Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']No baby i co z tym imieniem - co prawda on chyba jest głuchy ale tak "[B]ej Ty[/B]" głupawo wołać :D [/QUOTE] TYmon :iloveyou:
  2. Ładna ilość :)
  3. kto go kopnął??
  4. [url]http://images55.fotosik.pl/125/069edf66939e4cacmed.jpg[/url] gdzies wlazła:lol: [url]http://images51.fotosik.pl/125/f8ddb378c1bfe7cd.jpg[/url] Tazz tez tak robi :lol: najczesciej na łóżku :) [url]http://images51.fotosik.pl/125/40e194889e590579med.jpg[/url] aleeeeeeee co się stało? takie słodkie były :razz: [url]http://images55.fotosik.pl/125/a66cb9776ddf928e.jpg[/url] Podbiła serce :) [url]http://images52.fotosik.pl/125/2233a9d76eecc4c4med.jpg[/url] Ooooooa :)
  5. [quote name='wilczy zew']Garaż wrócił,to zima za pasem :-)[/QUOTE] Coś jest na rzeczy :lol: [quote name='Fides79']od kąd wróciłam do pracy to wręcz przeciwnie, cierpię na niedospanie i Ania również dba o to abym się zbyt mocno nie wysypiała ;) [B]Kinga a z kim Ania? w przedszkolu/złobku?[/B] weź się zdecyduj, albo Kinga albo Jezu :lol:[/QUOTE] Ale mnie się podoba Jezu Kinga :) [quote name='marako']Fajnie, że w garażu u Was zimuje kot. U nas tylko myszy niestety i to bezimienne. Ale jeszcze nie wróciły.[/QUOTE] U nie były wielkieeeeeeeeeeee szczurzyska :mdleje: A teraz jest wielki kot :lol: Dziś rano tez siedział tj leżał;) przynajmniej już nie ucieka panicznie :) Kupić żarcie trza jak wrócił :)
  6. [quote name='Małgorzata Noga'] Bubol to ma w nosie , jemu tylko zostawić łóżko z kołdrą i psa nie ma w domu , gdzie by mu się chciało jej pilnować :)[/QUOTE] Mój Tamiś tak miał... jak wracałam do domu to czasem nawet nosa spod kołdry nie wystawił :diabloti: Menda :razz:
  7. [quote name='malawaszka']haha ale nie działa - jest jeden Grey mix sznupa - roczniak i już jakiś czas szuka domu i nic[/QUOTE] Moze w tym wypadku zadziała...
  8. [quote name='ULKA12']Ide spać, [B]power[/B] mi się skończył, ale imię musi być. Wy myślcie ja się dostosuję :-)[/QUOTE] Power mi się podoba :lol: albo moze Dell?
  9. [quote name='malawaszka']hahah Grey ostatnio kojarzy mi się jednoznacznie - jestem dość swiezo po przeczytaniu 50 Twarzy Greya :lol:[/QUOTE] wiesz... może w tym szaleństwie jest metoda :lol:
  10. [quote name='ULKA12']Nie, on nie wygląda na Amora, zdecydowanie.[/QUOTE] ale jest ogłoszeniowe.... :errrr:
  11. w wakacje widywałam go tylko jak przemykał w okolicy albo siedział na płocie :) A dzis spał w garażu :) A Imie jak Imię;) Jest w garazu to Garaż :)
  12. [quote name='danyww']Co to za szyfrem gadacie???? :crazyeye: Spowiadać się tu zaraz :mad:[/QUOTE] no imie przecież;) Mnie ten Piołun sie po Szamanie skojarzył :lol:
  13. [quote name='malawaszka']sam czy z rodziną??? :lol:[/QUOTE] Sam :lol: [quote name='Fides79']niestety zachorowanie na świnkę w dzieciństwie, nie daje 100% pewności nie zachorowania w wieku dorosłym a zachorowanie jako dorosły może się skończyć niezbyt miłymi w konsekwencjach powikłaniami :shake: [B]Jezu Kinga [/B] o to samo miałam zapytać? ;)[/QUOTE] Sam :lol: [quote name='ulana']Fides - ty też cierpisz na bezsenność. ;)[/QUOTE] No Kinga ma małe dziecko :lol:
  14. [quote name='Margi']Zima się zbliża to wrócił lub wróciła ;)[/QUOTE] Muszę kupić karmę :lol: Kurde wiecie co tak mnie ruszyło ostatnio o tych bazarkach takich avonowych, oriflaimowych i FMowych... Jak wiemy nie można ich już robić tak jak bazarków normalnie. Zastanawiam się czy tak "po cichaczu" w "zaufanej" grupie bo zdaję sobie sprawę z tego, ze to jednak duża doza zaufania musi być aby tak na słowo honoru całkowicie. Zbliżają się święta w avonie jest już dostępny katalogach 16 świąteczny. Tak sobie pomyślałam, ze może na kształt tamtych bazarków można by było uzbierać troszkę kasy dla sznupów. Katolog świąteczny pełny jest różnego rodzaju zestawów, nadających się i na prezent dla bliskiego i dla siebie bo ceny tez zazwyczaj są całkiem fajne. Nie wiem czy tak wszem i wobec pisałam ale jestem konsultantką :lol: stad duża ilość avonu na moich bazarkach. Mogłabym udostępnić katalog. jeśli ktoś chciałby coś zamówić to przez PW, wpłacałby normalnie całą kwotę a ja to co dla firmy wpłacałabym do firmy a to co normalnie "zostaje w kieszeni" przekazałabym na sznupki. Oczywiście dysponuję fakturami w których widać ile co kosztuje, jaki % upustu na daną rzecz i ile rzeczywiście w złotówkach ten upust wychodzi czyli w realu ile idzie na sznaucery. Zasadniczo wyjściowo upust jest 25% na kosmetyki, na biżuterie i różne różności - czasem jest 10%. Do kosztów później doszłyby koszty przesyłki ale to tak jak na bazarkach w sumie. Im wyższa kwota zamówienia i przekroczy próg 500 zł to jest wtedy 30%. Ja składam zamówienia więc kwota tych "moich " wlicza się do upustu oczywiście. Na Sznacerowe konto wpadłoby trochę dodatkowych pieniążków tak poza bazarkami. Co o tym myślicie? Tak niezobowiązująco...
  15. O Malutu jakie Minia ma krzywuski :(
  16. [quote name='ulana']Znaczy się nie jesteś okropne babsko. :)[/QUOTE] Oczywiscie, ze nie :obrazic: Chciałam zeby mu przeszło i już nie bolało. a skoro mu lepiej jak niszczy to niech niszczy :splat: U Fixa jestem na etapie skoro już musi się załatwiac w domu jak mnie nie ma to niech chociaż nie zjada :mdleje: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiecie kto wrócił? Garaż :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_2265Kopiowanie_zps7a442858.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_2265Kopiowanie_zps7a442858.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-qEWpxxyjl3w/UmauU0_BRiI/AAAAAAAAFAs/9U0vSA4u7hc/w625-h480-no/DSCN8237.JPG[/URL] no pełen lans :lol: Dobre dziecko dzieli się zabawkami:) No i dla Małej wsiego najlepszego ;
  18. [quote name='AnkaG']No i co wam dadzą nagrania z brojenia ha ha - kto bardziej winny?[/QUOTE] no ja raczej chciałam zobaczyc jak się chłopaki zachowują zostając sami. zwłaszcza na poczatku chciałam byc pewna ze są grzeczni dla siebie:) a potem to tak kontrolnie ;) U mnie skape nie wchodzi w gre:( kurde kurde moze na telefonie.... hm
  19. dech zapiera :)
  20. [quote name='ulana']No ja mu się nie dziwię, że z bólu wszystko żarł, gryzł i darł... A ten mój ząb, to się okazała ślinianka. Ki diabeł? Świnka drugi raz w życiu??? Jutro mam mieć jakieś badania...[/QUOTE] Ja tez się nie dziwię. nie byłam zła nawet na niego :shake: Świnka? jej [quote name='Margi']Ulana w śliniankach mogą się zrobić kamienie.[/QUOTE] :mdleje: no i masz Ci los...
  21. [quote name='3 x']przedłużacz jest przedłużeniem kontaktu ;) [/QUOTE] Owszem zgodze sie, ze przedłużacz jest przedłużeniem kontaktu ale tylko jak jest do niego podpięty a ten nie był :errrr: Zdjecia dwa ładne;)
  22. u mnie i tak broją tak ze nie mam jak kompa zostawić... nawet jak nagrywam ich telefonem to z kuchni a broja na górze ale tam nie mam jak zostawić telefonu :splat:
×
×
  • Create New...