Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='lilo']tescik Bazyla czeka właściwie na akceptacje cioteczek , nie wiem czy sie podoba czy nie w razie czego będziemy zmieniac :) z tekstami sobie poradzę i z plakacikami też bo już robiłam takie niejednokrotnie. To nie jest trudne i w miarę szybko idzie. Ale mozemy na początek zacząc od samych ogłoszen + tekstów na życzenie :)[/QUOTE] Hmm myslę, że decyzja w sprawie tekstów i plakatów winna nalezec do Ciebie, bo w razie coto Ty bedziesz je robić, bo j a no nie umiem. Ja moge się podjąć ogłaszania :)
  2. [quote name='lilo']ale co myślisz ze np. na poczatek wystawmy 10 pakiecików zeby sie ogarnac :) tak 30 ogłoszen po 5 zł ?? i np. napisanie tekstu 2 zł , przygotowanie plakaciku dla zwierzęcia 5 zł ( taki co mozna wydrukowac i rozwiesic. A masz allegro ?? bo ja mam tylko firmowe i nie moge tam zwierzaków wrzucac :)[/QUOTE] Hmm mam konto na allegro jesli o to Ci chodzi, ale nigdy w zyciu nie wystawiałam aukcji na allegro hmm A jesli chodzi o teksty i plakacik to tez nie ma co na mnie liczyc bo ja nie ogarniam wogule programów graficznych;/ myslę, że 10 pakiecików jest na poczatek w porzadku, nie ukrywam, że ja dopiero zaczynam ogłaszać i za soba mam tylko ogłoszenia dla Szerszenia:) A wracając do Bazyla to jak on stoi z tekstem? ta wersja już ostateczna jest?
  3. [quote name='lilo']super , stworzymy mocną grupę ogłoszeniową :) może jakiś bazarek strzelimy ogłoszeniowy ?? co ?? dla sznaucerków :)[/QUOTE] Można by:) Zawsze to jakis grosz wpadnie;)
  4. [url]http://images8.fotosik.pl/1378/5c516720d836b6ab.jpg[/url] aż sie troszku rozmazał facet :) Coś mu zrobiła, że się tak wylegiwał na przeciwko obiektywu:) No chyba, że to rozmazanie to przez szybę;)
  5. [quote name='lilo']Saththa Ty będziesz ogłaszac Bazyla ??[/QUOTE] Tak ja bede ogłaszać
  6. [quote name='Doginka'] To tak szepnę jeszcze DOBRANOC:hand:[/QUOTE] A ja dzień dobry :)
  7. [QUOTE]To ja teraz fgoty docenię;-) Są fajoskie:loveu:[/QUOTE] [B]Doginko[/B] dziekujemy :) I myslę, że można uznać że brak pańci:D
  8. [quote name='Fides79']:niedowia: czy autor(ka) mógłby wyjasnic co miał na myśli :hmmmm: ??[/QUOTE] Przysiegam, wyrzuce te myszke w pizdu... Przepraszam, po prostu myszka mi szwankuje i mi linków nie kopiuje i potem wychodzą nie te zdjęcia wrzuce ją do piwnicy osiądzie na niej nic pajecza a chodziło mi o te ujęcia: [url]http://img98.imageshack.us/img98/7880/dscn6475z.jpg[/url] ehh
  9. [quote name='Jetrel']Dziękujemy za pomoc ciociom Szanucerowatym. Ja ze swojej strony zapewniam spacerkowanie piesa i opisywanie go :)[/QUOTE] A zdjęcia?:)
  10. A ja właśnie sprawdzam FB coby udostępnić jakby się pojawiły już:)
  11. [quote name='malawaszka']to co Saththa? poogłaszasz chłopaka? tylko tekst potrzebny[/QUOTE] Oczywiście, że poogłaszam. Jak tylko tekst się pojawi to się do roboty wezmę:) I jeśli miałby być długi to dobrze by było taką skróconą wersję do 300 znaków bo parę stron ma ograniczenia :/ A ja potem pewnie nie będe wiedziała co najważniejsze jest jak bym musiała "docinać" :)
  12. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3052069.jpg[/url] Hmmm Foxi co dzis jadłas?:) Ahhh cudne :)
  13. Tazziowi na żabe sie na zdarza ale na pół żabe już tak :D w sensie jedna łapa tylko;D Pozdrawiamy:)
  14. [url]http://i55.tinypic.com/qyxva1.png[/url] alez ujęcia :)
  15. Alez on ma piekny kolor oczu [url]http://i55.tinypic.com/qyxva1.png[/url]
  16. [url]http://img806.imageshack.us/img806/634/wwwpocztarixpl943805994.jpg[/url] jaki pokrak :D
  17. [quote name='weszka'] Bardzo dobrze. Byle wytrwale do skutku.[/QUOTE] Juz czasem mi się uda wyegzekwowac "siad" zanim rzucę druga piłkę :D P.S Dodali znaczniki facebookowe "lubię to" i własnie jestem pierwsza która lubi :D
  18. Kurcze jambi włąśnie zauwazyłam ze na dogo są znaczniki "lubie to z FB" i własnie :"Bądź pierwszym znajomym, który to lubi." Jestem pierwsza :D
  19. [quote name='malawaszka']noo super pomysł :klacz:[/QUOTE] Aż żem się zawstydziła :oops::oops::oops:
  20. A włąśnie powiedzieć jeszcze miała, napisac znaczy się, że jak była możliwość wpisania www to podawałam ta sznupkową więc może ktoś sie zainteresuje jak nie Szerszeniem to może innym jakims sznupkiem i 3mam za to kciuki mocniutko;)
  21. Myślę, że jakieś 5h mi zeszło:) I poproszę o następnego kandydata do ogłoszeń to po weekendzie usiądę.
  22. My z Tazzem na dwie piłki lecimy narazie :0 w momencie jak wypuszcza jedna ja rzucam drugą :)
×
×
  • Create New...