-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
A gdzie gazeta?? :razz: [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kocyk/DSC_7585.jpg[/url] a Kocyk ma takie wyłysienie czy też tak maszynka zeszła? Spacer we dwoje?:)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Prawdziwe tenisowe spróbuj takie lepsiejsze to powinny dac rade. te psie tenisowe do du py są. Tazz razz w szczeke złapie i juz na pol rozwalone. teraz takie lepsiejsze dostalismy tenisowe "prawdziwe" i nic sie z nimi nie dzieje a Tazz praktycznie szczeke na nich zamyka. a Fix tez próbuje obierać... -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
chusta pod kolor szelek :lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
albo w ogole kiedys tam ;)
-
[quote name='Pink']Ja jestem starszawy krasnal, to moge sobie na to pozwolic :evil_lol: czyli obecny usprawiedliwiony :lol:[/QUOTE] pitu pitu :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
To pokażesz ją?:) -
ale mając jeden miot np na dwa lata? no nie wiem :) nie ważne. ja po prostu nie miałam nic złego na myśli. Zasadniczo sama mam rasowego psa... i burka tez mam :) EDIT- zasadncizo powinnam napisac przy domowej hodowli. a nie takiej gdzie jest trzydzieści milionow psów;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']padłam :mdleje: ja to mam jednak psy idealne :evil_lol: muszę przestać narzekać![/QUOTE] nie narzekaj :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
to miliona miesięcy :lol::) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Dawno mnie tu nie było, aż się zdziwiłam. Nadrobiłam :)[/QUOTE] Cieszy się, ze trafiłaś spowrotem :lol: [quote name='weszka']Biała menda ci nieźle musiała ciśnienie podnieść. Niech mi to będzie po raz ostatni![/QUOTE] no chyba ze 250 miałam :lol: [quote name='natija']Moja czarną meda wzięła się ostatnio też za miękkie g... nie dość, że go posmakowala to jeszcze się w nim wytwarzała, a było miękkie, masakra :-([/QUOTE] Oooo jak Tazzmanek normalnie :lol: -
Olga nie denerwuj się. Jak napisałam ja rozumiem skąd się ta kwota bierze. nic sobie nie mnożę bo nie mam zielonego pojęcia jaka jest kwota za aleski! Zasadniczo próbowałam trochu ośmieszyć całą sytuację z targowaniem a wyszło idiotycznie :roll: mam wrażenie, ze takie same argumenty padały przy poprzednim miocie więc i wtedy ten temat był wałkowany- ja naprawdę to ROZUMIEM! Jak również zdarję sobie sprawe, ze hodowli nie prowadzi się zarobkowo bo sie najnormalniej w świecie nie opłaca... Więc wiem, ze nie chcesz się wzbogacić :roll: Opłaca się tylko pseudo którzy wiadomo jak robią. Wyszło małe nieporozumienie.
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
a co sie nie wykruszy to w ostatecznym rozrachunku wytnie :razz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
o jak ładnieeeeeeeee :mdleje: zazdroszczę straszliwie ;) -
[quote name='wilczy zew']i doztaniesz :eviltong:[/QUOTE] Ty juz nie obiecuj;) po prostu wstaw zdjęcia ;)
-
wiesz bo tak zasadniczo to przesada :diabloti: mimo, ze wiem rozumiem :) a Polakowi zawsze lepiej jak coś utarguje;) podawaj wyzsza kwote i bedziesz miała jak opuścić dla takich :evil_lol:
-
hmmm w sumie to... cena jest zazwyczaj zaporowa... więc po co nakręcać sie gadać zaczynać "snuc plany" jak potem np cena za wysoka... a nie wszyscy wiedzą, ze chcesz się "dogadać":) ale fakt jest faktem ze ludzie sa beznadziejni;)
-
[quote name='ania0112']bo dostawanie zdjęć od wilczej zakrawa na dramat :evil_lol:[/QUOTE] hehehehe Ja poprosze zdjecie Kocyka z aktualna gazetą :evil_lol:
-
moezemy zmienic ten straszny tytuł? chociaz o tej cieczce :)
-
[quote name='zerduszko']No tylko żeby fotorelacja była porządna :diabloti:[/QUOTE] o to to to ;) Wasiu jak tam bazarki?:) Podrzucac już mamy co czy wciąz masz wenę :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
cunieeeeeeeeeeeeeeee wow- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zabrzmiało dramatycznie :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no i to by było na tyle co pamiętam w swym marnym żywocie :shithappens:[/QUOTE] to bardzi duzo ;) zdecydowanie widocznie inna wiedza jest w zyciu codziennym nie przydatna :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)