-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[QUOTE] Ale kopię rysunku potrafię bardzo ładnie wykonać i [/QUOTE] U mnie w yziu by nie przeszło :D
- 21590 replies
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://img340.imageshack.us/img340/5545/mailgooglecom3527426353.jpg[/url] Oooo tutaj bym go nie poznała w życiu :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']oj to chya bylby krolweski nad krolewskimi ale byloby fajowo , taki 1szo kwietniowy zrobiony pies hihihi[/QUOTE] Nie wiem czy bym dała rade z pudlem :) To troche nie moja bajka:) Z tymi kulkami na pupie:) [quote name='Lucky.']widzę, że Wy też chodzicie na spacerki, na wybieg do lasku arkońskiego :)) i witamy się po raz pierwszy :)[/QUOTE] Ano chodzimy tj czesciej ejzdzimy ale a i owszem:) Witamy serdecznie i zapraszamy :) [quote name='deer_1987']Dasz rade bez psa:razz:[/QUOTE] Dac dam ale to nie zmienia faktu, ze mi zle i nie dobrze i nie moge sobie miejsca znalezc:) -
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-18.jpg[/url] hyhy jakie oczyska :D A tak z ciekawości to na czym ta mucha siedzi/chodzi/przebywa:D?
-
[quote name='Doginka'] E tam, zaraz talent:lol: Jestem "kopistką" - potrafię kopiować, ale tylko jak mam wenę albo chandrę;-) I jak już się wezmę za rysowanie, to trwa to nieraz miesiącami, a nawet i ponad rok:roflt: Edwarda jeszcze nie skończyłam:oops:[/QUOTE] Tez tak mam z tym, że u mnie tylko manga/anime wchodzi w rachube:) Żywego w życiu :)
- 21590 replies
-
[url]http://i29.tinypic.com/20h2buo.jpg[/url] po tym widzę, ze jest to narysowane :) Ale po psinach masakra:) Wielki talent:)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Dobrze, że nie na 01.04, bo mogłabyś z pudlem wrócić do domu ;)[/QUOTE] Heheh ale by było :) Dobrze, ze Tazz ma gakerie na ogolnym a nie na sznupach bo trzebaby było przenosić :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
jeszcze tydzien :) Za tydzien o tej porze bede sie snula bez sensu po domu bez psa:( -
Uwaga uwaga zadam głupie pyttanie :) To rysunek jest? CZy zdjęcie jakos tak przerobione? Bo aż misie wierzyc nie chce:)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']jak sie konca to sie robi nowe :razz:[/QUOTE] Trzeba pamietac o tym aby wziazc aparat. albo ze ma sie telefon w kieszeni :D [quote name='Kama & Diana']Więcej fotek więcej !! ;)[/QUOTE] Normalnie pikietujesz mi tutaj :lol: [quote name='jambi']to kiedy Tazz ostatecznie straci futro? w sobote? i jak - trymowany będzie? czy strzyżony?[/QUOTE] Tazz ma termin na 04.04.2011 to jest poniedziałek za tydzień :) No i umowiony na trymowanie :) -
Dzien dobry:) [url]http://i51.tinypic.com/1zwlr1g.jpg[/url] WoW :o
- 21590 replies
-
[url]http://img691.imageshack.us/img691/9625/2011032718934.jpg[/url] genialnie :)
-
ja ostatnio widziałam jamniczke czarną na zdjęciach, która jest na barfie własnie z taką nogą... trochę słabo mi sie zrobiło... :mdleje: na żywo to nie wiem czy bym podołała:)
-
łooooj ja troszku spóźniona ale zyczonka szczerze pisac będę :) Wszystkiego co w zyciu najlepsze :) Co by plany stawały się rzeczywistościa :) Abyś Ty i Twoi najbliżsi zdrowiem sie cieszyli :)
-
Ale różówe długie jezorki mają :D Super zdjęcia :)
-
[quote name='Tekla64']Flicjan ma same fajne momenty hihihi zdjecia super hihihi a Felutek na nich jak zwykle niesamowicie uroczy[/QUOTE] zgadzam sie w 100 procentach :)
-
[quote name='klaudusia0219']nie wlazł !!! hahaha :D[/QUOTE] Hyhy jeszcze wlezie nie ciesz się :D Nie unikniesz tego :lol:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1659.jpg[/url] wlazł tam?:razz:
-
[quote name='Fides79']nieee, stwierdził, ze dość cykania, wstał z posłanka, wskoczył do mnie na łóżko i zaczął się przeciągac na mojej nodze :roll: i wtedy go "złapałam":evil_lol:[/QUOTE] Noooo wygląda ciekawie :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08373.jpg[/url] to jest zielony czy zółty?:D -
Szalenstwo filmikowe genialne :) [url]http://img816.imageshack.us/img816/3396/dscn6829.jpg[/url] heheh obudziłas go czy co ?:)
-
Wuielki jest :0 I jak tak Patrz na niego to widze wielkośc naucerów olbrzymów bo m isie Tazz wydaje mały tylko kolezanki sie smieja ze mam kucyka w domu:) Oczy takie zasłoniete zostawiacie? Na temat głowy ja sie wypowiadac za bardzo nie bede bo ja sie nie znam wszak: [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/xxx/P3273070.jpg[/url] zrobiłabym troche inaczej, wyciełabym ta przestrzen "boczną" miedzy oczami a broda z boku :) Pozdrawiamy i na dalsze zdjecia czekamy:D
-
[quote name='Kama & Diana']Ale jakaś terapia tez by mi się przydała hehehe[/QUOTE] Nie to miałam na mysli :)
-
[quote name='Kama & Diana']tak pocieszyłaś, dzięki, myślisz że oni tam bzdury wypisują by nastraszyć?[/QUOTE] w internecie ogolnie jest stek bzdur wg mnie. trzeba sie mocno nagimnastykowac zeby znalezc rzetelne informacje. Jak nie boli to po co pisac a niektózy lubią histeryzować :D