-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ona jest po stokroc genialna!! Ahhhh Oby szybko domek znalazła dobry!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='Obama']Albo Twój pies taki wielki albo Chińczycy zminiaturyzowali arbuzy :) [URL]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/106842498.jpg[/URL][/QUOTE] ooooo pacłam :roflt:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='luka1']Tz nie rzuca w niego garnkiem z jedzeniem, tyko zanosi mu je do boksu. Stawia, woła psa i wychodzi zostawiając otwarty boks by mógł wejść i spokojnie zjeść. To nie jest to zwykłe jedzenie które zwykle dostają, tylko samaczki.[/QUOTE] Eeee ja nie napisałam rzucać garnkiem. napisałam tylko jak mi poradzili jak mój pies miał problem z dziecmi... Rzucać mu smaczki w sensie.
-
jam mój Tazz miał problem z dziecmi to mi szkoleniowiec doradził aby dzieci nie karmiły na poczatku z ręki ( bo to wymaga od psa reakcji- podejscia do dziecka, wykonania kroku) tylko aby najpierw rzucały psu nie patrzac na niego.
-
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
Saththa replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
ależ kupka nieszczescia :( -
[QUOTE]iec w normie wtedy to jest na jak najnizszej dawce z do tego moze isc normalnie na spacery i cieszyc sie[/QUOTE] I tego właśnie życzymy!!
-
no to gratuluję już :)
- 21590 replies
-
[quote name='Fides79']wiem wiem, bo sama odpoczywam, szczególnie, że boli mnie glowa, a wróciliśmy dziś o 0:40 :roll:[/QUOTE] to to odpoczywajcie po urlopie;)
-
[quote name='eria']dziewczynka jest 2 miesiące młodsza od Kobiego :)[/QUOTE] Ooooo no to ja nie wiem jak ja czytam :lol: I wszystko jasne :D
-
oj no to przeciez Ty nie wiesz ze po urlopie trzeba odpoczywać? :)
-
w normie- Chodzio mi o to, że się "polepszy na tyle", że ta ilość kortyzonu podawana będzie w normie (bo zawsze powtarzasz ze super nie bedzie to niech bedzie chociaz w normie ;)
-
[quote name='eria']po lewej :) Aj frajda ogromna, już czekam niecierpliwie na powtórkę![/QUOTE] jk to p olewej:mdleje: ma obfitrze futro niż starsza dziewczynka?:hmmmm: kurcze :lol:
-
my te z 3mamy! W koncu swieżo malowany:)
- 21590 replies
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/153.jpg[/url] O matko :lol: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/194.jpg[/url] alez futro latające ;) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/178.jpg[/url] Kobi jest po prawej? [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0055.jpg[/url] bardzo ładne :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Maalwi']Tazz w wersji puma baardzo przerażający ;D A mistrze drugiego plany świetni ;)[/QUOTE] Przerażający?:) Eeee nie...;) [quote name='FredziaFredzia']Śmieszny jest, a z jakim zawzięciem obgryzał tego patyka! ;)[/QUOTE] No bo przeciez to jest najwazniejsze zadanie na świecie;) [quote name='Kaja10014']U Was w mieście jest taki fajny wybieg? :) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01113.jpg[/url] ale się delektuje :lol:[/QUOTE] Tak w mieście mamy taki wybieg;) -
[url]http://img89.imageshack.us/img89/7368/p1170696.jpg[/url] Mokra ale szczesliwa psica :loveu::) Pozdrawiamy i wciąż czytamy na bieżaco tylko nic ciekawego nie mamy do powiedzenia w zwiazku z tym siedzimy cicho :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Hahahahahaha:roflt:[/QUOTE] :Cool!: [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01126.jpg[/URL] hahaha bomba!!! No i mistrzowie drugiego planu też:evil_lol::evil_lol: Ja tu PUMA nie widzę, ja tu widzę CZARNEGO PANTERA ![/QUOTE] Ale Pumy te z są czarne :lol: zreszta niech se bedzie kot :lol: [quote name='greatmadwomen'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01120.jpg[/URL] piękny jęzor co ty od niego chcesz? a ta trawa to dośc wysoka... nie łapie Ci Tazzio kleszczy? Czy masz takie świetny środek na niego :razz:[/QUOTE] A bo kiedys było dziwne zdjęcie z dziwnym językiem:lol: A kleszczy nie mieliśmy... Zresztą w sumie to ja mam nerwa, ze na pewno złapał ale ja nie widze ale już nie wiem jak mam go oglądać:lol: Używamy fiprexa :) [quote name='zerduszko']O Ty podglądaczko :lol:[/QUOTE] Nie moja wina, ze oni są tam stałymi bywalcami :lol: tj na wybiegu bez psa :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01113.jpg[/IMG] I koniec :) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01118.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01121.jpg[/IMG] Tutaj znowu dziwnie jezyk wyszedł :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01120.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01115.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Ooooo i już nam się w poprzednim poście pojawili mistrzowie drugiego planu :diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01125.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01124.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01123.jpg[/IMG] I znowu są :razz::razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01122.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01119.jpg[/IMG] [/CENTER]