-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A w nocy oglądając sobie TV nagle mi sie tak dziwnie zrobiło i spojrzałam na psa.... [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01106.jpg[/IMG] No bo przecież na deskach wygodniej niż na legowisku, które swoją drogą wsuniete pod łóżko :cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01107.jpg[/IMG] i w całej okazałości [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01108.jpg[/IMG] pozdrawiamy :p [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Właśnie mi się przypomniało, ze wczoraj na wybieguz djęcia 4 zrobiłam;) A w nocy 3 :lol: [CENTER][B]Zapraszam[/B] Tazzio z miska;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01102.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01103.jpg[/IMG] I Apus zwany też Apsikiem... [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01105.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01104.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja z poprednik jamnisiem miałam problem ucieczek... a w sumie to rodzice moi bo ja 8 lat miałam;) 0,0001 sekundy drzwi otwarte i już go nie było :mdleje: albo raz kiedys ojciec do piwnicy go wiął mama sprzatała mnie nie było w domu wakacje były wyjechałam gdzies tam to ktoś otworzył drugie wejscie od piwnicy i Tamiś [poszedł 3h go nie było :mdleje: a ojciec jak go kiedys w nocy wyprowadzał to Tami uciekł.... cholera wie o co mu chodziło poszedł w długą... ojciec 2 h go szukał wołała po nocy ale nigdzie go nie było. Jak wrócił do domu to pies siedział pod drzwiami z mina "gdzie , żeś łaził no...??":) Tazzmanowi jeszcze się nie zdarzyło, zresztą pilnuje go jak oka w głowie nie wyobrażam sobie sytuacji, ze ucieka a ja nie wiem gdzie on jest. :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']jak wklejam 20 to nikt nie ogląda ! :D[/QUOTE] oglada ogląda tylko nie komentuję się każdego tylko albo ogólnie albo parę :lol: Albo jak u mnie czasem jedno z 20 :) Ale rozpędzony futrzak :loveu:
-
[quote name='WATACHA'][B]Na pamiątkę[/B] :).Zresztą nigdy się nie zastanawiałam, bo to film nagrany przez męża.[/QUOTE] Okay :) (ble ble ble:))
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']to niestety wlasnie mentalnosc furmanow w wiekszosci a dzis konie sa tanie wiec kupi se nastepnego[/QUOTE] Ojjj nie zauwazyłam. No niestety taka rzeczywistość:( [quote name='Doginka']Przykro czytać o koniku:sad:[/QUOTE] O kazdym zwierzęciu przykro... ale kurcze tyle lat służył ehh [quote name='ahedok']biedny Kuba :( a może do jakiejś fundacji z nim...?[/QUOTE] [quote name='greatmadwomen']on jest wykupowany przez fundację chyba:[/QUOTE] ano jest wykupowany. Kasa jest zbierana ja wczoraj tez skromnie wysłałam ehh -
[QUOTE]Nie Mentor w zabawie jest bardzo delikatny, tylko jak biegnie za zabawką to trzeba uciekać bo oprócz niej nic nie widzi.W ogóle pierwsze dni zachowywał się jakby bał się Leosia.Chodził na około i tylko się przyglądał.Leoś to był taki mały nieporadny słodziak, a teraz to kawał cholery ;-).[B]W 47 sekundzie to śliczna Leosiowa biała dupka :smile: (choć nie zawsze czysto biała ;-)).[/QUOTE] no tak jak rozumiem ale ja się zastanawiam po cóż?:) [/B]
-
wystawimy bazarek :lol: Tak wiem poniosło mnie :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Lucky.']Ale piękny brudasek :loveu: I ten beagle, on ma papiery ?[/QUOTE] Tak brudasek cudo :evil_lol: A Flecik beagle tak papierowy;) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
kurcze watek samochodowy się przeniosł do Lilo :lol: No to może i ja się wypowiem.... Ja tez jeżdze autem :) i jak mam wsiąść do komunikacji miejsckiej to się troche chora robię... no jak już musze to ok ale tak to nie huhu A co do miejsc parkingowych tow szczecinie tez problem... ale ja mam swój patent. Jak już się znajduję w bliskim otoczeniu miejsca docelowego to jak jest miejsce to ja już parkuję... tak samo robie na parkingach w super/hiper/ekstra marketach;) Bo zanim się znajdzie bliżej to miejsce to ja sobie dojde i wróce a nie sie krązy jak sęp jakiś;) -
[quote name='Korenia']Ale nagadane![/QUOTE] właśnie ja to zawsze pod wrazeniem jest :) A powiedz jak Niunia? tj wiem, że szału nie bedzie ale nie pogarsza się? I ona dotej wody wchodzi? Zimnej wody? Szalona, ucałuj ode mnie obie!! Koniecznie!! ;)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://img4.imageshack.us/img4/4821/imgp0205gv.jpg[/url] jak namalowany normalnie :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Kurcze powiem Ci, ze się dowiadywałam o tego psiego dawce... i wcale nie ejst prosto :lol: niby na stronie widnieje szczecin.... ale tylko jako przechowalnia a nie hmmm pobieralnia krwi...:hmmmm: Pan ogólnie wielkie oczy zrobił (przez telefon) jak zadzwoniłam :lol: Dobranoc :) -
Haaaaa obejrzała pierwszy :lol: bo juz zasypiam :) Tazzman mi się obudziłi pobudził tez zresztą:lol: Leos jak Mentorowa głowa :D Nie mieliście zawały jak Leo mu tak pod zęby podchodził?:lol::) genialne zwłaszcza jak leos spadł z posłania :lol: A Mentor sie zajął piłeczką, że nib ytka fajna?:lol: A i jeszzce jedno.... coż to za zbliżenie chyba w 47 sekundzie na tylne części Leosława? Tak mnie zaintrygowało:lol: I ide spać branoc
-
[quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16940632#post16940632"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Gratulujemy Tatusiowi :klacz: [/QUOTE]Jeszcze nie ma czego gratulować - szczyle są w brzuszku. Trzeba kciuki trzymać, żeby zdrowe wyszły z niego:lol: [/QUOTE] No to nie gratuluję :obrazic: Będę gratulowac kiedyś jak sie urodza zdrowe, wychowaja się i będą madrymi kochanymi pieskami... Wtedy będę gratulowac :lol:
- 21590 replies
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
no to poszukałam na allegro... i ogólnie zgłupiałam Kupuje nasiona i w zależności jak zasadzę to mi albo bonsai albo normalne drzewo wyrośnie... :hmmmm: EDIT Zgłupiałam do tego stopnia, ze orta walnęłam;) -
e w senie chodziło mi o nature nieograniczona przestrzen... bramy nie widziałam;)
-
Dziękuję ;) nie mam termoobiegu :lol: wiec drugi sposób dla mnie lepszy;)
-
[quote name='Fides79']tak, bo zlazłam na dół, zniosłam torbę a potem po Gamońka wróciłam :lol:[/QUOTE] Aaaaha :) .....(znaki)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']a ze sklepu a właściwie szkółki :) śliczne są - jakbym wiedziała jak zaszczepic to bym Ci odpaliła kawałek ale niestety u nas w rodzinie tylko iglaki hodują :) [/QUOTE] Musze poszukać... gdzieś ;) A to domowe czy zewnętrzne? W sumie ciocia albo wujek zaraz mi powiedzą;) -
A mnie sie podoba każde bez wyjątku!!
-
[quote name='Tekla64']eee ponoc u mlodych moze tak byc Dona tyz jest przesiana bialymi a Ares byl do niedawna naprawde siwy a teraz jest czarny caly tak jak powinien i ja mam nadzieje ze Dona tyz dojdzie do czarnosci nazad , ale moze moja nadzieja plonna jest[/QUOTE] Ja jak patrze na Tazza to w szoku jestem z jego siwości;) [quote name='ahedok']Irys cały siwy, już przestałam wyrywać siwki, bo by wyłysiał :D[/QUOTE] Aleś szalona, ze w ogóle próbowałaś:lol: