Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Troszkę mnie nie było a tutaj takie informacje. 3mam kciuki aby transport się udał. I Czekam na zdjęcia po fryzjerze bo strasznie ciekawa jestm :)
  2. [quote name='jambi_']Saththa, hormony jak hormony, na pełne przychamowanie testosteronu w organizmie psa jeszcze za wczesnie. Cała ta gospodarka hormonalna dochodzi "do siebie" przez jakiś czas po zabiegu. Tazz jest po zabiegu miesiąc, myślę, że to jeszcze za krótko, ale, możliwe, że tamte psy doskonale wyczuwają że coś jest z Tazzem "nie tak", że jest osłabiony, że pachnie inaczej... co Ci mozna poradzić? póki co chyba tylko unikać tamtych psów[/QUOTE] Tak, wiem, że na zahamowanie to jeszcze za wcześnie ale tak sobie wytłumaczyłam, że może już jest jakiś większy spadek i dlatego... A co unikania to w zasadzie każdy pies w sensie samiec obecny na wybiegu tak na niego reagował.... [quote name='Fides79']ehhh ja Fujara nie wiedzieć czemu wywnioskowałam tego fryzjera :cool3: mój już zarośnięty okropnie, i tez zastanawiam się nad dogodnym terminem, ale cos mi się zdaje ze w przyszłym tyg lub góra za dwa tyg pójdziemy:razz: [COLOR=Teal][B]Ja za tydzień we wtorek mam dzwonić, w końcu się ogarnełam i zadzwoniłam :cool3:[/B][/COLOR] ehh lepszy alkohol [B]przy[/B] młodociany niż[B] z [/B]młodocianym :evil_lol: ale widzę, ze pojawił się tu klopot z zakresu wykorzystywania seksualnego hmmm niektóre psy tak mają, mój tez na dwa psy w parku tak reaguje i wystarczy moja chwila nieuwagi a ten Łobuz się dobiera do koleżki, co prawa jeden z tych dwóch od razu przywołuje mojego do porządku za pomocą zębów, a drugi stoi sierota i sie cieszy. Mamy tez znajomego 3 miesięcznego labka, który próbuje Felka wykorzystywać, ale jego właściciele od razu go odsuwają i karcą delikatnie za takie zachowanie. Zastanawiałam się czy tego typu zachowania nie są wynikiem burzy hormonów związanej z dojrzewaniem i dorastaniem psów i czy to nie jest "rozwojowe" i być może z czasem mija. [B]Ale sądzę że trzeba by było poszukać informacji w innym wątku tego forum.[/B] pozdrawiam :)[/QUOTE] Tak zrobię dziękuję za wskazówkę ;) [quote name='jambi_']no ja wiedziałam, że tak będzie, ja Cię miałam Saththa uprzedzić, że jak Fides się tu pojawi, to się zaraz do tego alkoholu przyczepi i naukowo do tematu podejdzie :evil_lol: [COLOR=Blue][B]Nie było tak źle :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] ale.... i tylko tyle? :crazyeye: nie objedziesz jej za ten alkohol? :roll: ... a mnie to straszyłaś różnymi konsekwencjami :shake:[/QUOTE] No w sumie to rzeczywiście lepiej przy niż z :) Ale jak już pisałam Futro zostało w domu a ja pojechałam do mamy :evil_lol:
  3. Ehhh czy ktoś sie może orientuje w sprawach psio psich/ Tj w sensie psiomesko- mesko psio? Mam problem... Tj może nie tyle dokładnie ja co futro. Zaczeło się w niedziele kiedy to na wybiegu dwa psy zaczęły dość mocno dominowac mojego. Odchodziłam. Myślę no trudno wtrącać się nie będę no trudno. Skończyło się na moim i Tazza wyjściu z wybiegu w celu udania się do domu. Dwa pozostałe psy zachowywały się w stosunku do niego jak do suczki. Nie dawały mu spokoju nawet na moment. Wymyslilam sobie, że no nie wiem może hormony mu opadły ijuż nie wydziela testosteronu no to sobie chciały go podporzadkowac. Zniknełam z wybiegu jak Tazz u kresu wytrzymałości zaczął już zębologię uskuteczniać. Co nie było w sumie takie proste gdyż psies jeden odprowadził nas pod bramkę samą mają w **** wołającą go właścicielkę. Zawróciłam do niej złapała psa wyszłam. Dziś było to samo. Tj nie całkiem bo pies próbujący go zdominować jest o jakieś 3 miesiące młodszy... Na wybiegu oprócz nas były 2 samce. Każdy próbował Tazza sobie khem no podporządkować w wiadomy sposób. Tazz wykastrowany troszkę ponad miesiąc temu. Czy to wina hormonów? Czy ktoś miał już taką sytuację? Jestem na wybiegu u kresu... A Tazz to już tym bardziej ileż można. I odgryza się i "wykazuje zachowanie agresywne" ale inne psy nie zwracają na to uwagi. Są po prostu nachalne i natarczywe... właściciele ich dziwią się, że Tazz to pies nie suka... Chyba musze zadzwonić do weta... ehhh HELP :shake::shake:
  4. Jej jak się cieszę, że wyjdzie zza tych krat :)
  5. [quote name='Katarama']Dzień dobry Pani Mgr ;) Proszę nie pić tyle alkoholu, tylko zabrać futro na spacer ;)[/QUOTE] Był na wybiegu przed piciem :) ale chyba tylko mu krzywde tym wybiegiem zrobiłam bo znowu dwa psy bardzo chciały go dosiąśc... [quote name='jambi_']:eek2: alkohol ??? przy młodocianym ???? :nono:[/QUOTE] Młodociany prawie, że zgwałcony stał w domu a ja pojechałam do mamy :) [quote name='eria']no proszę , widzę banerek nowiutki !!! :)[/QUOTE] takkk banerek zakupiony na bazarku ;) Ja mam dwie lewe ręce do tego a tutaj nie dość, że banerek dostałam to jeszcze pomogłam :) Jestem podwójnie szczęśliwa :)
  6. Tak Tak oto oto :multi::multi::multi: Ostanio jakoś mój palec myli "y" z "u" i wychodzą potem takie przypadki :) I Dziękuję za przekazanie. Zamiłowanie do wizyt u weterynarza to nieoceniona zaleta. Ja za czasów mojego jamnika dziękowałam komu tylko się dało, że ważył tylko te 12 kg ( wiem, że sporo ale on ogólnie duży był z metra cięty- od czubka nosa do koniuszka ogona dokładnie 101 centymetrów ;) od przeciętnego jamnika dwa razy wyższy ;)) Droga do weterynarza zawsze wyglądała tak samo. Do autobusu, potem z autobusu jakieś 12 metrów i na środku pasów STOP :mad::mad: I Od tej pory jakieś 300 m. z psem na rękach... I zawsze tak sobie myślałam, że z dużym psem nie dałabym rady :shake::shake: Za to Tazzman obecne futro z kolei kocha weterynarza swego :evil_lol: Zreszta z racji tego, że mamy jak ja to nazywam 3w1 weta, groomera i hodowce w jednym zna ich od małego i od momentu wysiadki z samochodu ja na pietach sunę do furtki (moje biedne butki:angryy:) potem następuje już w pomieszczeniu wielka radość zazwyczaj zwięczona sikiem :evil_lol: Ale z dwojga złego to ja wole w tą stronę bo tych 35 kg to ja nie uniosę na dzień dzisiejszy :cool3: Pozdrawiamy :)
  7. Wogole nie mogę przypasować tego widoku do rozkładu Twego pokoju... No nijak mi nie wychodzi :) I Dziewczynka jaka zaradna jest ;)
  8. [quote name='weszka']Lepiej późno nic wcale ;) Jestem i ja!!! Fajnie, że przybyła olbrzymia galeria. Wpisuję w subskrypcję. I od razu błagam - czesz brodę i łapy!!! To rzecz święta, duma i ozdoba. GlissKur jedwab jest bardzo dobry. Psikaj odżywką i czesz. Najlepiej codziennie, a już z pewnoscią jak tylko coś nałapie - patyczków, ziarenek etc.[/QUOTE] Witam, Witamy i zapraszamy :) I Dziękujemy za rady.
  9. Futerko :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy :)
  10. [quote name='CarolineS'] Bezcenna była jej mina kiedy w zabawie ją ugryzłam :evil_lol:[/QUOTE] Ja się tak zastanawiam czy to była może próba sprawdzenia co mój Tazz widzi w jedzeniu sierści?:lol::evil_lol::evil_lol: Ahhh ile zdjęć :) Fajna psinka ;) Będę wpadać oczywiście, pozdrawiamy i drapiemy :multi:
  11. [quote name='Obama'][URL]http://img36.imageshack.us/img36/5729/spacp.jpg[/URL] fajny collage...[/QUOTE] Dziękuje :oops: Mój pierwszy :oops: [quote name='CarolineS']Witamy witamy! Szczęścia szukamy! A tu szczęście w pełnej olbrzymiej i brodatej okazałości! "Małe" cudeńko tu widzę! Mizianko od nas koniecznie! I przyjemnego jedzenia sierści :evil_lol: (tak właśnie, trafiliśmy do was z wątku o chamstwie psiarzy :))[/QUOTE] Witamy się :) i zapraszamy często :razz: Dziękujemy za mizianko, teraz kość jest w obrotach więc mizianko musi poczekać :eviltong: A co to sierści to nie dziekujemy :mad::mad::mad: :shake::shake:
  12. [quote name='papillonek']jakby nie mogli ich potem pozbieracXD[/QUOTE] Jakby nie mogli od razu je do worka, reklamówki czy czegoś tam wyrzucać... Tazz z kolei bardzo lubi ta sierść jeść, nie wiem o co mu chodzi ale wyjmowanie mu z pyska całych garści sierści nie należy do przyjemności ... ;/
  13. Kłaski dla fytrzastych tak psich jak i kocich i Myszoszczurowych :)
  14. :Brudny pies to szczęśliwy pies!" I po stokroć się zgadzam ;) fajnie, że z łapką dobrze i mam nadzieje, że się tak utrzyma :)
  15. [quote name='Fides79']ja często bywałam na Świętoborzyców i Chopina no i oczywiście na Wałach Chrobrego :) a widzę,że wydatki mamy podobne, [B]też muszę iść do fryzjera [/B]z moją małą owcą i karma również się kończy ehhh:roll:[/QUOTE] Tylko, że ja nie bylam z nim u fryzjera ;p dopiero musze iść, tylko sie zastanawiam w jakim terminie abym nie musiala w środku zimy go opitalac bo będzie miał za długie futro... I tak czekam az spływnie na mnie olsnienie (czytaj: zmotywuje sie do wykonania telefonu i rozmowy heh) :)
  16. I ja się przyłączam do ciepłych myśli i do trzymania kciuków za futerka. Wysyłam fluidy w kosmos... :)
  17. Zdjęcia :cool1: 1. No daj kawałeczek tej pysznej rzeczy co masz... No przecież wiem że masz... No daj :eviltong: (mała cenzura nastąpiła :P) [CENTER][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4520/tizo.jpg[/IMG] [LEFT] 2. Zmiana strategi... Nic mnie nie obchodzi czy coś masz... Tam widze powetrze i jest fajnie... [CENTER][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1153/haup.jpg[/IMG] [LEFT]3. Fakt trochę jestem mokry... Ale żeby zaraz wariować i mnie przykrywać... A potem zdjęcia robić? Wcale nie jestem zmarzluch :mad: [CENTER][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7747/tazz12.jpg[/IMG] [LEFT]4. Że tez szerszej miski nie kupiła no... Po oczy muszę włożyć pysk aby się napić:shake: [CENTER][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8867/tazz15.jpg[/IMG] [LEFT]5. Po lipcowym trymowaniu fryz jerowym... Nooo zobaczcie jaki jestem piękny, i mam zielone oko, ha :cool3: [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7008/tazz14.jpg[/IMG] Limit wyczerpany. Co do brody zakupione dwa grzebienie i już troszkę wycięłam... W końcu broda odrośnie a jak się z własnej winy zapuściło to nie będę teraz psa szarpać bo to moja wina jest. A jajek już prawie nie widać tylko takie ziarnka groszku zostały ;) I już biegamy więc ja jestem przeszczęsliwa a Tazz to nie wiem jaki jest :razz: Przeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeprzeszczęśliwy albo nawet lepiej pewnie :lol: I Tym optymistycznym akcentem kończymy i pozdrawiamy :) [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  18. Ehh ja nie mogę tutaj zaglądać, te oczy mnie prześladują... Dlaczego mnie nie stać na dwa duże psy... Ahhh Diego do góry ale już :)
  19. No i ja tez wpadłam z rewizytą ;) Jakimś dziwnym niedopatrzeniem dopiero dziś zorientowałam się, że do futra zawitał ktoś nowy... Jakoś mi umknęło miedzy postami...:-( Ale nie ważne to teraz nie ważne :) Ahhh ileż białego futra :loveu: I wiem pewnie wstyd się prznac ale w końcu dowiedziałam się co to za rasa :oops: Zawsze widząc przedstawicieli tej rasy sie zastanawiałam a teraz już wiem :multi: Piękny psiur a jaki biały. Jak dajesz rade z utrzymaniem w czystości takiego białaska? oglądając zdjęcia na śniegu zwłaszcza z koleżanką dopiero po chwili dochodziło do mnie"kurde co to to różowe?" A to język był :cool3: Jak mi powiedzieli na szkoleniu za czasów śniegu: aż po oczach razi. U Ciebie trzeba się doszukiwać :evil_lol::evil_lol: mam nadzieję, że z nadgarstkiem się unormuje i rozejdzie po kościach... Bo przecież nie może być inaczej :) Co do zamieszkania w szczecinie: wnioskując po maturze tegorocznej na studia? I piesa zabierasz? No musze przyznać, że to pierwszy taki przypadek jaki "znam" :razz: I Ja bym bardzo chciała zapraszam na wybieg ja koniecznie muszę zanurzyć palce w to futerko :cool3: Hmm właśnie doszłam do wniosku, że przy pierwszych postach u kogoś w galerii cierpię na słowotok... Ale to się zmieni, na pewno :diabloti:
  20. [quote name='FredziaFredzia']Pierwszy raz zaglądam, ale się zaczytałam i będę odwiedzać. :cool3: Od października również szczecinianka, może jakiś spacer warto zorganizować? ;)[/QUOTE] Łoj dopiero zauważyłam :crazyeye::crazyeye: nie wiem jak to zrobiłam :) W każdym razie my bardzo chętnie ;) I myślę, że Katarama na pewno tez się przyłączy ze swymi dwoma (2) futrami ;) I oczywiście zapraszamy do odwiedzania ;) [quote name='Fides79']dzieńdoberek [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] przyszłam się przywitać super psiak z Tazzmana [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] co do brody, to odżywka rzeczywiście pomaga, ja nie mam co prawda Gliss Kura ale psikam mojemu jakaś inną którą akurat posiadam i staram się co najmniej raz dziennie przeczesać szczotką lub grzebieniem, najlepiej sprawdza się taki z obrotowymi zębami [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/cool3.gif[/IMG] chciałam jeszcze zapytać w jakim rejonie Szczecina mieszkacie, mam ogromny sentyment do tego miasta, kiedyś dosyć często tam bywałam (2-3 razy w roku)Pozdrawiam [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Aaaaa Dzień dobry [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Witamy witamy, ja nie wiem co jest ze mną ostatnio jakaś ślepota czy co...? Z Obrotowymi powiadasz? No może następnym razem kupie od wczoraj na futro poszło 150 zł. ( a jeszcze karmę muszę zamówić:razz:) i chwilowo mam pustkę w portfelu [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Ale humor przedni bowiem ogólnie zakupów nie lubię ale zakupy dla futra... to już co innego od razu humor lepszy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] A mieszkamy na hmm pogodnie to chyba,Unii Lubelskiej znaczy. Pozdrawiamy i witamy oczywiście raz jeszcze ;)
  21. Ehhh :( No Birmanku poszukaj domku wysoko hop. Albo chociaż deklaracji...
  22. bardzo podobny jest do znanego przeze mnie psa ehhh niestety nie mogę pomóc, ale będę zaglądać.
  23. Oooo ;) To ja nie wiem jak ja czytałam wątek wczoraj, że mi umknęło, że do domku jedzie ;) Pozdrawiam
  24. Ufff... I Zrobił się chłopczyk, Ahhh te olbrzymki. I ja się zadeklaruję bardzo proszę dopisać ode mnie 20 złotych i bardzo przepraszam ale na pierwsze 3 miesiące. Później pewnie też ale nie chciałabym narobić zamieszania jak mi się coś podzieje. Nie mam stałych dochodów i stąd taka decyzja. Ale mam nadzieję, że się przyda :) Pozdrawiam :)
×
×
  • Create New...