Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Nie ograniczaj się, piękna jesteś, to nikt na siniaka nie zwróci uwagi. Ja jestem ciepłolubna i nie mam potrzeby chodzić w krótkich spodenkach ;)[/QUOTE] No jak napisałam jak się ukrop zrobi to pewnie sie nie bede ograniczac;) Ale tych koni mi żal :( Tak się cieszyłam jak dziecko wrecz... może mi przejdzie heh
  2. [quote name='zerduszko']Oj tam, oj tam :lol: Dzieci to pasożyty jednak :P[/QUOTE] Ale zobacz jakie pocieszne sa :lol:
  3. [quote name='Fides79']eee przesadzacie kobitki, tak sobie leżał, wsio było ok :)[/QUOTE] Nooo to dobrze, że nas uspokoiłas ;)
  4. [B]zerduszko[/B] Ograniczam się. Tj łaże w spodniach 3/4 :lol: Ja się dopiero zaczne ograniczac od wtorku... Bo miałam wrócić do jazdy konnej ale z tym siniakiem nie dam rady, bo każdy nacisk mnie boli :( Szalg :( I to mnie troche dołuje :( Ale jak się znwou zrobia upały to pewnie machę ręką:) na kolory łydki :lol: [B]Justa[/B] nie zakleje plastrem :lol: bo musiałabym połowe łydki wewnetrznej zakleić:lol:
  5. [quote name='zerduszko']Hahahaha, jaki sadyzm w oczach [url]https://lh6.googleusercontent.com/-zrlX0bjor78/Tf0GLHvggbI/AAAAAAAAHv8/HbCN7FSlmwU/DSC_0473.JPG[/url] [B]A czemu ona ma taki brzuch czerwony?[/B][/QUOTE] tez byś miała jakby Cię przez wiekszość część doby ssali, ugniatali memłali :lol:
  6. [quote name='zerduszko']Okropnie to wygląda, dzielna kobitka z Ciebie! :)[/QUOTE] Szkoda, że są wakacje, ze jest ciepło... a ja muszę w długich spodniach...
  7. Una super ;) Genialnie w zwolnieniu to wyglądało;) ja to się obawiam, że tazz by srodkiem przebiegł bo znwou mu w kącikach oczu zarosło i my nie zauwazył :razz:
  8. [quote name='FredziaFredzia']Po Erisie oczywiście! ;) A serio będę ja, mój chłopak i ruda siostra więc myślę że widoczni. ;)[/QUOTE] Aaa skoro po Erisie to dam radę :lol: Będzie tylk oon jeden w stawce :evil_lol::) Dobra bede wypatrywac rudej siostry :lol:
  9. ja widuję pojedyńcze maki;) rosną sobie przy terenie szkoleniowym naszym;)
  10. Maki sa pikne ;) [url]http://img35.imageshack.us/img35/848/dsc0081xf.jpg[/url] chociaz tutaj te bez płatkowe (:lol:)to ni tasiemca przypominają :lol: Przepraszam Malawaszko ;) Zboczenie zawodowe;)
  11. [url]http://img217.imageshack.us/img217/9749/11062011731.jpg[/url] a tutaj to mi kłolika przypomina ;) Super wieści:)
  12. [quote name='wieso']my cwiczymy slalom miedzy nogami, najpierw szlo opornie :) ale ze smaczkami poszlo.....[/QUOTE] Mi się między nogami slalom baardzo podoba... ale Tazz troszku zawysoki niewygodnie by było... Chyba, ze na szpilkach :razz:
  13. [quote name='malawaszka']i Sagusia też zaprasza na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209740-MATERIA%C5%81OWA-KLATKA-transporter-np.-wystawowy-na-sznupy-do-26.06-g.20.00[/URL][/QUOTE] Już sobie sama znalazłam :lol: A co do mysich osesków to no niestety się zdarza... Może nadawałaby się do pracy polegającej na wyszukiwaniu...
  14. [quote name='zerduszko']A Ty je pieczesz? Ja mam takie ze sklepu i ona są pół roku czy nawet rok ważne, trzymam w szaf[/QUOTE] Tak pieke [quote name='wieso']ja tez upieklam i ostatnie wlozylam do szafki i po tygodniu byla plesn......:( do lodowki chyba trzeba bylo....[/QUOTE] No mi tez się tak stało:shake: w zimę normalnie stały ale już w maju niesttey :(
  15. [quote name='weszka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17091288#post17091288"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-TzU6aCcRoG8/Tf0GHAA85jI/AAAAAAAAHvo/WCtq8ThhqS8/DSC_0448.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/-T...8/DSC_0448.JPG[/URL] alez mamusia zmeczona sie wydaje;-) [B][COLOR=blue]Czasem troszkę ją pomordują ale akurat przy karmieniu to robi taką minę świętej-matki-suki Polki :smile: Ogólnie umie sobie zrobić wolne i zostawić je na godzinkę żeby się zdrzemnąć osobno i grzecznie wraca na karmienie.[/COLOR][/B] [COLOR=darkolivegreen][B]Cudo mamusia :loveu::loveu::loveu::loveu: a jak maluch yreaguja na godzinkę wolną od mamusi?:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-0osnQIcBfNc/Tf0GH9qN4UI/AAAAAAAAHvs/-P30unXD0x0/DSC_0449.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/-0...0/DSC_0449.JPG[/URL] alez łapecki powyciagane do tyłu :iloveyou: i jakie wałeczki im się porobiły na szyjkach... [B][COLOR=blue]Wałeczki owszem mają. Wszystkie wyrosły ze wstążek i była wymiana na większe :smile:[/COLOR][/B] [COLOR=darkolivegreen][B]A tak wiem czytałam :) Ale i tak pozwolisz ze się pozachwycam :lol:[/B][/COLOR] [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-bmnaRmAj9T8/Tf0GELMZ-iI/AAAAAAAAHvk/QD4t5Xjlepc/s512/DSC_0444.JPG"]https://lh3.googleusercontent.com/-b...2/DSC_0444.JPG[/URL] krawacik :multi: [COLOR=blue][B]Eleganciki z krawacikami ;-)[/B][/COLOR] [COLOR=darkolivegreen][B] CUDA!! [/B][/COLOR] I tak z ciekawości się zapytam jak mogę... Jak tam z chętnymi? walą drzwiami i oknami?:smile: Jakies zapisy czy cóś? Tak z czystej ciekawosci :oops: [B][COLOR=blue]W sumie to wygląda że jeden ma już pewny dom, a o pozostałe pyta parę osób a co z tego będzie to się okaże. Nie jest lekko przejść przez moją rekrutację hihi[/COLOR][/B] [COLOR=darkolivegreen][B]Co do tej rekrutacji to ja się wcalę nie dziwię :shake:[/B][/COLOR] EDIT: Oooo juz prawie dwa razy tyle wazy czerwony?:smile: Hoho prawie kilogram... 1 tygodniowe szczenie :lol: [COLOR=blue][B]Szczeniaki w pierwszym tygodniu powinny mniej więcej podwoić wagę urodzeniową więc wszystko w normie ;-) Niedługo przejdą przez magiczną granicę 1 kg :smile:[/B][/COLOR] [COLOR=darkolivegreen][B]Rosną jak na drożdżach ;) ja nadal jestem pod wrazeniem jak sobie pomyślę, że jak Tazza brałam a miał 3,5 miesiąca to ważył 16 kilo :razz::razz: TZ był w szoku jak go zobaczył mimo, że go uprzedzałam jak mówiłam ze ejst duzy ;)[/B][/COLOR] [/QUOTE][/QUOTE] Czy ja moge wnioskowac o wiecej fot :lol:
  16. [quote name='FredziaFredzia']Saththa dalej nie wiem o której nas ocenią więc wpadaj już od rana ;) No i trzymaj kciuki![/QUOTE] Okaaaa bede kolo 10.30 jakoś tylko jak ja Was poznam :lol: i 3mam oczywista;)
  17. [url]http://img51.imageshack.us/img51/9500/dscf1004eu.jpg[/url] Nie duś jej niedobra kobieto :mad: az jęzora wystawiła :lol:
  18. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-TzU6aCcRoG8/Tf0GHAA85jI/AAAAAAAAHvo/WCtq8ThhqS8/DSC_0448.JPG[/URL] alez mamusia zmeczona sie wydaje;) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-0osnQIcBfNc/Tf0GH9qN4UI/AAAAAAAAHvs/-P30unXD0x0/DSC_0449.JPG[/URL] alez łapecki powyciagane do tyłu :iloveyou: i jakie wałeczki im się porobiły na szyjkach... [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-bmnaRmAj9T8/Tf0GELMZ-iI/AAAAAAAAHvk/QD4t5Xjlepc/s512/DSC_0444.JPG[/URL] krawacik :multi: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-B_ONFCJVVd4/Tf0GI-IhFOI/AAAAAAAAHvw/f1WOWhGObSc/DSC_0453.JPG[/URL] czerwony genialnie tutaj wygląda (jak wszytskie oczywiscie:)) Ale cuda :) I tak z ciekawości się zapytam jak mogę... Jak tam z chętnymi? walą drzwiami i oknami?:) Jakies zapisy czy cóś? Tak z czystej ciekawosci :oops: EDIT: Oooo juz prawie dwa razy tyle wazy czerwony?:) Hoho prawie kilogram... 1 tygodniowe szczenie :lol:
  19. [quote name='malawaszka']ooo kurde to nie wiedziałam, ze to tak się może zrobić[/QUOTE] No może z tym, że ja tych moich wogule nie podsuszyłam bo chciałam "mokre" Popatrzyłam i na bazarkach jest teraz ciasteczkowy bazarek wiec może nie ejst tak xle z wysyłka;) [quote name='greatmadwomen']ja znalazłam przepis na takie ciasteczka i one się dłużej trzymają, nie wiem czy to jednak nie ten sam przepis ale może.. sorki ale nie mogę podać strony bo dostanę punkty za reklamowanie innego forum... jak co to na pw :)[/QUOTE] To ja poproszę jak mogę ;)
  20. [quote name='malawaszka']ja myślę, że każdy pomysł jest świetny :loveu: a pogoda? priorytetem leci szybciutko a ciacha są suche i chyba się tak łatwo nie psują co? ja nie wiem bo nie robiłam nigdy[/QUOTE] No ja ostatnio takie mokrejsze robiłam i w ciagu 3 ciepłych dni splesniało mi prawie 2kg bo zapomniałam do lodówki włozyć:oops: Nie musze pisac ze mnie szlag trafił? Tazza tez jak widział jak wyrzucam :shake:. Wiec musiałabym wysuszyć je mocniej :lol:
  21. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Yec6zWoW4lk/TfzNo9vCcpI/AAAAAAAABYs/Er3JviD1aYI/IMG_5214.JPG[/url] i się zakochałam :( Cudowny heh Hmmm Malawaszko tak się zastanawiam nad bazarkiem z ciachami wątróbkowymi... Jak myslisz? I Wy wszyscy tutaj obecni...? Wszak musiałabym od mamy wydębić robota kuchennego bo mój mikser po ostatnim pieczeniu się troszku spalił :oops: Tylko się zastanawiam nad przesyłką w takie ciepłe dni hmmm
  22. Dobry wieczór:) Co tam u Was, oprócz oczekiwania na Erie z Foxi?:) 4 dni ciszy... Pozdrawiamy;)
  23. Zdjecia cudo od razu widac jaką radość im to sprawia;)
  24. [quote name='WATACHA']A co on chciał się udusić ?[/QUOTE] Siebie :lol: nos w pościeli odciął sobie dostep powietrza;)
×
×
  • Create New...