Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [QUOTE]nie hałasuje bez sensu[/QUOTE] Hyhyhy strasznie mi sie podoba to stwierdzenie :D
  2. [quote name='Tekla64']piekny ci on!!!! [/QUOTE] Piekny i dostojny.
  3. Tazz jest bardzo żarłoczny. Jak go do domu przywiozłam to miałam problem bo warczał na mnie przy misce heh ale popracowaliśmy trochę i w tej chwili już moge mu zamieszac zabrać itd ) Chociaz ni wiem jak by to było gdyby probował zrobić to ktoś "obcy" hmm
  4. [url]http://img339.imageshack.us/img339/7135/dsc0021pe.jpg[/url] alez on ma kolor oczu, takie przenikające :) Swoją droga cóż za róznica teraz a te zdjęcia ze schronu z zaropiałymi oczkami, jak kupka nieszczęscia wyglądał a teraz takie śliczności:)
  5. [QUOTE]"czekaj jak tylko Kasia wróci! Ty Bogu dziękuj, żes Ty tego psa znalazł" ...[/QUOTE] Oj dobrze, że się Aronek znalazł. I dobrze ze na dobrych ludzi na te parę chwil trafił heh. Tazzo tej 00:00 w sylwestra jakoś się za mocno nie przejął tymi wystrzałami ale był ogólnie pobudzony bo uznajomych bylismy 4 ludzi 3 psy i tchórzofretka. Problem się zrobił od 1 jak cały dzien strzelali heh
  6. [quote name='Tekla64']no ja bardzo przepraszam ale jeszcze jest hodowla Donny-Juany!!!! znaczy ta z ktorej Dona pochodzi z Bezrzecza!!! tez Szczecin!!!![/QUOTE] O Kurcze normalnie ten szczecin to jakieś zagłębie sznupów jest:)
  7. [quote name='westie_justa']O szkoda.. bo dawno fotek nie było.. Za to u nas są:D[/QUOTE] No niestety zazwyczaj jak jestesmy na wybiegu/szkoleniu to ciemno juz i zdjęcia nie wychodzą... A teraz nie zapowiada się aby miało sie to zmienic wręcz przeciwnie- się rozchorowałam :( [quote name='Tekla64']a to znaczy ze Tazz by chcial popracowac hihihi juz mu sie zatesknilo pewnie przez te mrozy nie pracowaliscie za wiele a jemu sie za malo zrobilo jak deczko mrozy odpuscily[/QUOTE] Nawet na mrozach na wybiegu był:) Szkolenie zorganizowane w grupie odpusciłam bo nie byłam w stanie przez godzine na mrozie bez rekawiczki wystać. A Tazz zawsze jeszcze mi ta rekę oslinił masakra. Na wybiegu pewne elementy były ale raczej posłuszenstwo a nie agility :) A i prawa rekę mam odmrożona zdeczka :(
  8. To znaczy ze wszczecinie 3 hodowle olbrzymów? Furla Dyas i pieprzak? no prosze nie wiedziałam tj o Furlowej i Tazzowej wiedziałam o pieprzakowej nie;) Ale te olbrzymy co widziałam to każdy czarny był. Ide spac :D Branoc;)
  9. [quote name='weszka']Tak, w Rzeszowie był pieprzny pies ze Szczecina, przyjechał specjalnie ze względu na sędziego. Ale poza tym to ze świecą szukać polskich wystawianych pieprzaków. Totek ma anielski charakter, taka z niego ciapa kocia co to ani nie fuknie ani nie drapnie, znosi wszystko. Najwyżej jak już nie wytrzyma to pacnie miękką łapką i ucieknie. Albo się drze i leży i udaje że mu źle ;)[/QUOTE] Ze szczecina mówisz? Ciekawe... Ja to wogule nie mam szczescia do olbrzymów. Oprócz Tazza i olbrzymów hodowców widziałam 4 inne... Szał pepka po prostu i to tak, ze widziałam 3 ale jednorazowo. Miniatur od groma oczywiście średniaków pare widziałam. Ale Tak to pustka. [QUOTE]Albo się drze i leży i udaje że mu źle ;)[/QUOTE] Heheh fajnie to ujełaś :D
  10. Tekla jako młodka bardzo rozrywkowy pyszczek ma :D
  11. [quote name='weszka']Nie było konkurencji. O konkurencję niestety ciężko - przeważnie jak mnie nie ma to innych pieprzaków brak. [/QUOTE] Kurcze to ciekawie i nie ciekawie jedncoześnie hmm ale ostatnio jak był filmik z wystawy to był pieprzny facet:) Kot w pudełku zabił mnie cierpliwością :) A dziewczynki twoje wytrwałością;D Tazz by rozwalił w strzępy albo usiadł hmm :)
  12. [quote name='Fides79']ha ha ja to w ogóle wybredna jestem jesli chodzi i jedzenie :diabloti:[/QUOTE] Ja jestem wybredna w kwestii zup :) Ale \Twoja wybredności Felutkowi dobrze w pychu zrobiła :D
  13. No w końcu :D Ilez można milczeć :) [url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/100816516.jpg[/url] boskie zdjęcie :) No więc skoro już po sesji to może będzie w miare aktualniej u Was tutaj :) U Mnie i Tazza po staremu :P
  14. I ja się witam dziś w piekne niedzielne słoneczne i temperaturowo dodatnie popołudnie;)
  15. [quote name='Fides79']a ja miałam OGROMNĄ chęć na serek waniliowy na śniadanie, ale pani w sklepie sie pomyliła a ja tą pomyłkę odkryłam w domu i nie chciało mi sie iść wymieniać, wiec Felutek na tym skorzystał ;)[/QUOTE] Hmmm i rozumiem, że bananowego nie lubisz? Skoro Felutek pochłonął:D
  16. [quote name='Doginka'] Olga jeszcze sporo wystaw przed Tobą i wygranych przy okazji;-)[/QUOTE] Taaak:) Daj szansę konkurencji :):evil_lol::evil_lol: Bardzo usilnie próbowałam napisaćto wczoraj ale net mi zwariował heh dzis też szaleje ehhh
  17. Czarnuszek śpi ;) Wczoraj biegał i spał;) I mnie zaskoczył strasznie na wybiegu bo sam z siebie ruszył na przeszkody i zaczął je pokonywac :) Niesttey za ciemno było i Tazz za szybki na zdjęcia heh
  18. Kurcze takiego serka bananowego to i ja bym zjadła :) [url]http://img218.imageshack.us/img218/2690/dscn6329r.jpg[/url] bardzo podoba mi się to zdjęcie :)
  19. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_3126ee2c.jpg[/URL] Słodziak:loveu::loveu::loveu: A za Niunie cozywiście 3mamy kciukaski:)
  20. wiem, że nie wszystkie... ale ostatnio mam wrażenie, że na jednadobrą osobę przypada conajmniej 999 tepych, nieczułych idiotów :(
  21. [quote name='Tekla64']no to moze bedzie z nim lepiej jak juz se troche popracujecie a i wam bedzie lepiej. a pogoda rzeczywiscie malo sprzyjajaca jest do szkolenia a nawet zabaw na zewnatrz no to poczekamy az bedzie przyjazniej na dworze[/QUOTE] Ja przy tych mrozach szkolenie grupowe odpusciłam, niejestem w stanie godzinę wystać bez rękawiczek ;/ Na wybiegu w pełni ubrana 50 warstw a itak zamarzam :( Na TVN o wioleccie willas leci. Pomijajac ją reporterka zauwazyła, ze na działce obok jest 5 psów młodych i mówi" głodne te psy" Po czym karmi je marchewką... się zdziwilam trochę...
  22. [quote name='Tekla64']jo to byl bidny kon naprawde, zabiedzony , niewyrosniety roczniak , bez problemu wszedl po paru stopniach i do pokoju , bez wszystkie drzwi sie miescil .[/QUOTE] Generalizując: Nienawidze ludzi :(
  23. To sie chłopak robrykał:)
  24. Gadałysmy gadałysmy owszem. Wylazłam przed dom i pogonilam towarzystwo. Oni mi centralnie pod domem stali idioci... Rozmawialam tez z e szkoleniowcem naszym. Tylko, ze tak powiem czkam na bardziej sprzyjajace warunki pogodowe heh
  25. [quote name='Tekla64']a nie zkuniem to jeszcze byly przeboje. chyba bardzo chcial u nas zamieszkac i nawiedzal nas pozniej nie tylko nocami ale i w dzien zaczal bywac az trafil na impreze chlopki sie letko w... nerwili zlapali kunia ,zaprowadzili do wlascicela a ze go doma nie bylo to wprowadzili mu tego kunia do pokoju zamkneli i wrocili do stolu. jo i od tego momenta kon juz do nas nie przychodzil.[/QUOTE] Ło matko do domu? biedny kon :D
×
×
  • Create New...