-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Myslisz ze w weekend dasz rade porobic foty? jestem ciekawa jak czarnuszek wyglada :)[/QUOTE] Ogólnie ejstem chora :( W weekend mam wesele i ślub i wogule abstrakcja :( Tazz zarośnięty już niemożebnie zaczał bardzo włos gubić;) [quote name='Tekla64']a z ta budowa to nie z Krakowem bylo ??? a z drogami to do Rzymu???? juz mnie sie miesza hihihi[/QUOTE] Hmmm U mnie z drogami to "wszytskie drogi prowadzą do Hormona" to taki pub w szczecinie :D A z krakowem szczerze nie znałam tylko z Rzymem ale jak jest naprawde to ja nie wiem :) -
[quote name='deer_1987']Ha spytalam o to samo na tym drugim forum - tam juz nie jestes tak BTW?[/QUOTE] Jestem ale chwilowo nie mam czasu:) Eria a może jakieś piękne kawałki świata?:)
-
No ja to bym chętnie na jakiś chociaż weekendzik wpadneła;) Ale skoro zapraszasz, to ja się nie omieszkam przypomnieć :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[QUOTE]zawsze to jakas poprawa no nie? [/QUOTE] Oczywiście, w końcu małymi kroczkami do przodu:) Nie odrazu Rzym zbudowano:) -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Fredzia, ja podtrzymuję propozycję spotkania się na wybiegu, albo może jakiś spacer? Ja wciąz marze o zanurzeniu łapki w futrze Erisa :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']zapraszam na nowy bazarek dla sznaucerów :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203141-Esprit-Top-Secret-ubrania-wieszak-na-bi%C5%BCuteri%C4%99-kawa-na-sznaucery-do-14-marca-do-20.00?p=16396813#post16396813[/url][/QUOTE] Normalnie ide obaczyć;) -
Eria a masz może jeszcze jamnisia?:)
-
Łiiiiiiiii no to wszytskiego najlepszego :) Dużo najlepszych kości, świńskich uch, kurzych łap, smaczków i miziania od Cioci Sandry i Tazzmanka :new-bday::bday::BIG::tort::laola:
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Podniosę chłopaka. -
[QUOTE] [B]To co sa chetni na kolejne 10? :razz:[/B][/QUOTE] Nie, haha :) Tj oczywiście dawaj a nie się pytasz głupio:D
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1330/a2cb766e9b25a01a.jpg[/url] czy ja już mówiłam, ze ja ją kocham? Jak mi pozwolisz przyjechać kiedyś do siebie to jak ją wymiziam to do końca życia jej starczy :) P.S a widze, ze szyby podrapane widzę:)
-
Nie no ta ze śliniakiem wygrywa :D
-
[B]Jambi [/B]o kurcze :) O Furlowej wiedziałam bo Furla :) Dyas tez bo Tazzio a o reszcie nie miałam pojęcia :D
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC00093.jpg[/url] hyhyhy :D -
[quote name='jambi']Tak, Tekla ma rację - spacery źródłem wiedzy :lol: [COLOR=navy][B]I ja się zgadzam :) Juz od dawna pewna Pani usilnie probruje mi wmówić, ze KONIECZNIE potrzebuję kolczatki... :D[/B][/COLOR] [COLOR=navy][B]Tj Tazz potrzebuje :)[/B][/COLOR] nie znasz sie! :roflt: napewno węgierski, przeciez on ma inna linię :roflt: i węgierskie tak mają - same wracają :roflt: [B][COLOR=navy] Skoro same wracają to ja tez chce węgierskiego:D[/COLOR][/B] a ja Ci powiem, że to była pierwsza rzecz jakiej nauczyli mnie moi rodzice, powodowane to było koniecznością, jako bowiem 3-letnie dziecię rwałam do każdego napotkanego psa, częstop o wiele większego ode mnie, więc moja mama stwierdziła, że skoro z rwaniem nie ma co walczyć, to niech to chociaż będzie jakieś "opanowane rwanie" i nakazała mi zawsze pytać "czy moge pogłaskać pieska", ja swojemu młodemu też to wpajam, bo wiem, że niektóre pieski (i właściciele) zwyczajnie sobie nie życzą ;) [COLOR=navy][B] Ja w wieku lat 5/6 zostałam zapoznana z Tiną rotwailerką, bawiłysmy się rzucały smy kamyki, swoją droga się pies nakrązył, bo jak daleko ja byłam w stanie jej tego kamienia rzucić:D[/B][/COLOR] (...) 1. tatuś skreślił dużego psa za samo bycie "dużym" [COLOR=navy][B]no bo w końcu duzy jest nie :D[/B] [/COLOR]2. a priori stwierdził że małe to niegroźne [COLOR=navy][B]na moje to może w stosunku do dorosłego, bo małe chociaż małe przy dziecku nie ejst takie małe ...[/B][/COLOR] 3. prawda jest zupełnie inna 4. sam stworzył groźną sytuację zaskakując psa i stawiając wprost przed nim dziecko [COLOR=navy][B]Tazz by oszalał ehh... ale skoro jest duży to nikt mu tak nie zrobi :D [/B] [/COLOR] [B]Saththa[/B], przyzwyczaj sie - masz dużego psa, nieważne łagodny czy nie, spokojny, po szkoleniu, to wszystko nieważne - jest duży, a ludzie mają fioła... [COLOR=navy][B]No tak masz racje :) Ja się tam boje bardziej małych heh [/B][B]bo to mały usiłował mi wygryźć twarz;/[/B][/COLOR] jeśli mnie [B]Fides[/B] nie wyrzuci to jeszcze jedna historyjka ;) Szłam sobie kiedyś chodniczkiem w pewnej nadmorskiej miejscowości, po drugiej strony ulicy na chodniku stała babcia z małym dzieckiem. dzieliła nas bardzo ruchliwa ulica, to przelotówka do innych nadmorskich miejscowości, jak to w sezonie - sznur pędzących samochodów. Dziecko w pewnym momencie zaczeło lecieć w strone tejże ulicy, co powiedziała babcia? "Nie biegnij tam bo ci piesek rączke odgryzie..." :crazyeye::angryy: odkrzyknęłam Pani że zanim mu ten piesek rączke odgryzie to 5 samochodów go rozjedzie... do dziś jestem pod wrażeniem tej idiotki... i tak własnie uczy sie dzieci strachu do psów :shake: [COLOR=navy][B]O matko... jedyny kometarz jaki mi się ciśnie to smiech przez łzy[/B][/COLOR] wiesz Saththa, może to co dalej z powodów cenzuralnych nadawałoby się tylko na PW :roflt: [COLOR=navy][B] To ogólnie dość dziwnie było :D[/B][/COLOR] [/QUOTE] [B]Tekla [/B]no historyjka nie fajna, chociaż jestem ciekawa czyjakby sie właściciel nie uparł i do tego miał świadków czy nie duałoby mu się wyjść z tej sytuacji obronną reką. Wszak jest jakiś zapisełko o tym, że nie wolno prowokowac psa do "ataku" [quote name='Fides79']a ja skomentuje to tylko tak: zdrowy rozsądek ponad wszystko :p[/QUOTE] Ooo właśnie, szkoda, ze jest go tak mało:)
-
[quote name='Mani2000']tak napiszesz?[/QUOTE] Moge napisac tutaj. Facet nic więcej nie powiedział, nawet na moje skometowanie sprawy nie odezwał się słowem tylko poszedł z dzieckiem na rękach dalej :) Nie wiem po co miałabym to na PW pisać ale spoko;) A uprzedzając pytanie jaki był mój komentarz. Powiedziałam Panu tylko, iż nie ejst zbyt rozsądne straszenie dziecka psem, który do tego idze spokojnie przy nodze, gdyż kiedyś dziecko w panice może sprowokować jakiegoś psa, chociażby do zobaczenia z bliska co to takie dźwięki wydaje dziwne... Ja to wogule mam pecha, przez jakiś okres czasu każde dziecko jakie spotykaliśmy odskakiwało z piskiem od nas, uwaga! nawet jak było na drugiej stronie ulicy... to jakis koszmar był :(
-
[quote name='Mani2000']i co dalej powiedział możesz wysłać na PW?[/QUOTE] Ja przepraszam to do mnie?
-
[url]http://img816.imageshack.us/img816/2690/dscn6372p.jpg[/url] :D Huhu bosko :) No zazdroszczę naprawdę spotkania z rozsądnym Tata i dzieckiem, jak idę z Tazzem to już mi się zdarzyło, że facet dziecko na ręce łapał ze słowami "uważaj bo Cie ugryzie"... Dalszy komentarz chyba niepotrzebny ehhh :(
-
[url]http://img21.imageshack.us/img21/2014/28022011002s.jpg[/url] no wiesz, takiezdjęcie przypadkiem? Moje przypadkowe to moje buty :D [url]http://img145.imageshack.us/img145/7045/28022011001q.jpg[/url] tutaj jak widac jak się usztywnił :)
-
Tazzio przyzwyczajony do rytuału nie zje ani kawałka zanim nie zrobi siad i nie usłyszy "dobry, smacznego" i jeszcze musze ręką machnąć ehhh
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']A co ? Malawaszka szuka domu ? :D[/QUOTE] No ja mam nadzieję, że nie :0 Tak czysto hipotetycznie w razie jakby szturm biednych sznupów porzuconych się zakończył:( -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilo']noł problem , wszystkim machnę , kiedys się sznaucery skończą i z rozbiegu wyadoptujemy Malawaszkę ;p[/QUOTE] jak się kiedys skończą to ja myślę, że Malawaszka z chęcią i radością da się wyadoptować :) -
heheh to się podróznik znalazł;)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']w przypadku sznupów bardzo istotne :D[/QUOTE] Tazz tez nie szczeka bez sensu:) Ale z sensem juz jest szczekanie jak ktos idzie pod domem, zadzwoni dzwonek, coś gdzies spadne :D Hyhy :) A co do tekstu jest super :) Usmiechnełam się szeroko jak go czytałam :) Tylko tutaj o: [QUOTE]Kleksik bardzo dba o swoje miejsce , nie brudzi w domu , nie niszczy , nie hałasuje bez sensu.[/QUOTE] Pousuwałam bym spacje przed przecinkami:)