-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1180.jpg[/url] ochh jaki przystojniak :loveu: super sie zaprezentował i koleżków też ma fajnych ;)[/QUOTE] Wiedziałam, ze to zdjęcie :D Dziekujemy :loveu: -
[quote name='ariss']To bardzo prawdopodobne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Heheh :)...
- 21590 replies
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/9-8.jpg[/url] Kurcze przepraszam ale mi się jajka w oczy rzutły... Tazz nie ma i jakos mi tak wyszło;) Kacper piekny a jaka fajna siersc ma na boku tak się układa fajnie:)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://img857.imageshack.us/img857/5319/imgp0155.jpg[/url] Tez bym chciała aby moja toaleta w kwiatach toneła:) -
[quote name='ariss']nic nie powiedziała:evil_lol: musiałam jej niezłą przykrość sprawić:oops:[/QUOTE] Albo sobie pomyslała, ze jakas wariatka się nie zna :evil_lol: [SIZE=1](Żart:))[/SIZE]
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Qrna, wpisz w tytule galerii imię swojego pocieszka, bo ja już drugi raz się pomyliłam i chciałam pisać o Tazzmanie:roflt::oops:[/QUOTE] [quote name='ariss']mi też to się myli;)[/QUOTE] Szalone :)
-
[quote name='Doginka']Brrrrrrrr, ja już w koc po uszy okutana:roflt:[/QUOTE] I w polarze w moim przypadku:D
-
[QUOTE]jak byłam na wystawie w Rzeszowie i suszyłam Khagre to obok mnie znajoma robiła takie białe coś i nie bardzo wiedziała co ma z tym zrobić. Właścicielka mnie zaczepiła żebym im doradziła, a ja na to, że się nie znam bo robię tylko sznaucery. A później zobaczyłam ją na ringu białych miniatur:oops::crazyeye::oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hyhyhy :evil_lol: A Ta właścicielka sie nie zdzwiła ani nic na to nie powiedziała?:)
- 21590 replies
-
Doti świetnie w zieleni :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Foteczki coraz piękniejsze, a patyczek, to taka "malutka" wykałaczka:hmmmm::roflt: Piękny serial - obejrzałam z zapartym tchem;-):loveu:[/QUOTE] Tak mały patyczek :lol Dziękujemy ic ieszymy się, że się podobało :loveu: [quote name='Lucky.']tak. M boi się dużych psów. Teraz ładnie się skupia na mnie, ale jak pies podbiegnie to drze mordkę, za przeproszeniem :)[/QUOTE] uuu no to nie fajnie jak się boi. -
[quote name='Doginka']Qrna, a ja siedzę i marznę. Chyba się w [B]kocyk zawinę[/B];-)[/QUOTE] Ja właśnie to uczyniałam bo przymarzłam:)
-
[quote name='Doginka']Jak to za samą szyję:crazyeye: Przecież podtrzymuję druga ręka tyłek i brzuch;-) Edit: Aż się wróciłam i spojrzałam jeszcze raz na "matrix":roflt: Teraz ryje się sama do siebie jak goopek jakiś nooooooo :roflt:[/QUOTE] No dobra skoro twierdzisz, ze go trzymasz to ja Ci oczywiscie wierzę):) Ale tego na zdjęciu nie widac stąd moje zdziwienie :lol:
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']A jaki masz aparat? bo wiem ze niekiedy tylko iso mozna ustawic.. :roll:[/QUOTE] Taaa fajne pytanie :) Musze poszukac pudełka:) Nikon COOLPIX S1000pj -
[quote name='Doginka'] Tak się na wystawie zdejmuje psa ze stołu, żeby włosa nie poczochrać;-) Nie ja jedyna tak robię;-) [/QUOTE] ooo Matko Świeta :o Za samą szyję? nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić:niewiem:::)
- 21590 replies
-
[quote name='ahedok']dzięki :) jutro Iryś kończy 10 miesięcy (jak szybko ten czas leci :D) [B]więc może będzie sesyjka[/B][/QUOTE] Jakie może com?:mad::mad::mad:
-
[quote name='ahedok']on nie wpada przypadkiem, on wbiega we mnie w kangurzych podskokach to chyba taka zabawa..:D[/QUOTE] Aaaa to fajnie :lol: Nie zazdroszczę:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']no to zacznij na manualnych :razz: chyba ze masz taki kompakt co tam niewiele ustawisz. zobaczysz jaka ta radosc jak sie cos ustawi i potem zdjecie wyjdzie takie jakie sie zamarzylo :loveu:[/QUOTE] Ale ja chyba nie mogę :lol: -
[quote name='ahedok']nie wiem jak z labem, ale rozpędzony Irys często na mnie parkuje, a jak jest miły akurat to tylko mi siada na stopach także znam ten ból :D[/QUOTE] Oooo a to dziwne bo słyszałam teorie, że sznupy na ludzi nie wpadają... :) I przy Tazzie się sprawdza:)
-
banerek nr 9 :) wczesniej go nie było:)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']haha, ja Iryska robię na scene-dzieci, bo jest za ruchliwy na auto :D[/QUOTE] Tj ja nie mam na auto tylko jakies tam ustawienia fabryczne na dany "krajobraz" ale na wybiegu foce na "przyjęcia/wnętrze :lol -
[quote name='ahedok']a to mutanty :D[/QUOTE] To boli jak cholera jak rozpedzony lab na Tobie zaparkuje :shake:
-
[quote name='Doginka'] On nie fika, to ja go zdejmuję ze stolika:roflt: [/QUOTE] Za sama szyje od dołu go trzymasz niedobra Kobieto :) Co to za sposób zdejmowania?:lol: A co do banerków to hmmm nie mam pojecia :)
- 21590 replies
-
[QUOTE][B]Vesperka[/B] zadebiutowała w klasie otwartej i zdobyła ocenę doskonałą, [B]CWC + BOB[/B], a tym samym rzutem na taśmę [B]ukończyła Championat Polski[/B] :multi::loveu: Co to się porobiło, że mój przecinaczek już taki utytułowany hihi :evil_lol:[/QUOTE] gratuluję!!! Boi co tutaj więcej napisać?:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[QUOTE][B]ja bym to sformułowała tak:[/B] [B]jak jest zła pogoda to i najlepszy fotograf nie pomoże, ale dobra pogoda nie zastąpi talentu :-D[/B][/QUOTE] Ahedok dziekuję :loveu: Deer nie dołuj kobieto... [QUOTE]Ale to nie pogoda ustawia aparat tylko Ty :razz: wiec sie ciesz :loveu:[/QUOTE] Robie na auto :) -
[quote name='ahedok']łał, nie zauważyłam wcześniej, wygląda jak efekt specjalny w jakimś filmie :D[/QUOTE] Hehehhe no i jak oglądaszzdjęcia, że Ci Matrix umyka :evil_lol: toz to on na ręku szyją sie obiera :lol:
- 21590 replies