Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']nie znam Lizkowego wątku :shake:[/QUOTE] ja tez :(..............
  2. [quote name='weszka'] hehe raczej już były kompletne dętki i chowały się w trawach i cieniu ;) żadne tam smoki i tygrysy ;) Obroże mój ukochany od lat model Rogza :) Mają czarne, czerwone, a Dirki ma czarną i różową :) Może na krakowskiej wystawie dokupimy bo są nowe dwa kolorki ładne ;)[/QUOTE] Oj tam smoki i tygrysy tez ze niby odpoczywają ale jak trzeba to się ukrywają i przyczajają :D ROGZ piekny;) Heh w szczecinie wystawa w moje urodziny... Może sobie kupię prezent :evil_lol:
  3. [quote name='weszka']Heloł mówię :) Fajna ta wspólna fota :)[/QUOTE] A dziekujemy :) I tez mówimy heloł :D
  4. [url]http://img232.imageshack.us/img232/8269/sdc16643.jpg[/url] super Gdzieście były?:mad: tyle czasu :obrazic:
  5. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-mg_vGrha1kE/Tep1QsGopNI/AAAAAAAAHc0/bTn1kPMgHHc/DSC_0175.JPG[/url] przyczajony Tygrys, ukryty smok;) Super fotki;) Bardzo mi się podobaja Obroze psic :loveu:
  6. [quote name='deer_1987']no psy i wlasciciele czesto wlasnie podobnie wygladaja :razz: sa dobrani :D[/QUOTE] [quote name='greatmadwomen']uważasz iż Saththa ma brodę :lol:[/QUOTE] :lol: [quote name='Kama & Diana']Cześć, trochę byłam nieobecna ale już nadrabiam :D Masz ciekawy kolor włosów, ja chce mieć zaraz po końcu roku szkolnego zrobione szamponetką na rudy, mama się załamie ale hihi jakoś przetrwa. Więcej fot plis..[/QUOTE] Nooo witamy;) Włosy miały być czerwone... ale wyszły różowe :mad::lol: Fot nie obiecuję ale wieczorem późnym raczej pojawią sie 2 filmiki :0 Tazzio i Alec- basenji już wspominany;)
  7. MATKO!! Tyle powiem. SZOK... [quote name='greatmadwomen']: [url]http://img202.imageshack.us/img202/7310/dsc0536qa.jpg[/url] piękne oczęta! zakochałam się :loveu: [/QUOTE] I p otym cytacie widac jak duży szok, skoro malawaszka nie chce pakowac od razu heh...
  8. oj szkoda z ta picassa :( Ale moze sukcesywnie będziesz nam mogła wrzucić po pare ;) A F. rzeczywiście przygnębiony taki na zdjęciach... Miziamy mocno F ;)
  9. [quote name='wilczy zew'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17003694#post17003694"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Sa słodkie... ale z odległości paru metrów :lol: [/QUOTE]a myślisz,że orki czym się żywią :cool3: [/QUOTE] Ale to było o kociakach ;) Zreztą i jedno i drugie to drapieżniki:)
  10. [quote name='zerduszko']Nie chcę nawet myśleć, że ta rana znów będzie do poprawienia... [B]Bidok, co by z nim było, gdyby Waszka go nie wyratowała[/B] :([/QUOTE] O tym to ja nie chcę mysleć nawet :shake: AniaGucio pisała, ze w jednym miejscu ropka cieknie... [QUOTE]iestety, rana na szyi nie wyglądała dzisiaj ładnie - jest miejsce gdzie cieknie ropa :-([/QUOTE]
  11. [quote name='klaudusia0219']a to ja też taka nawet mam :D a jak długo Ci się już trzyma ? :D[/QUOTE] yhhh od Srody bodajże ;)
  12. [quote name='klaudusia0219']racja :D ale kociaki też są słodkie :D[/QUOTE] Sa słodkie... ale z odległości paru metrów :lol:
  13. [quote name='omry']Ładnie razem wyglądacie, ładnie :) A co mi tam, napisze nawet, że pięknie![/QUOTE] Hehehehhe szalejesz :lol: [quote name='klaudusia0219']a mi to oprócz Tazzia podoba się Twój kolor włosów :D u fryzjerki robiony czy farba taka zz...sklepu ? :D[/QUOTE] Ze sklepu;) Ale nie farba tylko pianka 5-8 myć i pa kolorek;) (ponoć:lol:)
  14. [quote name='klaudusia0219']mi też, ale mi jednak najbardziej żal tych słoni, lwów, gepardów ;)[/QUOTE] one tez oczywiście. Chociaż milej się patrzy na "zabawy" delfinów i orek niż na snujące się kociaki;)
  15. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_1914.jpg[/url] macha do mnie? czy mnie sie wydaje :hmmmm:
  16. Oooo prosze ileż zdjęć;) Delfinów i orek mi zawsze żal jest ehhh... czegoż to człowiek nie zrobi dla swojej przyjemności, chociaz nie ukrywam, ze patrzy się na to niesamowicie ;) Tygrysek białasek :loveu: Czekam na więcej;)
  17. [url]http://iv.pl/images/72683713427564692682.jpg[/url] alez macie ładną obroże :loveu: [url]http://iv.pl/images/37685143148018072075.jpg[/url] Ahhhnie zmarzły nogi w wodzie? No i masz za dużo zdjęć jak na jeden post. Można 5 a masz chyba z 9 ;)
  18. Super, ze się udało do wawy ale z taką ekipa nie było yjścia innego;) [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/4aea19c1efb2a2675a0c1cc2d2d4f4b2,10,19,0.jpg[/url] wydaje się taki kruszynek :loveu:
  19. w sumie lepie pól niż nic ;)
  20. [quote name='Fides79'] no fakt, ale nieźle się namęczyłam, a F jaki był spanikowany :diabloti:[/QUOTE] Może go tam ciągneło czy cos... W każdym razie ja nie polecam sznauca bez brody... :razz:
  21. [quote name='malawaszka']no nie ma problemu, są mocno uwędzone więc spoko powinny dojść, mocno poowijam żeby nie capiło :D[/QUOTE] dziękuję zapamietam jak będzie napływ gotówki to się bedę uśmiechać :)
  22. [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_0823.jpg[/url] :lol: pacłam ;) Foczkę oglądałam :) Mój Tami tez tak umiał. Z tym, ze się później wycwanił i na dooopce siadał... i tak siedziec potrafił jak sie uparł pół dnia :mdleje: nie pomagało go "popychanie" na podłoge znowu wstawał... to tak na wszelk iwypadek cobys nie przesadziła bo wiadomo jamnik;)
  23. [quote name='Sylwia K'] mała drzemka w czasie dnia: [url]http://img641.imageshack.us/img641/8441/dsc01315z.jpg[/url][/QUOTE] Oszukuje i wcale nie śpi :evil_lol:
  24. Łooo no rzeka jak się patrzy :D A co do śmierdzielów to ja ostatnio załamana jestem. penisów nigdzie znaleźć nie mogę są tylko nadziewane za 24 zł :mdleje: Zazdroszczę sklepu :) Może bym się mogła kiedyś uśmiechnąć o zakupy i przesyłkę?:)
  25. juz niedługo coraz bliżej :)
×
×
  • Create New...