-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Tekla przecież to czysta niewinność :D [url]http://images8.fotosik.pl/1345/494ced2a1a676658.jpg[/url]
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ja bym w sumie mogła pomóc, niogdy tego nie robiłam tj nie ogłaszałam na stronach z ogłoszeniami ale jakby mi ktos powiedział co i jak to mogłabym pomoc -
[quote name='Tekla64']bardzo mi milo ze sie podoba a ciesze sie ze zaczelas sie odzywac! oj i jak widze ktos kto wie jak uzywac [B][COLOR=black]mysliwskiego jezyka[/COLOR][/B] hihihi podobaja mi sie niektore okreslenia lowieckie ale nie wszystkie jak i nie wszystko w dzisiejszym lowiectwie mi pasuje ale to jak zwykle wszystko zalezne od ludzi[/QUOTE] Ja przepaszam ale jak to kiedyś byłe ze szczękami i szczekami u Fides to ja się zastanawiałam właśnie co to ten je[B][COLOR=black]ż[/COLOR][/B]yk myśliwski jest:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No zarośnięty, już powoli dorastam do mysli, ze czas opitolenia nadchodzi. Trochę pobiegał i strasznie się zmeczył, dyszał wściekle normalnie... Pewnie mu za gorąco ehh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I jako, że przed moim wcześniejszym postem byliby na spacerku w dołku to mam 4 zdjęcia :) [CENTER]Siad, zostań [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1-1.jpg[/IMG] Leżeć [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2-1.jpg[/IMG] I chciałam zrobić jeszcze ale Futro się wiecznie odwraca o: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/3.jpg[/IMG] HYHY [LEFT]To był krótki spacerek jakieś 30 minut bo niestety dzieciaki mi się piszczące zbiegły i musiałam mieć oczy naokoło głowy czy Tazz szarży nie odwala heh i do tego jeszcze na drodze do góry aby wyjść z dołu jakiś 3 łebków sobie usiadło z piwkiem ehh którzy strasznie się burkali do mnie a ja nie mogłam się zdenerwować bo Tazz i tak już na nich szczekał i go wryło w ziemie ehh :shake::shake::shake: [/LEFT] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']achhhh zdjęciaaaa :loveu: [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16416882#post16416882"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Ahh ostatnio jak dodałam zdjęcia to się rozwineła rozmowa na temat terierów i Czarnych i Rosyjskich :smile: A zdjęcia przeszły bez echa :-D [B][COLOR=magenta]solennie obiecuję tą razą żadnych dyskusji nie wszczynać [/COLOR][/B];-) [COLOR=navy][B]A wstrzynac możesz bardzo proszę, ale zdjęcia trza też skomentować:evil_lol:[/B][/COLOR] A ja właśnie wygrzebałam z komputra stare zdjęcia. [B][COLOR=magenta]uwielbiam stare zdjęcia :-P[/COLOR][/B] [COLOR=navy][B]Hmm no w sumie nie sa takie stare, nawet roku nie mają:lol: [/B][/COLOR] Bardzo proszę:smile: jakis październik myslę roku 2010 :smile: Tazzman, Shadow, Rasta no i Ja :smile: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00607.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00607.jpg [/URL] [B][COLOR=magenta]przyznaj się - coś tam miała smacznego w zanadrzu? :cool3: bardzo ładne zdjęcie![/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Jakiegoś smaczka myślę, to był czas jak Tazz miał utrwalane przywołanie, bo nie zawsze wracał menda czarna:mad:[/COLOR][/B] I cofamy sie jeszcze bardziej MAJ 2010 :smile: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0338.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/IMG_0338.jpg[/URL] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0339.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/IMG_0339.jpg[/URL] [B][COLOR=magenta]On jest po prostu piękny![/COLOR][/B] :loveu: [B][COLOR=navy]Tazz dziękuje :oops:[/COLOR][/B] Moje maluszki :loveu: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0366.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/IMG_0366.jpg[/URL] [CENTER][B][COLOR=magenta]maluszki, maluszki ... ja ostatni raz Arona podniosłam jak miał pół roku, ale do tej pory potrafi sie uwalić na moich kolanach[/COLOR][/B] :evil_lol:[/CENTER] [B][COLOR=navy]Ja jestem w stanie dosłownie wciągnąć go sobie na kolana, bo już go nie uniosę :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]cdn. poniżej[/COLOR][/B] Miłości moja :loveu::loveu: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0371.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/IMG_0371.jpg[/URL] [B][COLOR=magenta]a tutaj to już nieziemsko boski! [/COLOR][/B] [B][COLOR=magenta]:hmmmm: czemu mi sie wydawało że Ty masz długie włosy?[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Nie wiem:razz::razz:[/COLOR][/B] [/QUOTE][/QUOTE] [B][COLOR=navy]Ja jestem w stanie dosłownie wciągnąć go sobie na kolana, bo już go nie uniosę :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]cdn. poniżej[/COLOR][/B] I tutaj jest to poniżej:) Jakis tydzien po tym jak Tazz już był u mnie pojechaliśmy na doszczepiania:) A że mnie nastraszyli ludzie dobrej woli to gadałam z wetem na temat konieczności znoszenia Tazza po schodach. P. Weterynarz doszedł do wniosku, ze skoro mam bardzo strome schody w domu to musze go znosić. Zapytałam się ale jak długo i uprzejmie przypomniałam, że on już wtedy ważył 16 kg:D Usłyszałam, ze tak do roku:shake: Czy musze pisać, ze nie uskuteczniałam znoszenia psa po schodach? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
to po 1 trymowaniu było:) Ja do dziś czasem go n kolanka biorę jak chcem się przytulić:D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ahh ostatnio jak dodałam zdjęcia to się rozwineła rozmowa na temat terierów i Czarnych i Rosyjskich :) A zdjęcia przeszły bez echa :D A ja właśnie wygrzebałam z komputra stare zdjęcia. Bardzo proszę:) [CENTER]jakis październik myslę roku 2010 :) Tazzman, Shadow, Rasta no i Ja :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00607.jpg[/IMG] I cofamy sie jeszcze bardziej MAJ 2010 :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0338.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0339.jpg[/IMG] Moje maluszki :loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0366.jpg[/IMG] Miłości moja :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0371.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='Tekla64'] takie same zastrzezenia mam co do tego ze psy nie postrzegaja kolorow i z tym sie nie zgadazam w ogole!!!! ja mam zupelnie inne doswiadczenia i uwazam ze widza i to cala mase kolorow. [/QUOTE] ja wiem na pewno, że mój Tamiś widział kolor zielony :D Bo jak ktoś do nas przychodził to zawsze dominował zielona i tylko zieloną stopę czy nogawkę :D
-
[quote name='jambi'] dziś nie wiem czy dam rade, ranek w pracy zajęty, a teraz własnie chce sie wyrwać do hurtowni po HMB dla Arona ...[/QUOTE] A to w takim razie jutro tez jest dzień;)
-
[quote name='jambi']bardzo piękny kalendarz :) co do opowieści to niestety... czasu mi kurcze zbrakło wczoraj....[/QUOTE] Dziś wszystko przed Tobą, nowy dzień mamy:) A kurcze wcześniejsej twej odpowiedxi nie widziałam hmm [QUOTE] [B]Saththa[/B], dobrze że napisałas o tej kolczatce, że to dla Tazza... bo niechybnie zjawił by się ktoś kto by się czepnął ...:saint1:.... :diabloti: [COLOR=navy][B]Tak też myślałam :)[/B][/COLOR] (...)druga rzecz, że gdyby w tamtym momencie Mia ugryzła, ja bym sie mocno nie zdziwiła... wyobraźcie sobie, że spokojnie idziecie chodnikiem, wąchacie trawkę, a tu nagle wprost przed waszym nosem bez ostrzeżenia ląduje człowiek - co z tego że "mały", gdy od was jest i tak pięć razy większy? ja bym pewnie dziabnęła na oślep i zwiała... [B] [COLOR=navy]I ja myślę, że z zaskoczenia capnełabym zębami i uciekła:roll:[/COLOR][/B] (...) ja zostałam ostatnio dziabnięta przez mini jamnika - bez ostrzeżenia, za sam fakt, że śmiałam iśc chodnikiem... a jamnik sięga moim dziewczynkom do kolan... [COLOR=navy][B]Osttani pisałam o suce rotweilera z która się bawiłam i z która mogłam jako 6 letnie dziecie zrobić wszystko. A urzarła mnie jakas mała popierdółka [/B][B]zreszta [/B][B]miałam dużo szczęścia, ze użarła w łuk brwiowy a nie w gałkę oczną, 1 cm heh różnicy. Do dzis mam bliznę[/B][/COLOR] :shake: Mój pies jest duży, ma 70 cm w kłębie, i waży ponad 40 kilo, ale nie jest krwiożerczą bestią lecz świadomym swojej siły zrównoważonym psem, o którego zarówno edukację jak i savoir-vivre nalezycie zadbałam i nie życzę sobie, aby w oczach ludzi robił za potwora... niestety ludzie myslą inaczej... [COLOR=navy][B]Heh chciałabym aby pewne elementy naszego środowiska były równie dobrze wychowane :roll:[/B][/COLOR] ech... przepraszam [B]Fides[/B], już Ci tu nie będę się rozpisywać... aż mam ochotę stworzyć wielką opowieśc na ten temat.... [B][COLOR=navy]Stwórz, stwórz o Stwórco wyśmienitych historyjek proszę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [/QUOTE] Hyhy Pozdrawiam Fides w ten śloneczny poradek :cool3:
-
[quote name='jambi']mówiłaś :p aaaaa i ja własnie miałam tą samą fote zacytować - [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2131781.jpg[/URL] - no mozna sie z miejsca zakochać :loveu:[/QUOTE] Tak tak włąśnoie cos mi świtało, ze chyba pisałam:) Jest masakrycznie urodziwny ahh :)
-
[url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_23230e6f.jpg[/url] Tazz juz by był w tej oto wodzie :)
-
może to rzeczywi ście na zmiane pogody...? Może to tak jest, ze każdy ma gorszy dzień. 3mam mocno kciuki za Was i głaszcze i przytulam.
-
Ah i my się witamy w ten słoneczny poranek:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']nic sie nie przejmuj, troszke przypudrujesz i będzie git, a po godzinie wesela i tak nie będziesz się pewnie odóżniać od innych :megagrin: [/QUOTE] :D:D [quote name='jambi'] serio w Szczecinie jest taki pub "Hormon" ?[/QUOTE] Ano jest :) Taki mały w piwniczce wiecznie zadymiony ale z fajnym klimatem :) -
[quote name='eria'] Fot Gucia już nie ma ;)[/QUOTE] Ooo to ja apeluje o nowe :) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2131781.jpg[/url] czy ja już wspominałam, ze żywy psiak nie powinien wyglądac jak maskota?:)
-
Hyhy Lenka wygrała :) i Kopytkiem pukała :D Konie to wogule swoje zawsze wgłowie mają a im starsze tym sprytniejsze:) Zreszta to taka moja niespełniona miłość jest ehh Uuuu [B]WATACHA [/B][url]http://i43.tinypic.com/34xmemh.jpg[/url] normalnie strach ie bać :)
-
[quote name='Asiaczek']Oj, a co to taka cisza...? Pzdr.[/QUOTE] Właśnie włąśnie, hallo:)
-
problem widziała widac ta zorganizowana grupa w dwóch dodatkowych psach heh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No lepszego mementu wybrac nie mogła :) Będę się prezentować wybitnie pijano z tym czerwonym nochalem :D -
Witam się :) Ja ogólnie ślędze Wasz watek od czasu Nory.. no ale siedze cicho. Ale fotki, które zostały wrzucone przed chwilą mnie rozwaliły i jestem w szoku i poczułam nieodpartą potrzebe się odezwać o :) [URL]http://img810.imageshack.us/img810/6712/dscf3808d.jpg[/URL] wyglada jakby główke jej podtrzymywał, masakra ahhh
-
[quote name='deer_1987']t Weszlysmy na ogromny wybieg i zaraz nas wyrzucono bo sie zbiera tam grupka psiakow o 11, o czym ja nie wiem bo nie mieszkam w tym miescie... a ze na razie do 1 czerwca mozna psa miec luzem tez nad morzem to postanowilam ze idziemy nad morze i tam sobie pobiegaja [url=http://wgrajfoto.pl][img]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_23139e39.jpg[/img][/url][/QUOTE] E ja przeprazszam, ale jak to wyrzucili? Ja czytałam na temat tego na tym drugim forum, że się czeka az ktoś skonczy ale jak wyrzucono?