-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[url]http://img861.imageshack.us/img861/348/misie2.jpg[/url] ale fajne zdjęcie :D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']bo fur jedzie na wizyte dla Elmuta ale na razie nie ma sie z czego cieszyc tylko kciuku trzymac...[/QUOTE] Aaa to 3mam :) Zdjęcia super:) -
Witamy się :) I głaszczemy futrzaki:)
-
[url]http://img811.imageshack.us/img811/1739/dscn6374.jpg[/url] jezyczek :)
-
[url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_2497da30.jpg[/url] kocham :) głaski dla czarnej proszę ode mnie:)
-
[quote name='klaudusia0219']poważny pan a w głowie jeszcze echooooo :D[/QUOTE] Hyhy jeszcze długi czas :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/3.jpg[/IMG] Niewiniatko kurcze... Patrzył w strone błotka :mad: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/2.jpg[/IMG] Po powrocie do domu 40 minut go kapałam :(zapchał się odpływ, ten jeszcze cały w trawie był koszmar wrrr:mad::mad::mad: Pozdrawiamy:) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Bardzo prosze obiecane zdjęcia :) Tazzio postanowił doprowadzic Pańcię swoja jedyna kochaną do szewskiej pasji :diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/4.jpg[/IMG] Zaczełam podchodzic do niego:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/7.jpg[/IMG] Menda!! :mad: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/5.jpg[/IMG] Kolega sie dołaczył :D Pani nie była zachwycona :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/6.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wieć ogólnie jak możesz, chociaż nie wiem czy wypada skoro ja zdjęcia dodaję rzadko... To porób zdjęcia i nam dodaj:)
-
[quote name='lilo']Wy jednak jesteście zboczone , fasolkę przez Was głupki jedne :xspaliłam bo mnie zagadałyście ;p Tak czy inaczej jakby moje zwierze upaprało sobie przyrodzenie to nie pisałabym na forum że kładzie brudnego ch.ja na moim kolanie - no bez przesady :stupid:[/QUOTE] No wiesz, nic co ludzkie(psioe) nie jest nam obce, mnie naprawdę juz nic nie zdziwi:D
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/DSC03334.jpg[/url] ahhhh dziekuję:)
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']W niedziele Wam powiem co slychac:diabloti::cool3: Kciukasy sie przydadza w kazdym razie:p Dopadla mnie bezsennosc:roll:[/QUOTE] Dlaczego kciukasy się przydadzą? -
i ja popieram :) I pozdrawiam:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdjęcia są już na dysku, z dzisiejszego wybiegu, z kąpieli błotnej ehhh z tym, że właśnie się okazało, że wychodzę na imprezke wiec zdjęcia jutro:) -
Apropo Yoreczków to ja nie osobiscie ale znam takiego co to do kuwety się załatwia...
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/DSC03326.jpg[/url] [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/DSC03330.jpg[/url] Normalnie kocham takie foty:)
-
[url]http://img846.imageshack.us/img846/8964/dscn6570.jpg[/url] no jaki piekny kawaler:)
-
[quote name='Tekla64'] niech sie ciesza ze taka maja bo mogie ich i tej pozbawic!!![/QUOTE] Oj nie rób tego, nie rób :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja bym pewnie nie narzekała jakbym np wylegiwała sie na plaży gdzies i neta bym nie miała. Ale jeśli nie mam dostępu do neta bo nie działa internet albo komp to juz inaczej:) A zdjęcia się pojawia ale nie moge obiecac, ze dziś:( -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No można powiedziec, że to był taki małe sprawdzian. Zdany CELUJĄCO :) -
[quote name='malawaszka']jest w Sosnowcu, ale w ogłoszeniach nie piszemy dokładnej lokalizacji jak pies jest w schronisku[/QUOTE] hmmm bo mi czasem każą dodac miasto i nie idzie tego obejść. to jak już musze to no wpisuje różne miast na śląsku... I kolejne 10 11. [URL="http://sellit.pl/"][COLOR=windowtext]http://sellit.pl[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.aloge.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.aloge.pl[/COLOR][/URL] (do akceptacji 13. [URL="http://www.1001ogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.1001ogloszen.pl[/COLOR][/URL] 14. [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/"][COLOR=windowtext]http://ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.neeon.pl[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://www.polskastrefa.eu/"][COLOR=windowtext]http://www.polskastrefa.eu[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://www.psy.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.psy.pl[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.zwierzaki.org/"][COLOR=windowtext]http://www.zwierzaki.org[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://olx.pl/"][COLOR=windowtext]http://olx.pl[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.wstawaj.pl/"][COLOR=windowtext]http://www.wstawaj.pl[/COLOR][/URL]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']choć czasem dobrze sobie zrobic od niego małą przerwe ;) jak sie potem miło wraca i nadrabia :lol:[/QUOTE] Jesli nie jest to narzucona przerwa to może i:) -
[quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]lilo[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16476026#post16476026"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] fajne jest tez kladzenie brudnego cuja na kolanie pani ubranej do wyjscia :smile: [/QUOTE]przepraszam, że się wtrące... kładzenie brudnego ... CZEGO ?![/QUOTE] :jumpie::jumpie: hyhyhy