Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://img850.imageshack.us/img850/8580/dscn6491.jpg[/url] ahhh jak ja lubie takie ujęcia:)
  2. [url]http://images8.fotosik.pl/1409/a6d9407d108be033.jpg[/url] za mała kanapa i koniec:)
  3. [quote name='klaudusia0219']Witam ! ależ się za wami stęskniłam !!! :D ten komputer mnie dobił :D ale nadrabiamy zaległości i na dniach będą foteczki :)[/QUOTE] No to 3mam za słowo z tymi fotami:) I no brak kompa może dobić:)
  4. A ja najbardziej lubię kapanie woda z brody swieżo co zanurzonej w wodzie i kapanie mi na laptopa:)
  5. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3052132.jpg[/url] kurcze tak patrze i ja ja normalnie mam na samochodzie naklejona:D
  6. [url]http://img691.imageshack.us/img691/7111/dscn6459g.jpg[/url] genialne;)
  7. Alez nagadane :D I ode mnie: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]http://img696.imageshack.us/img696/1872/imag0417b.jpg i to się nazywa "głaskanie futra co między nogami lezy":D [URL]http://img140.imageshack.us/img140/9230/1000690b.jpg[/URL] eee macie za mała kanapę:) [URL]http://img820.imageshack.us/img820/9967/remixkici27.jpg[/URL] ahhh jakie spojrzenie :) [URL="http://img856.imageshack.us/img856/108/remixkici17.jpg"]http://img856.imageshack.us/img856/108/remixkici17.jpg :eek2::scared:[/URL] [URL]http://img138.imageshack.us/img138/8499/swsciedziesiaty19.jpg[/URL] no i się ropłynełam:) [URL]http://img832.imageshack.us/img832/6512/swsciedziesiaty14.jpg[/URL] Kotska boska joga [/FONT][/COLOR]
  8. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/06032011gasskgagra.jpg[/url] CUDO!!
  9. Koenicznie TZtowi przekaż:) Za słuzył:) [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01166.jpg[/url] hyhy jaka mina:D No zostaw moje:D
  10. [quote name='lilo']a nie działa - mi też - czemu... :( idę sprawdzic:)[/QUOTE] Już sobie znalazłam :D
  11. [quote name='lilo']zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy dla sznaucerków [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.203853-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-na-sznaucery-do-31.III.do-godziny-20.00.-Zapraszamy%21?p=16465308#post16465308"]http://www.dogomania.pl/threads/2038...8#post16465308[/URL][/QUOTE] Mi link nie działą:(
  12. [quote name='lilo']Ciociu Saththa ale dasz rade pomóc w bazarku ?? ogłoszeniowym?? bo może bym go wystawiła wreszcie...[/QUOTE] Pomogę. Dam radę:)
  13. [quote name='malawaszka']super i trzymam :kciuki:[/QUOTE] Ano koniecznie! :kciuki: jak wroce w miare wczesnie do domu to jeszcze zrobie. Raczej mi się rozciągnął w czasie te ogloszenia:(
  14. Mam ciarki i łzy w oczach... nie jestem w stanie tego skomentować w żaden sposób brak mi słów :(
  15. pierwsza dziesiatka ogłoszeń jest: 1.[URL="http://morusek.pl/"][COLOR=windowtext]http://morusek.pl[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://eoferty.com.pl/"][COLOR=windowtext]http://eoferty.com.pl[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://gieldaogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://gieldaogloszen.pl[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://adopcje.org/"][COLOR=windowtext]http://adopcje.org[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.kokosy.pl[/COLOR][/URL] (Do akceptacji) 8. [URL="http://kupiepsa.pl/"][COLOR=windowtext]http://kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.portalogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.portalogloszen.pl/[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"][COLOR=windowtext]http://zwierzeta.i-bazar.pl[/COLOR][/URL]
  16. [quote name='Fides79'] aaa zapomniałabym, dziś mija miesiąc odkąd Felicjan został pozbawiony "klejnocików" rodowych, ale ma się już świetnie i chyba wcale za nimi nie tęskni :lol:[/QUOTE] Łooo to już miesiąć? :o jak ten czas pędzi... :o
  17. [quote name='Tekla64']a ja Gordona[/QUOTE] Hmm ja myślę również, że Gordon... :)
  18. [quote name='Doginka']No właśnie:lol: Trzeba trymnąć, podstrzyc uszka, szyję, doopkę, włoski na łapkach uformować i będzie pięknie:loveu:;-)[/QUOTE] 4 kwietnia idziemy:) Bo wczesniej terminow nie ma:D Więc jeszcze sobie pochodzi taki futrzak :D
  19. [quote name='eria']No jak po 10 czy 20 zdjęciach odzew jest taki sam jak po jednym to mi się nie kalkuluje wstawiać tak dużo:diabloti: [/QUOTE] No i co... Sami jestęsmy sobie winni... :splat::splat::splat: :placz::placz::placz:
  20. [quote name='Doginka']Szkoda, ze z Felinkiem nie mieszkasz gdzieś w moim pobliżu, zrobiłabym z niego pięknego sznupka:lol: Tzn. on jest śliczny, ale bardzo już potrzebuje strzyżenia:lol: Szczególnie pychol;-)[/QUOTE] Oooo matko Doginko to coś bys na moje Futro powiedziała:D U niego to już nic nie widać:D
  21. [quote name='Tekla64']mlecze tyz sa zjadliwe moja mamuska nawet jakie salatki z nich nam serwowala!!! Sandra zostaw kwiatki albo w wazonach albo na rabatach i ciesz sie ich pieknem pojadajac dobra czekolade!!!! nagle przestawienie na zupelnie inny pokarm moze powodowac komplikacje perystaltyczne![/QUOTE] Hehhe zastnawie się;) [quote name='Doginka']Witam kwiatożerców:hand:[/QUOTE] Witamy:D
  22. [QUOTE]a jeśli zdjęcia to - stare, foto-historyjka? a jeśli opowieści - o pieskach? o kotkach? z życia wzięte?[/QUOTE] to to to:D o psach i kotach z zycia wziete :D sowicie z fotami:D
  23. [quote name='Tekla64'] no wiesz jest piekna!!!! sliczna!!!! cudowna!!!! przewspaniala!!!![/QUOTE] Pasuje idealnie :D [url]http://images8.fotosik.pl/1397/57535251448f4059.jpg[/url]
  24. [quote name='jambi']no pewnie tak, ale ten widok rozbroił mnie całkowicie :) Pewnie Tekla tez się skusiła jako i ja ;) i naprawde Saththa - słodkie! przynajmniej te czerwone ;)[/QUOTE] Kurcze może i ja spróbuję, pewnie mnie szkodliwe niż czekolada są :D Tazz jeszcze mlecze lubi... żółte kwiatki heh :)
×
×
  • Create New...