navy]Dam radę, dam radę...[/COLOR]:mad: [/QUOTE] A my tyle co niedawno z wybiegu wróciliśmy trochę zdjęcia ogarnełam i zaraz wrzucę na imagecostam i zamieszczę szaleńców dwóch :) Od razu przepraszam za jakość ale telefonem robione :)
  23. Łooo ale ze mnie gapa :) Juz tak dawno czytałam o tym miejscu w hoteliku, że zapomniałam i zasugerowałam sie tematem ze szuka hotelu i stąd moje pytanie... Przepraszam :)
  24. I ja zaciskam i czekam z niecierpliwością
×
×
  • Create New...