-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01133.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01132.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01129.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01128.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01126.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A teraz Troszku zaszaleję z fotami :lol: Dzisiejszy wybieg :) foty czasem nie ładne ale telefonem robiłam:) [CENTER]"Zostań" [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01110.jpg[/IMG] Został :) Zbliżenie: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01111.jpg[/IMG] I Wariacje patyczkowe :lol::lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01136.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01135.jpg[/IMG] Mój PUM :razz::razz: (samiec pumy:lol::lol:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01134.jpg[/IMG] CDN [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia']Haha nie wiem czemu, ale przypomniał mi na tym zdjęciu [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/hm.jpg[/URL] ciasteczkowego potwora. :lol: O! [IMG]http://wyszomirek.files.wordpress.com/2010/10/ciasteczkowy_potwor_1.jpg[/IMG][/QUOTE] Hahah :roflt: -
Dwa dni ciszy u Ciebie Teklo jest niepokojące... Pozdrawiamy z Tazziem;)
-
zdjęcie z kocha super- ten wzrok :lol: A co do beagle'a to ehhh cóż stwierdzić... zakuć w dyby i wrzucić do lochu! właścicieli oczywiscie
-
Teo rozpuszczony w DT, ma DS... bądź grzeczny łobuzie!!!
Saththa replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
3,5kg? łooooo Kruszynek!! -
Milego wypoczynku i duzo aktualnych fot proszę robić i najważniejsze dzielić się z nami potem;)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
hmmm ja tez nie wiem jak i co z taka wilga zrobić... A co do Lilka to może chodziło o płeć yorka... Nie wiem heh -
[quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]eria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16964900#post16964900"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL]http://i51.tinypic.com/1o93q1.jpg[/URL] O ja cieee Miśka !!! Nie poznałam na pierwszy rzut oka!! [/QUOTE] Nioooooo, mała Miśka, zmieniła się cooo:lol:[/QUOTE] No troszku się zmieniła :) Ja się zastanawiałam właśnie czy ona czy nie ona;)
- 21590 replies
-
[url]http://i51.tinypic.com/2ah9spg.jpg[/url] a co on taki zblazowany? :lol: [url]http://i55.tinypic.com/14jnjaa.jpg[/url] hmmm wyrywanko?
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Naucz go czystości.;-) Jak mój Gordon chciał się tarzać - a często mu sie zdarzało, to krzyczałam "nie wolno" i dzis Gordonek jest najczystszym pieskiem jakiego kiedykolwiek miałam;-) Trzeba tylko wyłapać moment chcęci wytarzania w np.padlinie czy kupie:roflt: Teraz Gordon już praktycznie wcale się nie brudzi;-)[/QUOTE] Eeee nie :) Mimo, że sobie lubie ponarzekać, ze znowu się usmarował to mimo wszystk oon jest przesczzęśliwy a aja dla mojego glupiego ludzkiego porzadku nie bede mu tgo załować;) [quote name='deer_1987']Ale mordka w piachu :loveu:[/QUOTE] Ano bo kopał :lol: -
[quote name='Doginka']Oj tam oj tam:lol:[/QUOTE] :lol: no nie mozna tak czytac :lol:
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Takie typy są najwspanialsze;-)[/QUOTE] hmmm no wiesz to zależy :) Bo jak ostatnio byłam z nim na wybiegu do ostatniej chwili aby sie wybawił a potem miałam inne zajęcia poza domem a tutaj jeszcze musiałam go wykapac :razz: to mi sie troche odechciało takiego typa :) bo sie zawsze najgorzej ufafluni jak ja nie mam czasu go wykapac potem :) a nienawidze sie spozniac ;) -
[quote name='Doginka']No taaaak:lol: A z tym TM to ja przeczytałam "a co to TM" i myślałam, ze to pytanie:roflt:[/QUOte] No widzisz :lol: się czyta a nie po łebkach leci :lol:
- 21590 replies
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Saththa - właśnie jeszcze nie mam rozpiski, ale jak tylko się dowiem - dam znać. [/QUOTE] Koniecznie!! Ja wogole jestem obrazona, ze ja nadal Erisa nie spotkałam :obrazic: ilez czasu można :razz::( wiec jak mi szkola i egzaminy plany pokrzyżują to kurcze bede Cie meczyc az sie w koncu spotkamy! O! tyle Ci powiem :lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Doginka']TM - Tęczowy Most - Niebo psie;-) [/QUOTE] Tak wiem co to TM chodziło mi raczej o wzdychnięcie... [quote name='Doginka'] Tak był ojcem i dziadkiem zarazem;-) - inbred;-)[/QUOTE] Hmmm w sensie, ze mama Gordona była jego córką i on się z nią hmmm skojarzył? Matko :lol: EDIT pradziadkiem sprawdziłam w rodowodzie :lol: I już wiem nie brzmi już tak melodramatycznie :lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']To był śliczny tatuś i zarazem dziadek Gordona - wybitny reproduktor:loveu: Niedawno odszedł za TM:sad:[/QUOTE] yyy jednoczescie był dziadkiem i tata Gordona :hmmmm: A co do TM to ehhh :(
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Hihihi i znowu brudas:roflt::loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/hm.jpg[/url][/QUOTE] Ten typ tak ma :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='greatmadwomen']Ah no to inna historia w sumie :) Myślę iż trzeba przyzwyczajać, może poleć Pani książkę "Drugi koniec smyczy" jestem w trakcie czytania i myślę że można się nauczyć z niej dużo, m.in. co w takich sytuacjach robić, ogólnie książka jest o tym jak ludzie się różnią od psów i jakie my błędy popełniamy(właściwie zachowujemy się po ludzku) i one nas przez to nie rozumieją. Zresztą każdemu ją polecam kto chce coś wiedzieć i poczytać :) Można także wprowadzić w życie te uwagi, bardzo przydatne.[/QUOTE] hmmm zastanowię się :lol: [quote name='eria']Co do spaniela i charakterku - nic nowego , codzienność ;) Filmik ON-kowy bardzo pomysłowy ! A Tazzio to faktycznie ma dziwne preferencje co do miejsca do spania[/QUOTE] ja naprawde starałam się go wykolegowac z tej szpary między łózkiem a ścianą bo tam za dużo miejsca nie ma ale się nie daje :) [quote name='Doginka']I pomyśleć, że kiedyś chciałam spaniela:lol:[/QUOTE] No widzisz szalona :lol: [CENTER][B]Tazzio mówi: A kuku :diabloti::diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/hm.jpg[/IMG] [/B][/CENTER] -
Malawaszko starałas się tego uniknąc niestety los chciał inaczej :( Będzie dobrze! Musi być przecież! Nie ma żadnych sprayów maskujących zapach hmm? EDIT znalazłam takie: [URL]http://www.tropik.pl/drseidla-vivisol-100ml-okresie-cieczki-p-4658.html?cPath=880_44_210_213_216[/URL] [URL]http://alejka.pl/trixie-spray-maskujacy-150ml-na-cieczke.html[/URL] tak na szybko
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/14.jpg[/url] kurcze tego nie widziałam :iloveyou: alez ona cudna :) A wiecie, ze ja znalazłam u Tazza czarne plamy na języku? Na samym koncu ma taka plama wielka :lol: