Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Heh ja nie chcę nauczyć psa wielu cyrkowych sztuczek, jest to jedna komenda, która jak już Klaudusia napisała wykorzystuje się jako elemend Tanca z psem, którego również nie zamierzam uskuteczniać. Nie zamierzam za wszelką cenę "wypracowac" tego z Tazzem. Ma to być w formie współpracy i kolejnego sposobu spędzania razem czasu. Naturalne czy nie naturalne. Nie uważam abym chciała zrobić mu tym krzywdę. Moim zdaniem większą krzywde robią ludzie psom chociażby ubierając w sukieneczki bo to raczej jest bardziej nienaturalne. Nie rozumiem co złego widzicie w podnoszeniu przez psa wyżej niż normalnie przez pare metrów. Przeciez nie będzie tak chodził cały czas :(
  2. [quote name='Fides79']a na co komu coś takiego, to już przegięcie weźcie nauczcie jeszcze te psy jak mają pierdnąc w oponkę i będzie niezły cyrk, bo zamiast psów się zrobią małpy[/QUOTE] Pierdnąć w oponke może nie ale ten chód mi sie strasznie podoba :) W wykoniu koni i widzałam Dalmatyna tak chodzącego i jestem ciekawa jak sznup i jego owłosione łapy beda wyglądac:) A poza tym byłam ciekawa jak wygląda nauka :) [URL="http://www.dogomania.pl/members/112943-klaudusia0219"][/URL] Klaudusia Dziekuję :)
  3. [quote name='jambi']Sandra, ja widzę, że Tobie piwo dobrze wpływa na poetyckość wypowiedzi fiu fiu.... :evil_lol:[/QUOTE] Hehhehe tak jakoś mi się złozyło :oops::oops: [quote name='jambi'] mi wręcz przeciwnie - owszem, gadatliwsza jestem i problemów z wypowiedzią nie mam (bynajmniej do czasu) ale poetyckość gdzieś mi ulatuje; a co do "weny" największa twórczą wenę mam gdy samotnie spaceruje - wtedy przychodzą mi do głowy różne pomysły, potem, gdy te "pomysły" przelewam na przykład na papier wspomagam się - wstyd się przyznać - papierosami... to jest tak: napiszę coś, nagle brakuje mi koncepcji - przerwa, zapalam papierosa, czytam jeszcze raz to co napisałam i nagle bingo - olśnienie, odkładam tego papierosa i dalej "tworzę" :lol:[/QUOTE] Apropo apierosów to ja tak mam jak coś robię i mi nie wychodzi... Jak MGRa tworzyłam to jarałam jak smok bo to juz inaczej sie nie da nazwać :) Naleweczki lubię, piwko z sokiem też bez soku tez czasem, grzane piwo i win, niegrzane wino tez ale słodkie albo takie różowe nie pamietam jakie :D A i bez psów życ nie mogę )
  4. [quote name='klaudusia0219'] turlaj się pouczymy, a chód hiszpański.... poszukam w starych numerach MP, bo na 100 % tam było i ci tutaj instrukcję zamieszcze :)[/QUOTE] To ja bardzo poproszę :)
  5. [quote name='jambi'] super! :) czyli co do Furli tak naprawde Ty chodzisz z Furlą na spacery, oficjalnie jest psem Twojej siostry, ale jej serce nalezy do małego Kijka? :lol:[/QUOTE] Czy ktos się jeszcze dziwi, ze ja się w tym pogubiłam i myślałam, że Furla Weszkowa jest :D
  6. Ufff dopiero do domu weszłam masakra jakas tyle godzin ;/ zjem przebiore się i biore za zdjęcia :) EDIT wybaczcie prosze ale nie podołam PAdam na twarz heh
  7. [quote name='Fides79']ha ha ha no nie mogę :turn-l::roflt::roflt:[/QUOTE] Ja tez nie mogłam :D
  8. Oj no przeciez ja żartowałam :D Zdjęcia postaram się wieczorem bo zaraz mykac musze :)
  9. [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora32.jpg[/url] o Matko :D wcale się nie dziwie, że jest ulubione :) [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_Dora23-1.jpg[/url] Ukrywanie sie jest genialne D
  10. I Tak dużo umie :) Tazior to równaj, do mnie, siad, leżeć, zostań hmmm Góra i dół (po schodach) Hop (nacoś tam) Góra hop(na trójkącie) i hmmm a łapa i głos :) z czego 3 komendy również optycznie tylko:) Mnie ostatnio strasznie zafascynował "chód hiszpański" I kombinuje jak to się uczy :D I turlaj jest jeszcze fajne zwłaszcza w wykonaniu suczki koleżanki :D
  11. [quote name='jambi']ta, fajny, oryginalny, Ty weż uważaj bo Cie kiedyś za handlare wezmą ;) znajoma ma psa, którego jej mąż ochrzcił "Bełcik" i jak kiedyś szła pod blokiem wołając "Bełt! Bełt! " to osiedlowy pijaczek sie zaoferował że on kupi :roflt:[/QUOTE] Ooooo kurde... Zaczne może jednak wołać Taza po imieniu... [quote name='klaudusia0219']no właśnie fajny okrzyk taki... oryginalny :D[/QUOTE] Czy ja wiem czy oryginalny? Taki FutrzastoTaziowy :D
  12. Z tym piwem to jak ja ja :) tworzę prezent dla Mamusi mojej i się piwem wspomagam bo mi coś wen kaputnął A Tz mój już też śpi... Jako i Tazzio zresztą pod nogami mymi :D
  13. Kurcze Jambi a co Ty o tej porze robisz tutaj ?:) A Mia może niezdawać sobie sprawy ze swego wzrostu bo ma i Balbinę i Aronka :)
  14. [quote name='Fides79']no teraz to sobie mogą piątki przybijać, bo oba są bez jajek :evil_lol: a zdjącie łapki może było inne jakoś wczesniej bo to było niedzielne z wieczorka Felutek wydrapany p przesyła [B]szczek[/B]i Tazzowi :lol:[/QUOTE] Heheheh ja już przyzwyczajona do braku polskich literek i sobie je dodaje i mi wyszło, że F. dla T to szcz[B]ę[/B]ki przesyła i siedzę i mysle ale po co szczęki... w sensie, że podgryza.. czy co :D Wcześniej tez mogły bo oba sa kochane :loveu::loveu:
  15. [quote name='Natula']jeszcze się Wam pochwale ze dołączyła przedchwilą do nas nowa dziewczynka - Tosia a co to to pokaze Wam jak bede miec troszke wiecej czasu :D[/QUOTE] Ajjj no wiesz co?:) Jak ja teraz spac będę?:) A coś o dziewczynce wiecej?:)
  16. Pewnie, że to dobrze jak dużo zdjęć jest:) A, że zdublowane? Trudno :)
  17. A co oznacza komenda "Łapki".. ?:)
  18. [quote name='weszka']Ale uczta zdjęciowa! I filmik fajny, Tazz juz niby duży ale jeszcze w ruchach młodzik :)[/QUOTE] [quote name='jambi']ale ten Tazzzman jest pięęęęękny!!!!! :loveu: cudny jest! powaga! a kudłaaatyyyyyyy! :lol: a filmik obejrzałam z prawdziwą przyjemnością - takie zwody, podbiegnięcia - jak moje ciele za młodu :loveu:[/QUOTE] Bo to jeszcze młodzik przecież :loveu: Chociaż wczoraj na spacerze Pani stwierdziła, że to już pewnie starszy pies bo już siwy taki :eviltong::eviltong: A dziś jak z nim szłam to Pan zawołał do niego "Niedźwiedź" :evil_lol: I wyciagnał reke do niego poczym się zdziwił jak Tazzio z radością doskoczył do niego :evil_lol: Bo jak dają to trza brać przecież:diabloti: [quote name='klaudusia0219']a mi się najbardziej spodobał okrzyk "FUTROOOOOO ! " :evil_lol:[/QUOTE] No bo ja na niego tez tak wołałam i pisze na forum też, że Futro :) [quote name='jambi']na filmiku? no ja niestety w pracy jestem a tu nie mam głośników :shake:[/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']na filmiku :)[/QUOTE] No na filmiku ;) [quote name='deer_1987']No ja sie wlasnie zdziwilam na picasa ze tak malo..[/QUOTE] Mam całą resztę :) Ale teraz już dawkować będę :razz::razz: Hyhy :diabloti:
  19. [quote name='Fides79'] mam bardzo grzecznego i dzielnego psa i jestem z niego dumna :shiny::jumpie:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: To podrap go one mnie proszę :)
  20. [quote name='Vectra'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16321492#post16321492"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] O matko, 500 zł za wymienienie żaróweczki od zapalniczki?[B](teoretycznie)[/B] O Matko... Pozdrawiamy:smile: [/QUOTE]przyjęcie auta wprowadzenie auta na stanowisko diagnoza wyjęcie zapalniczki odkręcenie parę śrub , każda śrubka oddzielna stawka zdjęcie ramki wyjęcie żarówki poszukanie nowej żarówki rozpakowanie żarówki zamontowanie żarówki zamontowanie ramki wkręcenie śrubek włożenie zapalniczki odpalenie stacyjki odprowadzenie auta na parking wystawienie faktury to kupa roboty , więc kosztuje zważywszy że koszt takiej żarówki , to max 30 zł , wymienienie jej , to 20 minut ... ale jak się to mówi - śmierć frajerom , serwis musi gmachy za coś utrzymać :diabloti:[/QUOTE] Tuż napisałam, że teoretycznie :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Erhan']Jakiej żarówki :diabloti:, oni przeprowadzili poważną naprawę "backlight slot of cigarette unit" albo "Hintergrundbeleuchtung Schlitz Zigarette Einheit" lub cuś w tym stylu :diabloti:[/QUOTE] Łoj no w znacznym uproszczeniu nie działała żarówka :D
  22. [quote name='weszka']Tam gdzie i Tazz ;)[/QUOTE] Hehehe to znaczy, że tego nie wie nikt :D
  23. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2121495.jpg[/url] normalnie mam wrażenie, że się niesmiało uśmiecha:)
×
×
  • Create New...