-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kurdee jakies "pacany" strzelają mi fajerwerkami pod domem :( Mam psa na kolanach właściwie wrr:( -
Hyhyhy ten seks to mnie zabił:D Koń z łancuchem bardzo zaciekawił:) Zjawił się właściciel?:) A co do przemocy to może już nie bedę komentować
-
[quote name='jambi']śl wzięła się stąd, że dziś koleżanka poprosiła mnie, żebym pomogła jej pisac książkę :cool3: w sensie, ona ma temat, materiał, ale twierdzi, że jej sie podoba mój sposób i styl pisania - pomyślałam więc, że czemu nie, spróbuję na Tobie Tekla :evil_lol: [/QUOTE] Jambi bo Ty super piszesz, Twoje historyjki to normalnie do konca życia nie zapomnę, o bocianach mnie zabiło :D [quote name='Fides79']ehhh dałaś rade z SATHTHA to i z GREATMADWOMEN sobie poradzisz :cool3:[/QUOTE] normalnie czekałam tylko aż ktoś o mnie wspomni:D
-
I mój Tamis też tam jest :( :calus::calus:
-
[quote name='Fides79'] AAA mam prośbę:p szczególnie do opiekunów sznupów ( i innych psiaków) miastowych napiszcie proszę jak sobie radzicie z tą hurtową ilością soli na chodnikach, która tak dokucza naszym pupilom[/QUOTE] Pies do kabiny prysznicowej i płuczemy łapy [url]http://img577.imageshack.us/img577/2852/24022011017.jpg[/url] Zapomniałaś wspomnieć, że i Ty jesteś :) Jako cień :) [url]http://img522.imageshack.us/img522/5884/dscn6296g.jpg[/url] hehehhe :O
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super, ze już w "Stałym" miejscu Kleksik jest:) -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
CZekamy dalej :) -
Może wciąz kłopot z dostepem do neta?
-
[B][url]http://images8.fotosik.pl/1282/145383e3bdddc525.jpg[/url] [/B]Tazz wczoraj produkował wykałaczki a ja dziś sprzatałam z rana sprzatał wymioty z wykałaczkami :(
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[url]https://lh3.googleusercontent.com/_Yzia_kBnOrs/TWLTxlxSL3I/AAAAAAAAAYk/HnPyG47n0Gs/s720/DSC_0506.JPG[/url] O kurcze w pewnym momencie myslałam, że to jeden pies :D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
Saththa replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
[quote name='santino']No ja też. Chociaż po tym cosię dzieje np. na fb, mam coraz większe wrażenie, że to jest jedna wielka ściema... czy prowokacja... Eh, oby! Tez bardzo bym się ucieszyła :) -
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
Saththa replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
[quote name='santino'] Pod warunkiem, że będziesz wiedziała gdzie to jest... Oczywiście zgadzam się. Ale jesli zdobył się na to aby opowiedziec o tym w gazecie to mi się wydaje, ze prędzej czy później coś by się im "wysypało". Bo to, że nie będa się afiszować to raz ale na pewno w pewnej chwili im sie noga powinie... A bynajmniej na to liczę ehh -
Ahhhh :) A właśnie się pytać iałam czemu Tekla na podłodze ale już wiem :)
-
[quote name='Doginka']Ale u Was mało śniegu jest:crazyeye:[/QUOTE] W szczecinie nie ma wogule :D
-
Mi to się wydaje, że codziennie przechodze przez test pod tytułem "a moze dziś sie uda, a moze dziś odpuści":)
-
Bardzo mi przykro 3mmamy z Tazziorem mocnio kciuki!! :glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze:
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1274/9b8cd95ff1eb0707.jpg[/url] ahh jaki wzrok:)
-
[quote name='Tekla64']skleroza nie boli , wiem cos o tym hihihi[/QUOTE] Skleroza nie.. ale nogi juz jak najbardziej :)
-
Jesli to mały piesek to może jakies takie bardziej płaski naczynie niż wysokie aby się zmieściło miedzy psa a podłoże. Mi wygodniej przy psie chociaż od suczki nigdy nie probowałam:) [QUOTE]dla nieśmiałych panien słyszałam wersję z podstawianiem chochli do zupy. [/QUOTE] :D Dobre :)
-
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
Saththa replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
:mdleje: czasem tak robimy... Matko jedyna ja rozumiem, ze to jego kultura itd i itp ale zachowajmy jakis umiar... Ale skoro urodził i wychował się w Polsce to jakis umiar powinien mieć... Już pomijając kwestie sanitarne, prawni itd, to przeciez nawej jeśli otworzy tki lokal, mieszkanie czy cokolwiek to sie nie odpędzi od demonstrantów. -
[quote name='anka11']hihi, no tak, ze STAROŚCI już zapominasz wrzucić jakieś fotki Sharkiego :([/QUOTE] Własnie ! :D
-
[quote name='jambi'][B] Saththa, zrobiłaś na mnie wrażenie tą wypowiedzią... bynajmniej nie w kwestii merytorycznej strony zagadnienia sensowności istnienia tworu o nazwie NFZ ... wiem wieeem złośliwa jestem :diabloti: .... :calus:[/QUOTE] Ja tam się nie gniewam i wychodzi na to że mam dziś jakiś wyż :D ale raczej nie intelektualny:D
-
[quote name='Doginka']Oj uwierz mi, że nie Ty jedna takich synonimów musisz używać:lol: Moje kundle (szczególnie Raper) najlepiej reagują na "k**wa mać" z naciskiem na "rrrrrrrr":roflt:[/QUOTE] Tazz tez :D ale bez "mać"
-
[quote name='jambi']Saththa no przeciez on z policji był to czego Ty sie bałaś :evil_lol: [/QUOTE] Bo ja tego nie wiedziałam :D Ehh zeby sa nam nie potrzebne tylne przeciez wogule teraz zazwyczaj wszytsko miękkie zadnych korzonków twardych czy patyków :) NFZ to wogule w pewnych kwestiach pic na wode fotomontarz jest :/
-
[quote name='jambi'][QUOTE]][B] [/B] [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16366759#post16366759"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Umarłam :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] i czego ryczysz? samaś to napisała...:razz: jak ja sie ciesze Erhan że Ty tu jesteś!!! w końcu przestaną gadać że tylko ja sie czepiam słówek :evil_lol: [/INDENT] [/QUOTE] Hyhy ano napisałam i jestem pod wrażeniem, że jedno małe kurcze wciśniete nie tam gdzie trzeba moze wywołać taką zmianę znaczenia :D