Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Fides79']no to dziś ja błysnęłam umiejętnością czytania ;) zamiast "łapki mu się nie mieszczą" przeczytałam "[COLOR=darkslategray]łapki mu się marszczą [COLOR=black]" i siedzę i się zastanawiam, kurde o co jej chodzi [/COLOR][/COLOR]:roll::hmmmm: :stupid::turn-l:[/QUOTE] Hyhy no może i mu sie marszcza ale włoski na łapkach :D
  2. [quote name='malawaszka']Saththa dzięki kochana :loveu:[/QUOTE] Proszę następna dziesiątka: 11. [URL="http://sellit.pl/"][COLOR=windowtext]http://sellit.pl[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.aloge.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.aloge.pl[/COLOR][/URL] (do akceptacji) 13. [URL="http://www.1001ogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.1001ogloszen.pl[/COLOR][/URL] 14. [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"][COLOR=windowtext]http://ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.neeon.pl[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://www.polskastrefa.eu/"][COLOR=windowtext]http://www.polskastrefa.eu[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://www.psy.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.psy.pl[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.zwierzaki.org/"][COLOR=windowtext]http://www.zwierzaki.org[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://olx.pl/"][COLOR=windowtext]http://olx.pl[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.wstawaj.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.wstawaj.pl[/COLOR][/URL] Dla Szerszenia [URL="http://www.wstawaj.pl/"][COLOR=windowtext]:D[/COLOR][/URL] Edit: następne: 9 chyba bo to jedno nie wiem hmm [FONT=&quot]21. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/"][COLOR=windowtext]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl[/COLOR][/URL] 22. [URL="http://www.bazarek.biz/"][COLOR=windowtext]http://www.bazarek.biz/[/COLOR][/URL] 23. [URL="http://cwirek.pl/"][COLOR=windowtext]http://cwirek.pl/[/COLOR][/URL] 24. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL] 25. [URL="http://www.informator.com.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.informator.com.pl[/COLOR][/URL] 26. [URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.nasipupile.pl[/COLOR][/URL] (nie mam pojęcia czy się dodało, strona szwankuje strasznie[/FONT][FONT=Wingdings]L[/FONT][FONT=&quot]) 27. [URL="http://www.darmobranie.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.darmobranie.pl[/COLOR][/URL] 28. [URL="http://ogloszenia.infoweb.pl/"][COLOR=windowtext]http://ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] ( do akceptacji) 29. [URL="http://adpedia.pl/"][COLOR=windowtext]http://adpedia.pl[/COLOR][/URL] 30. [URL="http://www.adin.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.adin.pl[/COLOR][/URL][/FONT] Edit 2: I kolejne 9 ogłoszęń: 31. [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] 32. [URL="http://www.anonse.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.anonse.pl[/COLOR][/URL] 33. [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.zwierzeta.5aleja.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://isu.pl/"][COLOR=windowtext]http://isu.pl[/COLOR][/URL] 35. [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL] (do akceptacji) 36. [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL] 37. [URL="http://www.oglosze.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.oglosze.pl[/COLOR][/URL] 38. [URL="http://www.offer.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.offer.pl[/COLOR][/URL] 39. [URL="http://www.czterylapy.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.czterylapy.pl[/COLOR][/URL] Razem 38 z tymi podprzednimi i ide spać bo już mi się w oczach rozmazuje :)
  3. Ogłoszenia dla [B]Szerszenia[/B]: 1.[URL="http://morusek.pl/"][COLOR=windowtext]http://morusek.pl[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://eoferty.com.pl/"][COLOR=windowtext]http://eoferty.com.pl[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://gieldaogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://gieldaogloszen.pl[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://adopcje.org/"][COLOR=windowtext]http://adopcje.org[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.kokosy.pl[/COLOR][/URL] ( do akceptacji) 8. [URL="http://kupiepsa.pl/"][COLOR=windowtext]http://kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.portalogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.portalogloszen.pl/[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"][COLOR=windowtext]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"][COLOR=windowtext][/COLOR][/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"][COLOR=windowtext] [/COLOR][/URL]
  4. [quote name='Fides79']oj tam czepiacie się, a wysportowane, giętkie i zrelaksowane ciało jest niezbędne każdemu kociemu elegantowi w prezentowaniu jego umiejętności :lol::evil_lol:;):p[/QUOTE] Ja przepraszam, ja się nie czepiam ja podziwiam :D
  5. [quote name='Fides79']i już wiem, to był Fuga Pub :lol:[/QUOTE] Kurcze nie zauwazyłam, że jest odpowiedź u mnie :) W każdym razie tego Pubu nie znam :)
  6. [url]http://img84.imageshack.us/img84/245/dscn6342.jpg[/url] kurcze Kinga łapki mu się nie mieszcza u Ciebie na kolankach :D [url]http://img853.imageshack.us/img853/5893/dscn6332.jpg[/url] "zobacz jak ja mam dobrze haha" :D
  7. [quote name='Fides79']Tekla sie nie obraziła, czy pączki zjada w ukryciu to nie wiem, ale pewno zajęta jest i jak juz znajdzie wolną chwilkę to nas [B]uraczy jakimiś zdjęciami albo opowiastkami [/B];)[/QUOTE] O tak na pewno :)
  8. [quote name='WATACHA'][B]Albo że idzie w hmmmmm...tam na dole[/B] i że tych dwóch zrzekniesz się na jego korzyść, bo mu się bardziej przyda ;P[/QUOTE] Tak własnie mój TZ stwierdził na moją argumentcję, ze w cycki idzie :D [quote name='Erhan']No jeśli mama jeszcze karmi Cię piersią, to niewykluczone :evil_lol:, jeśli nie karmi, to jambi ma rację [/QUOTE] No nie juz nie karmi :) w związku z tym właśnie pochłonełam dwa coby równo było :D
  9. [URL]http://i51.tinypic.com/21loeav.jpg[/URL] alez piekne niebieski nibo :) Wiewóra tez oczywiście :) A ten Pan to rozumiem, że lonżował bez lonzy 5 koni na raz?:) EDIT: [url]http://i51.tinypic.com/16ib0w0.jpg[/url] kłaczek?? :D
  10. [quote name='jambi']jeśli masz na myśli czy biust Ci urośnie - nie :diabloti: od patrzenia na jedzenie to sie tylko chudnie ;)[/QUOTE] I tam nie musi rosnąć :0 Ale w wiadomościach mowili, że to tradycja i że pomyslności nie będzie w roku wiec chyba do sklepu pojde hmmm
  11. Oooooiii filmik :) A któz to tak biega za piłeczką? Jak ładnie oddaje i czeka ahhh... I jeszcze bardzo mi się podobały zbliżenia do ziemi jak sie po piłeczkę schylałaś :)
  12. [url]http://img836.imageshack.us/img836/7282/dsc0021yg.jpg[/url] normalnie gimnazstyka artystyczna, głowka tu nózka tam :D
  13. [quote name='jambi'] a propos jeszcze psów Watachy, dzis przeglądałam troche swoją własną galerię i widzę, że ja juz nawet pisałam historyjke o psich imionach "natchnioną" właśnie psem Watachy :lol: [/QUOTE] Ano było było, nawet sobie weszłam i przeczytałam raz jeszcze bo bardzo mnie sie podobała i podoba nadal:)
  14. Hmmm ja wogule nie zjadłam :) Ale widziałam jak mama moja je, liczy się?:D
  15. [quote name='deer_1987'] Oj tak wode kocha? :) to tylko kaluza na wybiegu :razz: [/QUOTE] Tia... a wytłumaczysz mu to?;D
  16. [B]lilo[/B] oczywiscie najpierw sie skonsultuję co do tego, który nie ma ogłoszeń jeszcze:) A wydaje mi się, że Birman ma Pakiet wykupiony 66 ogłoszeń. Zresztą tych samych z której listy ja korzystałam jak sie rejestrowałam :) Z tym, że mi wyszło 59 stron bo nie chodziły wszystkie. Edit i oczywiście dziękuje za oferte pomocy:)
  17. O kurcze ja nawet nie wiedziałam, ze one takie ładne są [url]http://i55.tinypic.com/ioqngk.jpg[/url] no widzę, że na rękach :)
  18. [quote name='malawaszka']to do roboty :D :loveu:[/QUOTE] Heheh w tej chwili jestem zarejestrowana na jakis 20 stronach z ogłoszeniami:) więc już się do roboty wziełam :) Edit. I podniose urodziwego chłopaka na noc. właśnie skończyłam się rejestrować, prawie 2h m izeszło i bola mnie plecy masakra. dodbranoc Kleksiku:)
  19. [quote name='malawaszka']tak - kopiuj, wklej plus rubryczki jak są do wypełnienia czy to nr telefony czy mail, województwo itp no i dodawanie zdjęć - treba je zapisać na kompie swoim[/QUOTE] Ogólnie nie jest to nic czego w sumie nie mogłabym sie podjąć, ze względów "umiejętności":)
  20. [quote name='malawaszka']na niektórych portalach trzeba sięrejestrować - to za pierwszym razem tylko, potem się logujesz i jakoś leci [/QUOTE] Hmm rozumiem, że po prostu kopiuj i wklej przygotowany tekst i wogule hmm myślę, że mogłabym sie podjąć takiego zadania. Bo problem pewnie leży w tym, ze to pracochłonne jest, a ja i tak nie pracuje więc czas mam
  21. [quote name='Fides79']ano z drogami i budową to jest tak, jak mowi Magda, choć może byci tak, że wszystkie prowadzą do Hormona ;) [B][COLOR=navy]A może być i tak i tak:)[/COLOR][/B] kurcze jak kiedys, bywałam w Szczecinie kilka razy w roku, to się zdarzało, że odwiedzałam pupw piwniczce, ale nie był jakis bardzo mały, ale nazwy ni w ząb nie pamietam, kojarzę w wchwili obecnej ze miał ściany z cegieł:roll: [B][COLOR=navy]Hmmm a ją muzykę grali?:razz:[/COLOR][/B] a zdjęcia superowe wszystkie chociaż mnie sie najbardziej podabają te: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC00607.jpg[/URL] [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0366.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[COLOR=navy][B]<- to pisałam ja :)[/B][/COLOR] [/QUOTE] [quote name='jambi']ja bym sie zdziwiła jakbys napisała że uskuteczniałaś ;) [COLOR=navy]Szczerze to popukałam się w czołu, doszłam do wniosku, ze gorzej jak mi kregosłup peknie a Tazz był zamykany w pokoju jak szłam na chwilkę tylko aby nie biegał za mną[/COLOR] jak Arona wzięłam miał 10 tygodni - waga 7 kilo, po miesiącu - 14 kilo, pół roku - 25 kilo... około roku juz nie pamiętam, ale sądze że ponad 35 kilo - podnosić nie próbowałam :lol: [COLOR=navy][B]Tazz 12 tygodnie 16kg i potem po skonczeniu 10 misięcy 34kg, a teraz w styczniu czyli hmmm 15 miesięcy 37kg[/B] :D[/COLOR][/QUOTE] [quote name='deer_1987'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/IMG_0366.jpg[/URL] pies w sam raz na kolana :D[/QUOTE] Oczywiście zwłaszcza jak robią zdjęcia :D
  22. O kurcze jakie ładne foremne :)
  23. [quote name='Fides79'] :fadein::shiny::mdrmed: hi hi to ja Cie pozdrawiam też, ino deczko później :lol:[/QUOTE] Hyhy dziekuję :D
  24. [url]http://i54.tinypic.com/2d44yp.jpg[/url] Ooooo sikorka, jaka ładna:)
×
×
  • Create New...