Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']nikt nie dzwonił do AMIGI już od długiego czasu :([/QUOTE] może trzeba by było wznowic akcje plakatowania słupów... Już chyba było o tym, ze deszcze pewnie zmył.... Kamelia.... Znajdz się ehhh!!
  2. o cholera ja tez trzymam! :kciuki: i jeszcze tfu tfu i puk puk....
  3. [url]http://i53.tinypic.com/34hyz2a.jpg[/url] jak dobrze ze ja zabieracie... Nic oprucz "kupka nieszczescia" co już zresztą napisałam nie przychodzi mi do głowy. Biedulka.
  4. [quote name='omry']Sathta, to się cieszę :) Chodzi o to, że na razie nie mamy czym do Szczecina przyjechać. W styczniu czy w lutym już będziemy mogli, więc obiecuję, że do Was napiszę.[/QUOTE] A tak doczytalam na "chamstwie". Wy ze stargardu jak widze. Jechalam ostatnio do stargardu po psa i właścicieli bo się właśnie nie mieli jak dostać do szczecina a potrzebowali do weta koniecznie ;/z dogiem de bordo ( nie wiem jak sie to pisze) W stargardzie już nikt nie mógł im pomoc :( USG potrzebowali a ponoc w stargardzie tyko jeden wet ma usg i do tego jest .... ekhem... niezaufany z tego co mowili. I Ty nam nie obiecuj tyko napisz :lol:
  5. [quote name='zaba14']hehe nie zdziwiłabym się :D bo na nasz widok , właścicielka szczeniaka yorka bierze go pod pache i oddala się w przeciwnym kierunku :D :D pojęcia nie mam dlaczego :D bo mój nigdy innemu psu nic nie zrobił a nawet bawił się z boston terrierką znajomej owej pani, która to widziała ale yorczek oczywiście na rączkach haha :D :D osobiście lubię yorki, to nie psy dla mnie, ale pies jak pies :) ale wkurzyłam się raz jak jeden york rzucił się z zębami na moją suke gdy była młoda i prawie ugryzł ją w doope ;[ oczyście guzik z flexi nie zadziałał, a właściciele w śmiech.. ha ha ha.. [B]ciekawe co by się stało gdyby pies się odgryzł[/B] ? :o[/QUOTE] Jak to co...?:) Proszę zabrać tego agresywnego psa.... Ja ostanio na wybiegu będąc miałam sytuację cudowną wręcz. West zaczepiał mojego psa baaaaaardzo mocno... podszczypywał ogólnie do zabawy zaczepiał. tazzman w koncu da się skusić i zaczał się bawić z psem ( nie mylic proszez Bawić psem:)) Ale to już się właścicielce westa nie podobało wiec zwróciła mi uwagę w dość uszczypliwy sposób zresztą. Ogólnie nie ta klasa wagowa itd. Grzecznie zwróciłam jej uwagę, ze mogla interweniować wcześniej. Jak jej pies zaczepiał mojego. Tazz niestety nie jest górą lodową tudzież inna skalą i on na zaproszenia do zabawy odpowiada. Pani stwierdziła, że on nie zaczepiał do zabawy tylko się bał go i dlatego go podszczypywał :o Pacłam ogólnie o ziemię, zawołałam psa... Po jakiś 20 minutach (a należało by nadmienić, że pani siedziała ławkę obok i po całym incydencie przeniosła się dalej :evil_lol:) zobaczyłam jak jej piesek z "wyraźną agresją" odgania owczarka niemieckiego :mdleje: Ale to jeszcze nic... Pani właścicielka śmiała się tak głośno, że ją słyszałam jak również jej komentarz :alez on słodki"... Uroczy wręcz :mdleje:
  6. O siut. Dobrze, ze się skończyło "tylko" na wstrząsie mózgu ehhh
  7. [quote name='ania90']biedy konik :( a Tazz jak zawsze uroczy :)[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='deer_1987']U nas wczoraj i dzisiaj tak, wczesniej wiele tygodni po 10-12, ale od jutra znow max 18 mowia. No takie upaly nikomu nie sluza :([/QUOTE] Dziś w szczecinie było parno w cholerę teraz jest burza akurat tj chwilowo sie uspokoiła ale nie wiem na jak długo. Mi już wiatrak chodzi właśnie bo w domu mam zaduch (poddasze:() [quote name='omry']Przepiękny olbrzymek! Nie mogę się napatrzeć. :) Widzę zdjęcia z parku dla psów? Już nie mogę się doczekać, kiedy zabiorę tam Iwanka. Niestety jeszcze trochę..[/QUOTE] To zapraszamy do olbrzymka jak najczęściej ;) A tak pisałaś, ze za rok. A dlaczego za rok? Tj przeprowadzasz się? [quote name='Maalwi']Ja też sie zaczynam bać wakacji, z Bibi też tylko na siku idizemy i do domku czym prędzej a ona nawet jest zmęczona po 5 min na dworze, bo kłądzie się przed klatką i dyszy...[/QUOTE] Ehhh w sumie w tamtym roku przezyliśmy... To i w tym damy rade;) [quote name='FredziaFredzia']A co ja mam powiedzieć...? Eris latem to tak naprawdę nie wystawia się za drzwi - no, chyba że pod krzaczek w cień. ;) Co najśmieszniejsze, zawsze znajdzie jakiś skrawek zacienionego miejsca.[/QUOTE] Ja mam na to sposób... u Tazza działa... Ogol go :evil_lol: Z Tazzem nie ejst źle jeszcze bo w tamtym roku sam mi pod prysznic właził coby go ochłodzić trochę. Na szczescie w tym roku pomyślałam wczesniej i już jestesmy umówieni na wizyte u fryzjera od dnia strzyżenia poprzedniego... Bo w zeszłym roku Tazz łaził zarosnięty w lato...
  8. [quote name='omry']Dopiero w przyszłym roku będzie to możliwe, niestety.[/QUOTE] ja sie nigdzie nie wybieram :evil_lol:
  9. Chcieliściedobrze a ona przynajmniej nie została zadziobana przez wrony. P.S Kocyk już nie Lilkowy ;) przebili Cie :)
  10. [quote name='omry']Witamy :) Więcej zdjęć na pewno będzie. Może jutro? Ja natomiast uwielbiam sznaucery olbrzymy. Są tak zjawiskowe, że jak je widzę, to nie mogę oderwać wzroku. Pewnie kiedyś kiedyś jakiś ze mną zamieszka, bo nie sądzę, żebym się powstrzymała :D[/QUOTE] To ja zapraszam na ten wybieg dla psów w szczecinie :evil_lol:
  11. [quote name='teresz10']Bo tak jest - pies siedzi z pół roku w schronie - i nikt nie szukał ... może oprócz mnie po ogłoszeniach zaginione. Niech idzie wiec do nowego domku - jego kwarantanna zakonczyła sie 5 miesiecy temu...[/QUOTE] Aaaa no chyba, ze tak.
  12. [quote name='deer_1987']Oj :( Dobrze chociaz ze teraz masz znow przyjaciela![/QUOTE] nom przez 2 godzina na podłodze z nim siedziałam i ryczałam... A to Twoja wina, musiałas taki smutny podklad dac ehhh krolisiowy filmik super sherry mi nied ziaąla:(
  13. Ależ Ty masz cudo spacerki, strasznie zazdroszczę :loveu:
  14. [quote name='deer_1987']Czas i na nas na spacer ale tez za goraco i tylko na chwile idziemy :([/QUOTE] no my tylko na siku poszlismy teraz. Czekamy do 18. Mi jest goraco straszliwie a Tazz czarny do tego i nie mam serca ani siebie ani jego męczyć :shake: Az się boje wakacji....
  15. [quote name='eria']A ja na nocce o 1 się położyłam a o 6 już na nogach błech a teraz bym poszła na solidny spacer ale skwar jest taki że pies mi padnie po drodze :( Chyba znów się skończy na króciutkiej rundce...[/QUOTE] U mnie też okropnie, doechciewa się na dwór iśc. My Z Tazzem kolo 18 dopiero na spacerowybieg bo sama nie dam rady heh
  16. [quote name='zerduszko']Weź jej nie rozpieszczaj, niech sama woła ;)[/QUOTE] :roflt: hyhyhyhy
  17. [quote name='Doginka']Poszłam spać ok. 3 rano i już wstałam:lol::hand:[/QUOTE] ja o 4 :lol: Ale ja o 7 nie wstałam :) Aż taka szalona nie ejstem :evil_lol:
  18. [quote name='Doginka']Dorasta młodzieniaszek:lol:;-)[/QUOTE] Hmmm czyzbym nie tylko ja miała problem z bezsennoscią?:)
  19. ehhh no i się wzruszyłam na filmiku :( wczoraj mnieły 3 lata jak mój Tamiś za TM...
  20. [quote name='teresz10']Dałam go na zaginione/ znalezione [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,10404,Znaleziony,nieznana,KOSMO.html[/url][/QUOTE] Hmmm ale tutaj jest chyba pomyłka w dacie. Bo ogłoszenie z dzisiaj a pisze: [QUOTE]Znaleziono psa podobnego do sznaucera średniego. Jeżeli do[B] 30.05.2011[/B] nie znajdzie się właściciel piesek będzie do oddania w dobre ręce.[/QUOTE] Bo to znaczy, ze właściciel ma 31 minut :hmmmm:
  21. [quote name='Tekla64']no wlasnie moje oddaja coby im nastepny raz rzucic nawet chwalic nie musze hihihi ale o wymianie w ogole nie ma mowy ten typ tak ma chyba ze se zlapia i uciekaja przed soba to wtedy ja sie nie wtracam[/QUOTE] Oooo nie na wymiane :) A to ciekawie ;) Fajnie, ze oddaja ;) [quote name='Doginka']U mnie tylko Gordon przynosi i oddaje:lol:[/QUOTE] No to trza coś z tym zrobić.... Albo i nie :lol: A wiecie jaka ja dumna z Tazza dzis na wybiegu byłam :loveu: Bawił się z Basenji prawie 6 miesięcznym i był taki hmmm mądry w tej zabawie, ze byłam pod wrazeniem. Alec robił z nim "co chciał" Tazz kładł się na boku a ten go szarpał za brode, za skóre na szyi tak mu się wgryzał, że aż mu się cały pychol marszczył :lol: A Tazz jak ta Ciapa moja :loveu: I sie tak obejmowali łapkami ahhh nawet ja Tazzio doszedł do wniosku, ze ekhem ten troche przegina i go do ziemi przyciskał to jak Alec tylko pisnął to od razu odskakiwał jakby go prąd poraził niestety zdjęć nie mam ale kurcze nastepnym razem zrobię ;) Ahhhh
  22. [quote name='Doginka']Przecież ja tak zawsze:lol:[/QUOTE] Oczywiscie ;) Ale czy to znaczy, ze mam przestać zwracać na to uwagę :evil_lol:?:)
  23. No prosze jaki pan stolarz super;) A co do wymiarów to dziekuje ;)
  24. [quote name='zerduszko']Zabijesz mnie za to, ale ona nawołuje chłopaków może... ;)[/QUOTE] A ja tego nie chciałam pisać :)
×
×
  • Create New...