-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Culineo']u nas na szczęście i spokój i pies ma gdzieś strzały, nawet nie zwraca uwagi, chociaż kiedyś 2m od niego wybuchnęła to go zdziwiło, ale tyle dobrze, że nie ma traumy :)[/QUOTE] Fajnie macie :) [quote name='3 x']Sandra co podajesz Tazikowi? mamy dla Freda hydroksyzynę ale podawac mamy dopiero od jutra chyba musze doczytac na wypisce od weta[/QUOTE] Relanium 5 mg po półtabletki dostaje na wiczór od wigilii. Hydroksyzyna na Tazza nie zadziałała ale własnie ponoc dlatego ze za krótko ja dostawał przed sylwestrem. Chyba włąsnie 3 dni przed. nie pamietam kto ale własnie mnie p osylwestrze Ktos uswiadomił ze to tydzien przed trzeba zeby efekt miało... :roll: ale nie sprawdzałam nigdy bo dostalismy relanium [quote name='wilczy zew']To Tazzikowi ani nam nie pomogło.[/QUOTE] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To ja jadę do Waszki. Akurat mam wolne :razz: [B]Zazdroszczę :)[/B] Kupić kupie, ale to trzaby wcześniej zacząć podawać :shake: [B]ano ehhhh[/B] Sandra, na wolne dochodzenie też jakie prochy pewnie są :evil_lol:[/QUOTE] heheheh na bank :) [quote name='AnkaG']U nas na razie w miarę cicho.[/QUOTE] u mnie teraz tez;) -
[quote name='wilczy zew'] Musiałam wyjść a ona luzem potrafi straszne głupoty robić :shake:[/QUOTE] jak widac w klatce też. Może wex ją w takich wypadkach na smycz i do pasa przypnij? Pink tak robiła... a i mnie sie czasem zdarza przynajmniej masz kontrolę i widzisz co sie dzieje
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']u nas strzelają :shake:[/QUOTE] u mnie też mendy [quote name='wilczy zew']Jak Tazzik?[/QUOTE] na dworzu super, w domu gorzej, od wtorku dopiero zaczełam podawac prochy [quote name='AnkaG']Ech u mnie zostały psiaki co nie boja się strzelania.[/QUOTE] :calus: [quote name='wilczy zew']Zazdraszczam[/QUOTE] się zastanów co piszesz Wilcza :roll: bos chyba nie przemyślała do konca ;) [quote name='zerduszko']U mnie Lizka w tym roku reaguje już na strzały nawet jak jest w domu. Na razie pojedyncze, ale już przyszła do mnie pod kocyk się schować. A zapomniałam coś jej kupić :shake:[/QUOTE] jeszcze moze zdarzysz... [quote name='malawaszka']chodźcie do nas - w szpitalu cisza i spokój... tylko chłodno bo muszę ciągle wietrzyć :lol:[/QUOTE] chyba bym nie zdąrzyła dojśc :razz: -
Uwazajcie na siebie. nie za szybko ją zamykasz?? I to jeszcze zamykasz i wychodzisz z pokoju?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Strzelają u Was,bo u nas tak :angryy:[/QUOTE] Ano strzelają już własnie czytałam u Was... [quote name='Margi']A u nas nie.:lol:[/QUOTE] zazdraszczam... -
U mnie też już walą jak powaleni :shake:
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[url]http://i44.tinypic.com/fw0tjd.jpg[/url] hahah a ja nie zauważyłam zabawki dopiero po tekscie się zaczełam przyglądac;) A śpiochy fajowe ;) -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
aż się buzia człowiekowi śmieje ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Prodziak jak nie Prodziak tutaj wyszedł :razz:[B] [url]http://imageshack.us/a/img24/2125/8ctl.jpg[/url] [/B]co do Labka to ja nicz nie wiem... -
Byłam, poczytałam z siku się ucieszyłam, wysyłam pozytywne fluidy do Was Wasiu. I do Marako tak samo sie macie dziewczyny :calus:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']ojjj podoba mi się drugi :) nie znałam takiego :)[/QUOTE] ja zasadniczo tez nie :) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Uuuuuuuuua jakie wielkie zyczenia :) Dziękujemy ;) Bo stwierdziłam, ze się łapiemy pod "Kochanych" :lol: I wzajemnie;) Szerzej - u mnie;) tj u mend... -
Ja myśle :razz: ze wszelki wątpliwości mógłby filmik rozwiać... chyba, ze akurat nie :diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Sandra ty taka sprośna????[/QUOTE] Ja? :eek2: Mikołaj :lol: [quote name='malawaszka']hahahah drugi zdecydowanie lepszy :lol:[/QUOTE] :evil_lol: -
[quote name='WATACHA']Paczcie jaka wrażliwa:lol:[/QUOTE] No bo jeszcze sobie przypomniała o ulubionym Fixa zajęciu... [quote name='marako']Oj, zjadłabym śniadanie nawet podczas kupogadania, a nie mogę, bo jestem w pracy i nic nie wzięłam do jedzenia. Myslałam, że kupię jakąś bułkę w piekarni obok pracy, ale kolejka jak za komuny i zrezygnowałam ze stania.[/QUOTE] moze uda się wyskoczyć?
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacerlesny037.jpg[/url] :LOL: cUDNIE ;) -
a ja włąsnie podczas tego uroczego kupogadania jadłam sniadanie... jakoś mniej mi smakowało kurcze :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I mniej oficjalnie.... [COLOR=#303030][FONT=Arial]Dziś Mikołaj jest nie w sosie, Elf przeleciał mu gosposię, W akcji zemsty dziad brodaty, ruchnął wszystkie inne skrzaty, Renifery oburzone bo ich tyłki też ruszone, a więc życzę ci wszystkiego Najlepszego by Mikołaj cię nie "tego" [/FONT][/COLOR]:diabloti: [RIGHT][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTsTLSCVp-qh6HL13TCCCxym7PVwfM50L6eO4GaEfpp4BqgL7Sg5Q[/IMG][/RIGHT] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][COLOR=#303030][FONT=Arial]Ile ozdób na choince, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ile kartek leży w skrzynce, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ile potraw jest na stole, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ile siana masz w stodole, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ile spadło w górach śniegu, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ile czasu spędzasz w biegu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Życzę Ci byś w święta ulepił bałwana,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Byś zjechał na sankach i potłukł kolana,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Byś gwiazdkę powiesił na choinki szczycie,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]I byście pamiętali: Kocham Was nad życie! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Dużo szczęścia, eee... to banalne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Dużo seksu, aaa... to normalne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Oj, po prostu wesołych świąt![/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Przez śnieżycę, zawieruchę[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]ślę życzenia i otuchę,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]by te święta choć tak zimne[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]były ciepłe i rodzinne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Moc prezentów i miłości[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]w Nowym Roku pomyślności.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]świątecznego nastroju,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]miłosnego podboju.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Seksu w łóżeczku,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]pieniędzy w woreczku,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Finlandii na stole,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Porsche w stodole![/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Prezentów cztery wieże,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]Mikołaja na skuterze,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]renifera z czerwonym noskiem,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]pierwszej gwiazdki lśniącej,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]wszystko co Wam tylko trzeba,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]a ja składam te życzenia:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#303030][FONT=Arial]WESOŁYCH ŚWIĄT![/FONT][/COLOR] :lol: [IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiQ8xGZDfc19oLyUVF28WVjvLHiKInQouwxgzcuV3Hz3F8_T01[/IMG][/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdjęcia miałam wstawić w niedziele ale jakoś nie miałams erca... zadnych czapeczek bo nie mam :) ale pomysle na za rok :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii'][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3345/e1s0.jpg[/IMG] czemu pozwalasz nogi w gumowcach kłaść na stół? :evil_lol:[/QUOTE] ja to mam chyba złe ustawienia monitora bo nie widze :lol: Vikusia biedna :( Piździa pizgnięta :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img36.imageshack.us/img36/628/hbns.jpg[/url] ona na budzie siedzi? :shake:
-
Tak z rozpedu :evil_lol: to miłego czasu wolnego ;)