Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Zaklej taśmą klejącą :lol:[/QUOTE] Oooo no właśnie :)
  2. Sliczne zdjęcia ale to: [url]http://img152.imageshack.us/img152/681/dsc1907g.jpg[/url] to klekajcie narody poprostu!!
  3. [url]http://img217.imageshack.us/img217/6765/dsc1905.jpg[/url] Czyzby mu sierść z małej zaszkodziła? [url]http://img152.imageshack.us/img152/681/dsc1907g.jpg[/url] :D Ehhh znajdzie sie domek ona taka cudowna :)
  4. Hhhehe [url]http://img810.imageshack.us/img810/2969/dscn6061.jpg[/url] alez ma spojrzenie :)
  5. [url]http://img224.imageshack.us/img224/6144/clipboard37uo2.jpg[/url] Ależ milutko :) [url]http://www.fothost.pl/upload/08/46/a15ccebe.jpeg[/url] genialne :) [url]http://www.fothost.pl/upload/09/32/ceb1cff5.jpg[/url] a to już było więc się nie liczy trzeba dac kolejne... DWA :D
  6. Podrzuce Śliczny Skutek:) I ide na bazarek patrzeć;)
  7. [quote name='ariss']jesteś wspaniała:loveu::loveu::loveu::loveu: a wiesz, że nie próbowałam:oops: muszę to sprawdzić:razz:[/QUOTE] Swoją droga to strasznie dziwne, że nie widzisz zdjęć... I to tylko(aż) u Tekli czy nigdzie nie widzisz?
  8. Ja byłam :) Na bazarkach :D Malawaszko to jak będzie z tym filmikiem z Birmutkiem...? Bo wiesz, ja się do przelewu szykuję :evil_lol:
  9. [url]http://img33.imageshack.us/img33/993/p1030784d.jpg[/url] hu jakie oczy ma :-o
  10. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6215-Kopia.jpg[/url] nie patrze na lewą strone nie patrzę ;D No dobra zerknełam ;) Ależ śliczności :)
  11. [quote name='ariss']mam prośbę, wstawiaj proszę choć jeden link do ukochanego przez Ciebie zdjęcia z danego dnia, żebym choć na to jedno jedyne mogła popatrzeć:modla::modla::modla:[/QUOTE] Ariss a próbowałaś cytowac czy tam nie ma linków? [url]http://images8.fotosik.pl/1117/de679074b3c2fe30.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/cf16c9fb45de4207.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/0582a281ace4c15d.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/e335769cd05357b7.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/97aedb9b8ef8d38c.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/f9147d5c0fc12a95.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/ed3a2dd1ab25303f.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/5d0fef94586a1540.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/5d0fef94586a1540.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/b5c6d8cf0586d11b.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/5fd932012daec126.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/c48f0e34aeca190b.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/05b65a04890a3fbb.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/1117/c48f0e34aeca190b.jpg[/url] To na pewno nie wszysttkie :) Ale część ;) Hmmm Dona wtedy mi sie podobała:) teraz tez mi się podoba :) Ale czy jej nie zimno w doopke?;D [url]http://images8.fotosik.pl/1117/5fd932012daec126.jpg[/url]
  12. [quote name='Natula'] gdyby o mojego psa chodziło to wolałabym o telefon od razu bo pewnie jakby uciekł nie spałabym tylko szukała, ale w tym wypadku wiedziałam ze nie ma co i mozna spokojnie isc spać. Pani opowiadała ze on potrafi na 3 dni znikac i mówiła to bez przerażenia. Wysłałam im smsa w nocy ale rano patrze " brak środków na koncie żeby wysłac wiadomość" :evil_lol:[/QUOTE] A no to inna sprawa w takim razie:)
  13. Ooooo i puchu sie załapalo;) Gdzie takie ladne zdjecia porobilas?:)
  14. Ty iwesz, ja to bym zadzwoniła o tej 3 :D Bo doszłabym do wniosku, że sie martwią pewnie, że szukają :)
  15. Borysek :loveu::loveu: I to tak blisko :) Super:loveu:
  16. Hmmm słuchajcie czy ja znowu przegapiłam moment jak Jambi pisała, że ma urlop?:)
  17. Ojjj tak dobrze było my u Was, że do domu nie chce wracać:D Bo rozumiem, że nawiał :D I co właściciele na to? Telefon o 3 był?
  18. [quote name='klaudusia0219'][B]Saththa[/B] ty tu nie zmieniaj tematu tylko fotki wklejaj, bo coś bieda :P:P[/QUOTE] Ni mam fotek :( Ale jeśli spacer sobotni po lesie z ogniskiem i towarzystwem 3psów i 3 ludziów dojdzie do skutku to może będą :)
  19. [quote name='malawaszka']to możemy bardzo szybko zmienić :D [/QUOTE] No tk nie wątpię :D [quote name='eria'] Sandra Ty uważaj na słowa , bo Wasia zaraz zapyta czy zapakować hihihihi[/QUOTE] Zapakować? Toż to nie humanitarne jest :-o [quote name='Tekla64']i Tazz mialby kumpla na stale hihihi[/QUOTE] Wiecie ja bym chciała drugiego piesa ehhh ale nie teraz Tazz to gówniarz jeszcze no i nie stać mnie :( Nawet na tego jednego Tazza mnie nie stać a co dopiero na jeszcze jednego ehh :(
  20. [quote name='deer_1987']Jak to mowia sa ludzie i parapety :razz:[/QUOTE] [quote name='Tekla64']no wlasnie nie wiem jak policja by zareagowala na to ze jakos dmuchac nie umama i sie alkomaty psuja !? hihihi fakt wszystkie mi mowia ze powinnam sie nastawiac do dmuchania toby im sprzetu zabraklo! nie powiem ze nigdy nie mialam do czynienie z drogowka bo to byloby klamstwo , troche mandatow za predkosc sie napalcilam swego czasu ale juz jakos mnie te przyjemnosci omijaja i oby tak zostalo!!!! tfutfutfu przez lewe ramie[/QUOTE] hehehhe :) Oczywiście nie życzę Ci częstrzych kontroli:)
  21. A u mnie ptaszki nie chca jeśc słoninki:(
  22. Super, ze mała dom znalazła:) [QUOTE]Proszę bardzo :smile: Żeby tylko zakończyć temat tej kotki napisze, że została przejechana przez swojego właściciela...[/QUOTE] Aha... ehhh nie mam nic do powiedzenia;/
  23. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_16555ed6.jpg[/url] to tutaj napisze, że: ale ładna niebieska kosteczka na obróżce ) I zadam pytanie, podwójny "sweterek" Czy to podszewka się zawinła?:D
  24. [quote name='Agmarek']Dziewczyny widziałyście to? :cool3: Prawie jak u Jambi :diabloti: [URL="http://img218.imageshack.us/i/7e452c4fbe7510774000168.jpg/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1713/7e452c4fbe7510774000168.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Haaaaaaaaaaa... umarłam :D
×
×
  • Create New...