Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']tak, tylko póki co nie ma chętnych :shake: a myślałam, że www, fb i forum sznaucerowe wystarczą a tu d-pa[/QUOTE] :mdleje: kurcze, że tez ja nie moge mieć narazie drugiego piesa :( Ona taka cudna :(
  2. Kurcze rozdwojenie jaźni będę miała przez Ciebie :) I u Ciebie foty i tutaj ;) A ja znowu to samo uczucie :lol: Przeciez już tu byłam :hmmmm: Kurcze ona jest cudna :iloveyou: Rozumiem, ze czekamy na sterylkę a potem sio do domku?
  3. [quote name='Obama']Albo Twój pies taki wielki albo Chińczycy zminiaturyzowali arbuzy :) [URL]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/106842498.jpg[/URL][/QUOTE] ooooo pacłam :roflt:
  4. [quote name='luka1']Tz nie rzuca w niego garnkiem z jedzeniem, tyko zanosi mu je do boksu. Stawia, woła psa i wychodzi zostawiając otwarty boks by mógł wejść i spokojnie zjeść. To nie jest to zwykłe jedzenie które zwykle dostają, tylko samaczki.[/QUOTE] Eeee ja nie napisałam rzucać garnkiem. napisałam tylko jak mi poradzili jak mój pies miał problem z dziecmi... Rzucać mu smaczki w sensie.
  5. jam mój Tazz miał problem z dziecmi to mi szkoleniowiec doradził aby dzieci nie karmiły na poczatku z ręki ( bo to wymaga od psa reakcji- podejscia do dziecka, wykonania kroku) tylko aby najpierw rzucały psu nie patrzac na niego.
  6. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Mona/Home014.jpg[/url] może do adopcji w pakiecie...?:)
  7. [QUOTE]iec w normie wtedy to jest na jak najnizszej dawce z do tego moze isc normalnie na spacery i cieszyc sie[/QUOTE] I tego właśnie życzymy!!
  8. no to gratuluję już :)
  9. [quote name='Fides79']wiem wiem, bo sama odpoczywam, szczególnie, że boli mnie glowa, a wróciliśmy dziś o 0:40 :roll:[/QUOTE] to to odpoczywajcie po urlopie;)
  10. [quote name='eria']dziewczynka jest 2 miesiące młodsza od Kobiego :)[/QUOTE] Ooooo no to ja nie wiem jak ja czytam :lol: I wszystko jasne :D
  11. oj no to przeciez Ty nie wiesz ze po urlopie trzeba odpoczywać? :)
  12. w normie- Chodzio mi o to, że się "polepszy na tyle", że ta ilość kortyzonu podawana będzie w normie (bo zawsze powtarzasz ze super nie bedzie to niech bedzie chociaz w normie ;)
  13. [quote name='eria']po lewej :) Aj frajda ogromna, już czekam niecierpliwie na powtórkę![/QUOTE] jk to p olewej:mdleje: ma obfitrze futro niż starsza dziewczynka?:hmmmm: kurcze :lol:
  14. my te z 3mamy! W koncu swieżo malowany:)
  15. :mdleje: Biedny psiak, dobrze, ze już jest bezpieczny :shake:
  16. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/153.jpg[/url] O matko :lol: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/194.jpg[/url] alez futro latające ;) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/178.jpg[/url] Kobi jest po prawej? [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0055.jpg[/url] bardzo ładne :)
  17. [quote name='Maalwi']Tazz w wersji puma baardzo przerażający ;D A mistrze drugiego plany świetni ;)[/QUOTE] Przerażający?:) Eeee nie...;) [quote name='FredziaFredzia']Śmieszny jest, a z jakim zawzięciem obgryzał tego patyka! ;)[/QUOTE] No bo przeciez to jest najwazniejsze zadanie na świecie;) [quote name='Kaja10014']U Was w mieście jest taki fajny wybieg? :) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01113.jpg[/url] ale się delektuje :lol:[/QUOTE] Tak w mieście mamy taki wybieg;)
  18. [url]http://img89.imageshack.us/img89/7368/p1170696.jpg[/url] Mokra ale szczesliwa psica :loveu::) Pozdrawiamy i wciąż czytamy na bieżaco tylko nic ciekawego nie mamy do powiedzenia w zwiazku z tym siedzimy cicho :evil_lol:
  19. [quote name='Doginka']Hahahahahaha:roflt:[/QUOTE] :Cool!: [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01126.jpg[/URL] hahaha bomba!!! No i mistrzowie drugiego planu też:evil_lol::evil_lol: Ja tu PUMA nie widzę, ja tu widzę CZARNEGO PANTERA ![/QUOTE] Ale Pumy te z są czarne :lol: zreszta niech se bedzie kot :lol: [quote name='greatmadwomen'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01120.jpg[/URL] piękny jęzor co ty od niego chcesz? a ta trawa to dośc wysoka... nie łapie Ci Tazzio kleszczy? Czy masz takie świetny środek na niego :razz:[/QUOTE] A bo kiedys było dziwne zdjęcie z dziwnym językiem:lol: A kleszczy nie mieliśmy... Zresztą w sumie to ja mam nerwa, ze na pewno złapał ale ja nie widze ale już nie wiem jak mam go oglądać:lol: Używamy fiprexa :) [quote name='zerduszko']O Ty podglądaczko :lol:[/QUOTE] Nie moja wina, ze oni są tam stałymi bywalcami :lol: tj na wybiegu bez psa :lol:
  20. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01113.jpg[/IMG] I koniec :) [/CENTER]
  21. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01118.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01121.jpg[/IMG] Tutaj znowu dziwnie jezyk wyszedł :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01120.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01115.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. [CENTER]Ooooo i już nam się w poprzednim poście pojawili mistrzowie drugiego planu :diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01125.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01124.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01123.jpg[/IMG] I znowu są :razz::razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01122.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01119.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...