-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='malawaszka']aa żeby było weselej to Silver ma złe wyniki krwi - trzustkowe złe...[/QUOTE] noż kurde blaszka no.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Ta wełna to masakra! Tak skopać sierść :angryy:[/QUOTE] Si. Dwa lata temu po jesieni i zimie okazało się, że Tazzman ma zbitą tę sierśc przy skórze w jakis taki filc okropieństwo, od tamtego czasu Tazzanowi gole łapy na jesien zimę. -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
to oszczedzaj kostke teraz oszczędzaj! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Przyznałam się, ze "wirtualni" znajomi mają :lol: Ja tez nie rozumiem. Fix był grzeczny u weta przez godzinę nawet miedzy dwoma kotami siedział a ma różne odpały dlatego prosiłam aby takiego bezpośredniego kontaktu nie było jednak, nie chciałam go prowokowac I wyszło na to, że chciał udziabać ja go opierdzieliłam (mimo, ze zasadniczo mu się nie dziwię bo go trochę wielki Tybetanski łeb osaczył) i weszlismy do gabinetu :splat: czyli czym zakonczył godzinne posiedzienie grzeczniutkie w poczekalni? "Awantura" ehhh trochu mi było przykro. [QUOTE]Prodziaka dopuszczamy do psów ale jak widzimy ze ktos idzie z zasmyczowanym to dopiero na wyraźną chęc tamtego właściciela pozwalamy podejść naszym[/QUOTE] Ja zasadniczo tez tak mam. nic na siłę;) tutaj nie chodziło o to, ze się boję bo tamten zrobi coś mojemu... tylko na odwrót :diabloti: No prodziakowe Afro jest "ogarnięte" heheh tamten miał masakryczne :) Z opola przyjechał:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ale cudowności :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='ulana']Teraz to dopiero Tazzio kitkę ma. ;) I jakie niewiniątka ci postrzyżeńcy. :)[/QUOTE] No jakbym mu chciała zrobić to miałby kucyka :) A i tak obcinałam po powrocie do domu;) [quote name='wilczy zew']Piknie wyglądają. Tazzik ma ogolone łapki jak Kocyk :-)[/QUOTE] Ano ma :) Fix tez ma na krótko ;) [quote name='danyww']Fajnie wyglądają, a Fix już całą gębą sznauc :lol: ..pyskiem znaczy się. ;) Też ogolę moim łapki bo jak jest śnieg to na spacerze z powodu kul przyczepionych do łap nie chcą chodzić :roll:[/QUOTE] Tazzman ma zgole n jesień ponieważ jak zamoczy łapy owłosione to łazi z takimi mokrymi cały czas. Wełna nie sierśc na tych łapach, nie chce schnąć, on liże a potem sa kołtuny :niewiem: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']ale ma fajnego irokeza:loveu:[/QUOTE] To grzywka :) [quote name='Pink']Ale super golasy :loveu: A z tym ugryzieniem w nochala, to tez bym ugryzla jakbym poczula sie osaczona, tak ze tego nie bierz bialemu za minusa :evil_lol: Ja przy Hippciu, to ogolnie nie wiem o co chodzi, bo on zachowuje sie od poczatku, tak jakby psa na oczy nigdy nie widzial. Co jest dziwne, bo ani na Felixa ani na Oskara nie reagowal ale na kazdego innego psa sie wydziera. Nie to zeby lecial do psa obwachac czy cos, on biegnie, podrze ryjofona na tamtego chwilke i wraca zadowolony.[/QUOTE] Bo on może tak chce... zpobiezyć :lol: [quote name='Margi']Ja tam się nie dziwię,że Fix chciał dziabnąć jak się poczuł osaczony.Nie miał się gdzie schować i wybrał najlepsze rozwiązanie dla siebie.;) Fajne golaski.:loveu:[/QUOTE] Ja tez się nie dziwie. Dlatego prosiłam aby nie puszczali psa... nie miałam nawet gdzie się cofnąć :( i musiałam Fixa palnąc nooo opierdzielić szlag mnie trafia... -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Czekunia']Nie poszłaś z wyrostkiem to pójdziesz z kostką:evil_lol::evil_lol:...[/QUOTE] to moze wspomnij o tym bólu w śrdoku tez;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']śpiący jogin-Tazio urzeka :p:lol: Iduś to jest tak rozbrajający, że aż nie wierzę że można być tak bardzo wyczesywania 'czegoś' z Tazia nie zazdroszczę, ostatnio Felek wrócił z M ze spaceru cały zadziadowany :angryy: Ci to mają jakieś upodobania do takich atrakcji :shake: a chlebek wyszedł superowy :) tylko co to ten jeliton?[/QUOTE] no może może jest okropny :) Chłopaki po krzakach łażą :) [QUOTE]J[B]elito[/B]n jest suplementem diety zawierającym wyłącznienaturalny, który pozytywnie wpływa perystaltyke jelit[/QUOTE] [quote name='Pink']Moje ostatnio tez naskoczyly na takiego na walach. Hippo to jest samobojca normalnie, bo leci i ujada na takiego klapiac zebami. Oskar jak jest sam, to nie gna ale jak tylko zobaczy ze Hippo sie wydziera, to dawal zakladac spoldzielnie. Dobrze, ze Amstaf byl nad wyraz spokojny i olewajacy .... notabene, piekny byl, niebieski z bialym krawatem och i ach.[/QUOTE] No tak spółdzielnia dobra rzecz heh dziś u Weta Fix przez godzine siedział grzecznie, super. nawet między dwoma kotami siedział cud miód i orzeszki. Aleeeee niestety jedni państwo dopuści bardzo blisko swojego psa do Idefixa. a siedzielismy wciśnięci w róg ławki a Fix siedział mi między nogami na podłodze. I psiak no nie wiem... osaczył Fixa wydaje mi sie i Fix chciał go dziabnąć w wielki nochal heh a tak nam super szło :( Chłopaki byli u fryzjera. [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7628Kopiowanie_zpse78531d1.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7628Kopiowanie_zpse78531d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7631Kopiowanie_zps794f31fc.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7631Kopiowanie_zps794f31fc.jpg[/IMG][/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Byliśmy u weta z Fixem dziś;) I wiesz kto wlazł? :razz: Taki mocniej afro prodziak :) Osiomięsięczny :) Ile Prodzio ma? Zadałam intylygyntne pytanie... A to Mastif Tybetański jest?? :diabloti: A Idefix chciał go ugryźć w nos... :splat: ( a prosiłam zeby go nie dopuszczali do Fixa który to siedział za moimi nogami ) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] I tak chyba byli delikatni i sporo mieli zimnej krwi , że tylko pantofelkiem za skrzydełko potrzymali. [/QUOTE] Ten ptaszek chyba przez to udomowienie się za mocno nie szamotał.... taka dzika drapieżna bestia pewnie by się mocniej szamotała tak sobie myślę... [B]Omry[/B], u lekarza byłas???? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Sandra masz w pobliżu sklep aldi?[/QUOTE] nie... i nigdy o takim nie slyszałam nawet :lol: ale zaciekawiłaś mnie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Mój Leo jak był młody to rzucił się do dwóch pitbuli:roll:.Na szczęście i on i one na smyczach, choć nie wiem czy by się takim wypierdkiem przejęły.[/QUOTE] no miejmy nadzieję na przyszłośc, że nie :) [quote name='zerduszko']No witamy w świecie "mniejszy pies, większy kłopot" :diabloti: Odkąd w naszym domu zagościła Sadie, to ja oczy do tej pory ze zdziwienia przecieram, jak te małe gwna potrafią być upierdliwe :mad: Jeśli Cię to pocieszy to Bolt też się na rozumy z jakimś idiotą zamienił i do psów drze ryja, tylko jak on się przy tym boi! Ale bez smyczy na razie może chodzić. I też suchodupa. No ale takie prawo dorastania. Mam nadzieję :eviltong: Aktualnie maja CM na żywo pt. pieski nie będą darły mordy jak wracamy do domu :diabloti:[/QUOTE] Fix łązi bez smyczy jak w miejscu gdzie ejstesmy innego psa nie ma. ale jak sie tylko pojawia od razu jest łapany bo biegnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i tyle go widzieli. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
niestety nie przeszło ta fluoksycośtam też nie zadziałała... tj apre razy sie zdarzyło, ze zrobił ale nie zjadł ale... to chyba przypadkiem heh jutro bede u hodowców Tazza podpytam... karme musze młodemu znowu zmienić, bo schudł na tej :lepszej" gdzie mniej miał jeśc strasznie. To znowu zjada 200g dziennie :shake: a jadł 125g no ale i tak żadnych efektów heh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
masakra jakaś. uduszę go nie długo. W takiej sytuacji jak Twoja Dany to i Fix mi czasem tazza nakręci... w=a to już jest nie fajne jak stoję z dwoma psami z czego jeden się rzuca i szczeka a drugi tylko szczeka... ehhhhh Mała Biała Menda :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x'] Sandra a jak Fix z konsumowaniem kup, przeszło mu ?[/QUOTE] :shake: bez zmian jakichkolwiek... Zachowuje sie tak jak się zachowywał. No i jest problem z "atakowaniem" psów. :watpliwy: Ludzie się na mnie jak na kretyna patrzą jak tłumacze dlaczego Fix na smyczy przy nodze a Tazzman gania :diabloti: Niemożliweeeeeeeee normalnie, zeby duzy był ok a Mały nie ok czy co? -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img849/4314/2k06.jpg[/url] jakie oczka niebieskie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']Prodzik swego czasu oglądał regularnie i pewnie temu otworzył dzisiaj szuflade kosmetyczno-apteczną i wypierdzielił połowe rzeczy nadszamał mydło wpieprzył maszynkę do golenia rozwalił leki na watrobę mały plecak bo miał 'klamerki' i zrobł nam zimę z płatków kosmetycznych chyba jakoś źle zapodaliśmy mu cesara milana ;)[/QUOTE] Bo on pewnie zamiast oglądac efekty po oglądał przed.... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']kitka ;) jak u Iwana ze Lwowa ;)[/QUOTE] heh [quote name='AnkaG']Boski Tazzio z kitką :) A młody dalej ma oczka psotne. :) Jak wróci TZ to chyba z Kają do okulisty Garncarza do Wawki pojadę.[/QUOTE] No pewnie, ze ma psotne- Menda oglądał przed chwila Cesara Milana... Może mu coś zostanie we łbie... -
[quote name='zerduszko']No to Ci się trafiła niespodziewajka :crazyeye: [B]Prawda jest taka, że większość ludzi odwraca wzrok od takiego psa czy kota, a Waszka nasza bierze i ma kłopota :([/B] No nie dam rady ci pomóc :shake:[/QUOTE] No święta prawda....
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Zębiszcza cuuudo. :) A kitki nie zauważyłam u Tazzia w ogóle... Cosik już chybam zmęczona robotą...[/QUOTE] to nie kitka!! :)