Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Sylwia K']prześliczny psiak. Bardzo lubię sznaucery, zwłaszcza olbrzymy.[/QUOTE] Witamy serdecznie :) I idziemy do Lusi teraz:) A gdzies kiedyś widziałam jakis taki tekścik" kto raz miał sznupa zawsze bedzie je miał" I po stokroc kurcze stwierdzam, ze to prawda:)
  2. [quote name='lilo'] ja tez zawsze kupuje ciasto francuskie , jest dobre i szybkie :)[/QUOTE] Heheh :) I mozna zrobic i na słodko i na mięsno:D
  3. [quote name='Fides79']no masz jakś Ty zawzięta i uparta z tym nadrabianiem galerii hi hi hi :klacz::klacz: tez tak mam w niektórych przypadkach, jednak gdzie nie gdzie ilosc stron mnie przerosla :roll:[/QUOTE] Ja w sumie przez cała galerię przebrnełam u Ciebie i u Jambi właśnie ze względu na liczbe stron) Po reszcie skakałam:) :) U Malawaszki prawie 1500 stron :mdleje: skakałam:D
  4. [url]http://images8.fotosik.pl/1670/1db4519f844d5dc2.jpg[/url] hyhy a co jej tutaj było:D Zdjęcia super. Dona z lekko usmarowanym noskiem i brodą jako i Tekla UROCZE :loveu: Jajko mnie zabiło jedno jajko a tyle radośći:) podkopy genialne :)
  5. [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4113181.jpg[/URL] Ooo normalnie jakbym Tazza widziała z tym patrzeniem wszedzie tylko nie tam gdzie ja jestem z aparatem :) [URL]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/kwiecien/P4113185.jpg[/URL] Matko jaka broda :o :mdleje: Zawstydzona uciekam...:scared:
  6. [quote name='Tekla64'] ale orzel bielik to naprawde bardzo duzy ptak i atkiego malego daniela sarenke czy co tam sie jeszcze rodzi potrafia zabrac. a na samym poczatku jeszcze jak Mefisto[ jamnik czarny] byl malutki i se latal po trawniku to czail sie na niego jastrzab gdyby nie Gaja[bokserka] ktora zauwazyla niebezpieczenstwo i stanela nad nim smiem twierdzic ze z premedytacja, moglo byc po nim[/QUOTE] OOo i Tyś to widziała? Zawał bym miała ehhh
  7. [quote name='eria'] Foxi na swoim przywłaszczonym fotelu ,co to pierwotnie dla klientów był przeznaczony hihiih[/QUOTE] Heheh :) klienci dadzą se radę;)
  8. [quote name='ahedok']to do jakiego wieku się taka głowa rozwija? O.o[/QUOTE] Doginka juz pisała jak zreszta niżej że pisała;) [quote name='Doginka']Juz pisałam, ze do około 2 lat;-)[/QUOTE] Włąśnie [quote name='ahedok']okej, sorry, że ze mnie taki nieogar :D[/QUOTE] To sie ogarnij :D [quote name='eria']Ile tu fotek ostatnio !! Chyba faktycznie słonko Ci służy Sandra hiihi bo focisz aż miło ! Tazzio cudny ![/QUOTE] A fotki bo foce bo się mama na mnie nerwuje, że aparat mam ( to prezent z okazji mgr'a :D) i nie dostaje zdjęć żadnych:) Cieszę się, że sięTazzio podoba :) [quote name='malawaszka']aaaaa widzisz ja tu rozmyslam, a Ty masz to wszystko już obcykane jaka jest przyczyna :) no to trzymam :kciuki: żeby się głowa rozwinęła i żeby owa szczelina zanikła!!! :)[/QUOTE] Ano tak mam bo się dopyta łam:)
  9. [url]http://img690.imageshack.us/img690/2497/dscn7129n.jpg[/url] ale uśmiech super:)
  10. Matko Święta Boginie kuchenne :o :mdleje: to banofi brzmi ciekawie :razz: Ja ogólnie idę na łatwiznę i kubuje ciasto w proszku delekty KRÓWKA :D Bardzo smakuje i co dla mnie jest ważne zawsze mi wyjdzię :0 Ewentualnie jeszcze ciasteczka francuskie :) Ale oczywiście ciasto kupne :D
  11. [quote name='Fides79']no cóż, królik madry niezwykle, jak sama nazwa wskazuje i jak wiadomo powszechnie kluski służą do zjadania :evil_lol: [/QUOTE] :roflt: Hahahahha
  12. Przybyłam bom szóstym zmysłem wyczuła, ze tutaj o fotkach gadaja;)
  13. [url]https://lh4.googleusercontent.com/_MXkMDrRnqFY/TaLXbEuFv4I/AAAAAAAAJm4/VfIsEfAHyCA/DSC_0099.JPG[/url] Ahh lubie takie przez ped rozwiane głowy:) A co do orłów i sokołów. To w Polce tez się zdarza. Słyszałam już o dwóch Yorkach z tym, ze młodych porwanych ito raczej ze sprawdzonego źródła. Ogólnie wiązała się z tymc ała historia: Mamusiu zobacz 'pimpek" lata... Nie Maciusiu pimpek biega i skacze ale nie lata Nie no zobacz mamusiu lata :) I Mamusia zobaczyła jak jej ponad 2 tysie odleciało...
  14. [quote name='malawaszka']a weci hodowcy co na to? bo to może być coś z powieką - wywijanie się, albo grudki - dobrze byłoby to zrobić jak najszybciej żeby nie uszkadzało wzroku - bo potem na starsze lata może mieć problemy[/QUOTE] Tak samo miał Dziadus Laser :) Gałka oczna mniejsza i głębiej osadzona, tworzy się miktoszczelina między powieka a gałką; która to (powieka w sensie) powinna robić za uszczelkę i Tazz łąpie wszystko w oczka. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze jak się głowa całkowicie rozwinie i rozrośnie to to zaniknie. Ale pewności nie ma. Profilaktycznie stosujemy Visine rano i krople z neomecyna wieczorem :)
  15. [quote name='Fides79'][QUOTE]jambi [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16675000#post16675000"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL]http://img36.imageshack.us/img36/7080/10042011005.jpg[/URL] ale mutant :smile: [/QUOTE]Bosz.... myślałam, że Ona tak o Felicjanie... [/QUOTE] ja w pierwszej chwili też :evil_lol:[/QUOTE] Aaaa o Wy mnie podejrzewacie? :razz::razz:
  16. [quote name='Tekla64']kazdy ma cos a my robimy zdjecia hihihi i co zaluja nam?[/QUOTE] Hehehhe no nie wiem :lol: [quote name='jambi']Piękne zdjęcia - cudny pies :loveu: ...[SIZE=1][COLOR=gray] tylko te oczka...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=gray] [/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=darkslateblue]No Tak oczka heh odwieczny problem. Ale już dawno nie zaropiały :) Mimo opitolonych włosów tj grzywki:)[/COLOR][/B] ale nie o to chodzi, te wszystkie zaznaczone wybiegi to niby niedaleko mnie, a ja Ci powiem szczerze, że nic takiego nie kojarze - stąd moja wypowiedź, a np. Pól Mokotowskiech, czy Parku Skaryszewskiego - skąd iną miejsc "psiarskich" tam nie ma - albo terenów, gdzie stoją psie pszeszkódki - tez nie ma; inna rzecz, że takiego czegoś - tylko dla psów, ogrodzonego, wydzielonego, to w "stolycy" chyba wogóle nie ma[/QUOTE] o kurde.. [quote name='jambi']no dobra, Doginka - Ty jestes z Warszawy, to powiedz mi w takim razie czy znane Ci sa w naszym pięknym-inaczej mieście takie "wybiegi" właśnie? typowe dla psów? - pytam, bo ja naprawde nie kojarze, a chętnie bym sobie taki odwiedziła ;)[/QUOTE] Zapraszam do szczęcina :) Się wciałam :D [quote name='malawaszka']a co on ma z tymi oczkami bo pewnie pisałaś, ale jak zwykle :D nie doczytałam :lol: piękny jest :loveu:[/QUOTE] Ahh wiecznie zaczerwienienie ewentualnie ropa i zapalanie:nieiwem: Chciwlowo jest dobrze:)
  17. [quote name='Tekla64']wszystkie mi sie podobaja bo sa naturale ale portrecik super piekny Tazz dawaj zdjecia jakie masz byle mozna bylo podziwiac chlopa[/QUOTE] jak robię zdjęcia to na bieżąco wstawiam:) Już na wybiegu się smieją, ze mi aparat do reki przyrósł:D
  18. [quote name='jambi'] to i tak dobrze, że na parkingu... ja kiedyś przez takie fanaberie (nie moje bynajmniej tylko francy własnie, ino czerwonej) tkwiłam 4 godziny w nocy na autostradzie w Niemczech - bez świateł, telefonu i znajomości niemieckiego... to było przeżycie :megagrin:[/QUOTE] Oooo kurcze, załamałabym sie :) Głaski dla Futrzaków;)
  19. Halllo, zaczepiam Was :) Klan mi na 3 stronę w subskrybcjach spadł (a mam 4) i się dziwę bardzo :) Mizianko dla Futer, piór i sierści ;)
  20. [quote name='westie_justa']Ojej, omineło mnie.... Jak on teraz pięknie wygląda!!!!!:multi: Ślicznie! i jeszcze ta zielona obroża, jak pies z kreskówki, tam zawsze mają jednolite wyraźne obroże, Bosko teraz wygląda, uhhhh zgolone futro!!!! Cudo![/QUOTE] Dziekujemy :loveu: [quote name='Doginka']Tazzman teraz pewnie więcej dokazuje jak taki balast w postaci futra z niego spadł:lol:[/QUOTE] Troche ale jakoś sporej różnicy w dokazywaniu nie widze;) Zaczał się chłopoak uspokająć powoli sie wycisza:) [quote name='ariss']Tazz jest super! :loveu::loveu::loveu: a słońce to wcale nie lepsze warunki:eviltong:[/QUOTE] Dziekujemy :) A jak nie lepsze to znaczy, ze mi bardziej zdjęcia wychodzą jednak :D
  21. [quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16677492#post16677492"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ...Kacper piekny a jaka fajna siersc ma na boku tak się układa fajnie:smile: [/QUOTE]Kaper kochana, Kaper, a ta sierść falowana powinna zniknąć po zabiegach Ewy, ale nie tak od razu. Na to potrzeba kilka trymowań;-) [/QUOTE] Przepraszam za pomyłkę :)
  22. [url]https://lh6.googleusercontent.com/_3wQiKq064-c/TZiVKBwFCQI/AAAAAAAAIkc/cpc5lblyW24/DSC_2357.JPG[/url] hyhy super;) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC01130.jpg[/url] niewiniątko?:) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC01137.jpg[/url] co z boku było, że on tak zezuje?:D Pozdrawiamy i mykamy spac;)
  23. [quote name='ariss']też robię takie kaczuchy czasami:mdrmed: a pewnie jeszcze częściej niż mi się wydaje:evil_lol:[/QUOTE] Ja już to "w ogóle" to z premedytacja pisze, czasem piszę nawet "wogle" :) Tak mi sie jakos utarło ale tylko na klawiturze na kompie i telefonie. Jak długopisem po kartce to pisze poprawie;) NETowe przyzwyczajenia ehh
  24. [quote name='ariss']w ogóle:diabloti: [COLOR=navy][B]Tak masz rację przepraszam :oops:[/B][/COLOR] mi tam się podoba jego górna linia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A mi fale na boku :) A na liniach to ja sie nie znam niestety:)
  25. No i jak zwykle sie okazało, ze to co mi się podoba to nie powinno miec miejsca wogule :lol: Ja to jestem udana :D [QUOTE]zdecydowanie bardziej wole robić suczki te jaka mi zawsze przeszkadzają;-)[/QUOTE]Chyba jestem zmeczona bo rechocze jak głupia :roflt:
×
×
  • Create New...