Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://img594.imageshack.us/img594/9915/img1323u.jpg[/url] ale wygląda zza tych krat :( jakie łapki ma posklejane... Wiemy już jakiej jest wielkości?
  2. [quote name='wilczy zew']zwrócić włścicielce pieniądze za kurs,bo powinien czuć się odpowiedzialny za resztę kursantów,ja osobiście zrezygnowałabym z takiego szkoleni,gdzie ja lub mój pies możemy zostać kalekami; to świadczy o inteligencji piesia,to przecież sznauc, po co się z nim wymieniasz,nagrodą jest Twoja pochwała,nagrodki stosuj nieregularnie aż przestań wcale[/QUOTE] Heheh nie zawsze dostaje smaka;) zawsze jest pochwała słowna i albo smak alboglaski czy tak poklepanie;) I ja wiem, że on jest inteligentny... zcasem wrecz mam wrazenie ze za bardzo :evil_lol:
  3. [quote name='wilczy zew']Całkowicie zgadzam się z [B]zerduszkiem[/B] to wina szkoleniowca i nie ważne gdzie jest w danej chwili,gdyby właścicielka umiała panować nad psem to pewnie nie byłaby na szkoleniu; mnie osobiście śmieszy wymiana z psem,inteligentne specjalnie znajdują śmieci aby coś dostać, to ja jestem szefem i decyduję co wolno a co nie; moje psy były chowane na kaszy i swietnie się mialy,tylko kasza musi być dobrze rozgotowana,ona nie pęcznieje ale jest wydalana przez psy w postaci w jakiej ją zjadły[/QUOTE] No tak tylko co ma zrobić szkoleniowiec w momencie kiedy właścicielka nie chce sięzastosowac się do pewnych zmian? A co do wymiany wiem ;) Zazwyczaj wymianiam piłkę na wybiegu na smaka. albo jak ukradnie zabawke i odda to pada pare komend i jest nagroda ;) Tutaj sam sobie wczoraj wymyślił;)
  4. [quote name='westie_justa']oj nie chcecie:diabloti: włosy były specjalnie.. zastanowię się :evil_lol:[/QUOTE] Ty nam nie mów co my chcemy a czego ;)
  5. [quote name='Maalwi']Buuuu zostałam sama i musże sama robić Bibi na jutrzejszą wystawę :( Zobaczymy jak sobie poradze...[/QUOTE] ooooo a gdzie ta wystawa?:D P.S dasz rade;)
  6. [quote name='Aleksandra95']Ładnie,ale Ciebie nie widać :diabloti:[/QUOTE] to samo chciałam napisac;) Zaśłoniłas się włosami :lol:
  7. Alez przecież jeszcze zauwazyłam komplety ;) Wiec nie jest ze mną tak źle ;) A jakieś wieśći?
  8. jedno :mdleje:??????????????? Alez jakie ładne kompety psiny mają szelkosmyczowe;)
  9. [quote name='deer_1987'][url]http://amstaffs.prv.pl/strony/zywienie/szkodliwe.htm[/url][/QUOTE] Dziekuję. Moi wet mówią, ze ziemniaki można podawac ale w formie purre:) Fides, zerduszko. Taśma była trzymana w ręce przez właścicielke.
  10. [quote name='malawaszka']kurcze Sagusia ma szczęście do domków, na które musi czekać :( wczoraj miałam tel i wszystko fajnie, gdyby Państwo nie wyjeżdżali na urlop i wtedy byłaby z kimś innym albo wzięliby ją dopiero po powrocie - nie dam psa żeby od pierwszych dni miała taki kołowrotek :shake: rezerwacji też nie robię bo już nie raz i nie dwa ludzie się rozmyślali i nawet nie raczyli się skontaktować, że zmienili zdanie... szkoda mi jej w tym kojcu, ona by chciała być w domku ze swoimi ludźmi[/QUOTE] Jeszcze jej się uda na pewno. Teraz taki okres kurcze wakacje... Ludzie wyjezdzają heh. Ale napewno się zjadzie domek. ;) Nie ma się co spieszyć i nie potrzebnie to pisze również bo przeciez Ty to wiesz lepiej niż ja;)
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]fajny taki zarośnięty :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]lubię psy w artystycznym nieładzie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ja tam wole jak jest zaorsnięty, są z nich wtedy takie miśki ;) Ale przy tych temperaturach teraz dla psa jest to bardzo uciążliwe :)
  12. Dzień dobry ;) I na powitanie maluchy :) I potem też maluchy :loveu: cudowne ;) I sukcesy wystawowe, Gratuluję ;)
  13. [quote name='malawaszka'][url]http://www.dogomania.pl/threads/26216-Elitesskowe-sznaucerki-[/url]) tu masz galerię Elitesse[/QUOTE] Hoho to i ja idę odwiedxić :lol:
  14. [quote name='omry']Na wymianę? :D Szczerze to nie wiem, czy możesz. Szczurom się nie daje, ale psom? Ja bym dała kawałeczek, by zaspokoił ciekawość. Ale to ja, do niczego nie nakłaniam, bo się jeszcze okaże, że nie można :)[/QUOTE] Dałam mu kawadrack 5 mm x 5mm zjadła menda i oblizywał się przez 5 minut hehehe I tak na wymianę On mi coś oddaje a ja mu nagrodę :lol: ze dobry i oddał:)
  15. Kurcze czy ja moge dac Tazzowi kawałeczek nektarynki? :hmmmm: Menda nie rozumie, ze nie może a przynosi mi kośc swoją na wymiane kładzie koło mnie i łapa mnie paca... :evil_lol:
  16. [quote name='klaudusia0219'] delikatnie :D[/QUOTE] Ojjj lekkie zawirowania geograficzne ;)
  17. [quote name='Marta666']Widziałyście to?: [URL]http://allegro.pl/amstaff-blekitny-miniaturek-i1655968651.html[/URL] amstaff miniaturek :shake:[/QUOTE] [QUOTE]Dzięki temu Piesek jest łatwiejszy w prowadzeniu i tańszy w utrzymaniu![/QUOTE] O cholera :shake:
  18. na ta kupe bez kapci to bym się zdenerwowała :lol:
  19. [quote name='klaudusia0219'] wiem, ale droga ta sam D: hehe[/QUOTE] No to nam nie poszło :lol:
  20. [quote name='Doginka']Mogę polecić z czystym sumieniem:lol:;-)[/QUOTE] Nooooooo i widzisz nie ma problemu;) A ja włąsnie szukałam kogos na dogo coby Ci potwierdził ze bedzie super;) A tutaj sie Doginka sama znalazła :lol:
  21. Ooo tiesto kennel?:)
  22. [quote name='zerduszko']Tak, ale ona nas psem, a szkoleniowiec nad kursantami, sesesese :diabloti:[/QUOTE] Heheheh :lol:
  23. [quote name='klaudusia0219']ale do Szczecina na 3 dni mam jechać na te 'praktyki' ... :hmmmm:[/QUOTE] Ja rozumiem, że masz jechac na praktyki. Ale w sumie chwilowo Sharki się chyba troszku męczy przy tym futrze w te upały... I mi tylko o to chodzi.
×
×
  • Create New...