-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
oryginalna ni będę;) Ostatnia fota super;) Ale niewiniatko na śniegu też boskie:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Źle :( I to cały czas trwa... Musze przyznać, że nawet lepiej niż teraz było o północy... Wciągu dnia strzelają cały czas koło mnie heh Tazz siedzi i cały czas patrzy na sufit... O spacerze mogę zapomnieć... Udało mi się go na siku wyciągnąć na chwile pare minut temu to akurat sąsiad wystrzelił fajerwerka i doooopa... Dziś tylko 3 razy siku było ani jednej kuu... I sie zastanawiam czy wogóle jeść mu dawać na wieczór... MASAKRA :( -
Włożył krawat i przyszedł do mnie... sznupek mini WRÓCIŁ DO DOMU
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ooo jaka wspaniała wiadomośc :) Bardzo dobrze dla niego sie skończył Stary Rok;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[SIZE=5][B][COLOR=navy]Życzę Wam wszystkim abyście się nie zmieniali i zostali takimi samymi cudownymi ludźmi jacy jesteście [/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
No prosze jaka silna psina;) Hmmm a ta "uprząż" to taka specjalna jest?:) I dzień dobry po raz pierwszy;)
-
Właśnie! Za mało zdjęć;) Dużżżżżżżo zdjęć bo zanim się obejrzymy Facet wyrośnie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Kama & Diana'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/Tazzman/DSCN0625-1.jpg[/url] ale mu ładnie w tej obróżce - przystojniaczek :p[/QUOTE] Witamy się :) i dziekujemy;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a u kogo można takowe banerki wyprosić :hmmmm: :D[/QUOTE] wysłałam PW :) -
Chodź troche wystraszony opewnie byl, heh
-
Ja nie wiem jak Tazz zareaguje.. w każdym razie za rok będę już wiedziec:)
-
Na tym pierwszym zdjęciu wygląda "słodko" :)
-
[quote name='eria']Ale mi słodzicie !! Dzięki ! :)[/QUOTE] Bo zasłużyłaś :D
-
[quote name='weszka'][B]eria[/B] ma smykałkę do tych spraw ;)[/QUOTE] Widać widać;) ja tam mam dwie lewe ręce do tego niestety:) a już ze wstawieniem i podlinkowaniem to 3 walczyłam i i tak nic z tego nie wyszło:(
-
Ja się bardzo zastanawiam, jak to moje Futro przetrwa sylwestra ehhh, nie kupiłam mu żadnych uspokajaczy... Mam nadzieję, że będzie dobrze...
-
[quote name='eria']Przyniosłam fotki ,dzisiejsze spacerkowe :) Przede mną wreszcie trzydniowy weekend. Dziś w pracy urodziłam swoje pierwsze dziecko :evil_lol::multi: - yorka :evil_lol: - poród przez cesarkę,płód żywy niestety w ciężkim stanie - reanimowałam gada przez około 30 minut i się udało pobudzić do oddychania :multi: . [/QUOTE] Toż to tylko pogratulować sukcesu i daru życia :) [quote name='eria']I tradycyjnie już... 30. - 1 rok i 7 miesięcy :( [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/713.jpg[/url][/QUOTE] Ahhh :glaszcze:
-
weszko, śliczny komplecik ;) Banerek i avatarek Śliczności :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
LadyK wysłałam PW -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Zdjęcia będą po minięciu świątecznego szału, musicie jeszcze troszkę poczekać, sama jestem strasznie ciekawa czy widoczna jest poprawa( [B]szkoda,że przez telefon go nie widać[/B];)).[/QUOTE] To może by tak wideokonferencja :cool3::cool3::cool3: -
Ąhhh śliczny masz ten banerek eria;) Śliczniusi;) I te bałwanki, normalnie słitaśny :D
-
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
[quote name='LadyK']Za co ona ma bana? ;o[/QUOTE] Tak ja jak i sama zainteresowana chciałybysmy wiedzieć heh -
Doooobra, bądźmy monotematyczni :D [url]http://img233.imageshack.us/img233/1135/dscf2002kopia.jpg[/url] jaka ona długa :) I jaki jęzorek na 1 zdjęciu ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='anka_szklanka']świetnie wygląda z całą ośnieżoną paszczą, ciężko pewnie grudki śniegu później odczepić ;)[/QUOTE] A nie ciężko;) Poprostu pozwalam aby się same stopiły;) Jak jedziemy z wybiegu samochodem to szybciutko w domu gorzej;) Wszystko mokre;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']Ale dumnie prezentuje nową obróżkę![/QUOTE] Bo został zrobiony w balona, że mam coś dla niego ;) [quote name='Fides79']obroża bardzo elegancka, pięknie się Tazziorek prezentuje, i jak grzecznie siedzi :loveu: no i broda odrasta, dbajcie o nią ;)[/QUOTE] Dbamy, dbamy, czeszemy codziennie;) [quote name='westie_justa']Super obroza, taka szzeroka;)[/QUOTE] [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] piekna, piękna :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [QUOTE]eria [INDENT] Ooo widzę że u Was też nowy banerek ! :smile: [/INDENT] [/QUOTE] A tak:) I jak widze u Was też :) Śliczny macie :loveu::loveu: [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] a ja bym też chciała banerek tylko nie wiem jak go zrobić, a nawet jak bym jakimś cudem zrobiła ... to nie wstawie :-D [/INDENT] [/QUOTE] Ja też robić nie umiem;) Poprosiłam aby mi zrobili:) A ze wtsawieniem to jaja miałam jak berety i w koncu też poprosiłam aby mi pomogli;) [QUOTE]weszka [INDENT] Elegancki chłopak w nowej obróżce :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Ale w sensie, że wcześniej nie był elegancki?:razz: [QUOTE]Tekla64 [INDENT] a cos wiecej tez bedzie???? dawaj co masz [/INDENT] [/QUOTE] B edzie będzie tylkon ie wiem kiedy... Chwilowo mam same rozmazane zdjęcia Tazza, bo on mało statyczny jest...:mad::mad: -
[quote name='eria']Miejmy nadzieję,ze w związku z uniesieniem przeżytym przez pana rzeczoznawcę, koszty będą odpowiednio mniejsze hihih[/QUOTE] Hehe albo Pan postanowi namieszac, aby znów się z futrami spotkac :D