Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Psiaki do adopcji: [B]Maniek[/B] [B](1/13)- ADOPTOWANY :multi:[/B] Maniek ma półtorej roku, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi,dzieci i innych zwierząt.Z zaciekawieniem reaguje na każde dla niego nowe dźwięki.Delikatnie podejmuje jedzenie z ręki.Wiadomo ,że pozostawiony w domu nie brudzi,nie niszczy, nie wyje.Dobrze znosi jazdę samochodem.Potrafi siadać i chętnie bawi się piłką.Jest towarzyskim, zdrowym, zrównoważonym psem. [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1558535_588423851231463_728881740_nKopiowanie_zps3e8ebee3.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1558535_588423851231463_728881740_nKopiowanie_zps3e8ebee3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1558528_588423731231475_1359686013_nKopiowanie_zps751934a3.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1558528_588423731231475_1359686013_nKopiowanie_zps751934a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1551696_588424201231428_587755522_nKopiowanie_zpsd5af8a75.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1551696_588424201231428_587755522_nKopiowanie_zpsd5af8a75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1533898_588423724564809_1788904285_nKopiowanie_zpsab03f7ab.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1533898_588423724564809_1788904285_nKopiowanie_zpsab03f7ab.jpg[/IMG][/URL]
  2. no na zjadanie... po chamsku... jak on zjada kupe to go prądem .... ja juz nie mam pomysłu po prostu
  3. ale się bawią skubane :) [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l49_zps6a5567ef.jpg[/url] eMka nie wyrobiła czy się kimnąc postanowiła heheh :)
  4. [quote name='malawaszka']o matko :mdleje: co za gnój...[/QUOTE] Dorosły facet na dodatek.... :shake:
  5. cwicz cwicz ;) za rok bedzie lepiej :)
  6. [quote name='zerduszko']Łelektrycny, na allegro widziałam :roll: Petycje podpisałam. Jak widzę dzieciaki i pijanych w trzy dpy imprezowiczów odpalających petardy tuz pod blokiem, wokol masa samochodów... to juz dla mnie wystarczający powód.[/QUOTE] o elektrycznym tez myslałam ale na inne jego przypadłości :roll: na kupy i na agresje... :flaming: Co do petycji- mam kolezanke w 7 miesiacu ciązy... widać ze jest w ciąży a jakiś dorosły sk****iel rzucił jej pod nogi petarde, jak wybuchneła to jej się rajstopy zajeły, całe uda ma poparzone...
  7. [quote name='malawaszka']nie jest aż tak czarna - jakoś tak wyszło to zdjęcie a Reszka - no ryjok cały obierałam bleee[/QUOTE] Łączę się w bólu :calus:
  8. [url]http://img811.imageshack.us/img811/6866/0soc.jpg[/url] alez ona czarna :0 A Reszka cudna :) Mocno sie w te haczyki wpierdzieliła?
  9. Oby już nie odlatywały :multi:
  10. [quote name='Tekla64']hej hej nadrobilam , naczytalam naogladalam sie i fajnie ze tego tygodnia juz koniec dla was bo jednak szkoda Tazzika mocno pikne sa te twoje czarno biale mendy urokliwe mocno[/QUOTE] Fajnie Cie widzieć :) i my sie cieszymy bo i ja już bardzo drazliwa byłam ilez można :shake: zaczeli 21 grudnia a walą do dziś... i czy to teraz o 19 czy o 2 w nocy mają to w nosie :shake: Na FB powstała petycja do podpisania (ogólnie w siecie) która "nawoluje" do zmiany przepsiów dotyczących fajerwerków i petard. zakazaująca zakup osobom fzycznym (nie zakzuje fajerwerków na imprezach masowych i zoorganizowanych po zgłoszeniu) jak jesteście chętni to proszę: Można pcozytać zobaczyć, nie chodzi o całkowity zakaz tylko o to aby taki Kowalski nie mógł walić rpzez 3 tygodnie dzien w dzien mimo wszytsko :flaming: [URL]http://www.petycje.pl/petycja/10210/list_otwarty_do_premiera_i_prezydenta_rp_-_zakaz_sprzedaŻy_i_uŻywania_materiaŁÓw_pirotechnicznych_.html[/URL] Instrukcja: [QUOTE]PODPISUJEMY PETYCJĘ I WERYFIKUJEMY PODPIS. 1.Klikamy Popieram Petycję- Jestem Za 2 Wpisujesz : imię nazwisko 2 Miejsce zamieszkania 3.Podaj mail 4.Zatwierdź - Potwierdź pod petycją 5.Weryfikacja zostanie wysłana na adres mailowy 6.Przyjdzie do Ciebie mail z [URL="http://www.petycje"]www.petycje[/URL] z linkiem weryfikacyjnym 7.Klikasz w ten link wpisujesz podane cyfry i na dole kliknij POTWIERDŹ SWÓJ PODPIS POD PETYCJĄ. [/QUOTE] NIe namawiam. Pokazuję tylko :) [quote name='malawaszka']Sandra :lol: podziękuj Reszce - dziś znalazła plantacje tego g-a co się wczepia w kudły więc zrobiłam zdjecie - aktualnie to wygląda tak - badylki z kulkami na końcach, a w tych kulkach są owe właśnie nasionka ukochane nasze :lol: [URL="http://img19.imageshack.us/i/rwqw.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3185/rwqw.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oooooozesz kurde, Ja dziękuję, ale mocno jej się powplatywało w sierść??
  11. [quote name='Tekla64']hej hej nadrobilam , naczytalam naogladalam sie i fajnie ze tego tygodnia juz koniec dla was bo jednak szkoda Tazzika mocno pikne sa te twoje czarno biale mendy urokliwe mocno[/QUOTE] Fajnie Cie widzieć :) i my sie cieszymy bo i ja już bardzo drazliwa byłam ilez można :shake: zaczeli 21 grudnia a walą do dziś... i czy to teraz o 19 czy o 2 w nocy mają to w nosie :shake: Na FB powstała petycja do podpisania (ogólnie w siecie) która "nawoluje" do zmiany przepsiów dotyczących fajerwerków i petard. zakazaująca zakup osobom fzycznym (nie zakzuje fajerwerków na imprezach masowych i zoorganizowanych po zgłoszeniu) jak jesteście chętni to proszę: Można pcozytać zobaczyć, nie chodzi o całkowity zakaz tylko o to aby taki Kowalski nie mógł walić rpzez 3 tygodnie dzien w dzien mimo wszytsko :flaming: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/10210/list_otwarty_do_premiera_i_prezydenta_rp_-_zakaz_sprzeda%C5%BBy_i_u%C5%BBywania_materia%C5%81%C3%93w_pirotechnicznych_.html"]http://www.petycje.pl/petycja/10210/list_otwarty_do_premiera_i_prezydenta_rp_-_zakaz_sprzeda%C5%BBy_i_u%C5%BBywania_materia%C5%81%C3%93w_pirotechnicznych_.html[/URL] Instrukcja: [QUOTE]PODPISUJEMY PETYCJĘ I WERYFIKUJEMY PODPIS. 1.Klikamy Popieram Petycję- Jestem Za 2 Wpisujesz : imię nazwisko 2 Miejsce zamieszkania 3.Podaj mail 4.Zatwierdź - Potwierdź pod petycją 5.Weryfikacja zostanie wysłana na adres mailowy 6.Przyjdzie do Ciebie mail z [url]www.petycje[/url] z linkiem weryfikacyjnym 7.Klikasz w ten link wpisujesz podane cyfry i na dole kliknij POTWIERDŹ SWÓJ PODPIS POD PETYCJĄ. [/QUOTE] NIe namawiam. Pokazuję tylko :) [quote name='malawaszka']Sandra :lol: podziękuj Reszce - dziś znalazła plantacje tego g-a co się wczepia w kudły więc zrobiłam zdjecie - aktualnie to wygląda tak - badylki z kulkami na końcach, a w tych kulkach są owe właśnie nasionka ukochane nasze :lol: [URL="http://img19.imageshack.us/i/rwqw.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3185/rwqw.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Oooooozesz kurde, Ja dziękuję, ale mocno jej się powplatywało w sierść??
  12. [quote name='marako']Ooo, to znaczy GB NEVER GIVE UP? To znaczy że Tazzik będzie ich rodzinką, fajnie (szkoda, że nie mogę zostawić sobie żadnego...)[/QUOTE] NIet- tego- [URL="http://www.dyas.pl/index.php?strona=pies&idnews=149"]LASER de Che Quin Gos[/URL] Żle napisałam przepraszam :oops: u Tazza - dziadek ze strony matki ;) u Twoich/Hondzinych Maluchów- pradziadek ze strony matki ;) Jak patrzyłam p o rodowodach to zapomniałam dodac jeszcze jedno pokolenie u Twoich :lol:
  13. Aaaaaaaa juz wszystko rozumiem :) [QUOTE]Wz te gesi nie odlecialy jak i zurawie widocznie maja bardziej wiarygodne prognozy[/QUOTE] Zupełnie nie doleciały? Ahhhhhh jak mi ciepło;)
  14. Aaaaaaaa to z Tazziem Twoje maluchy tj Hondy :razz: mają tego samego dziadka :)
  15. Kurcze a Marako chwaliłaś się kto jest tatusiem ?? bo mi chyba umkneło a tak mnie teraz zaciekawiło ;)
  16. [url]http://images54.fotosik.pl/203/9d90f0e437262fdf.jpg[/url] ale ż cudnie ;) Nie pamietam czy juz pytałama le mnie starszliwie ciekawi dlaczego same panienki wypuszczone bez samca? Świnki tez widziałam tj grzbiety, jestem przerazona :) Ala ma fajne dziecinstwo, otoczona psami i naturą, super ;) Zdjęcia Daniel-ówek u sasiada przecudowne ;)
  17. [quote name='marako']Tak, ale w galerii czasem trzeba bywać, a przede mną gorący okres, kiedy będę raczej wyłączona z życia towarzyskiego.[/QUOTE] my będziemy bywac i nawoływac :)
  18. [quote name='marako'] Wystarczy zachować środki ostrożności przy braniu maluchów na ręce (zaścielam gości płachtą i myją ręce). Hondzia obserwuje, ale pozwala przy nas pogłaskać maluchy, sama też się nadstawia do głasków.[/QUOTE] No jaka madra suczka :0 ja pamiętam jak miałam 8 lat i pojechałam zobaczyc szczeniaczki jamniki u znajomej mamy jak się urodziły, i jeden potem trafił do nas to podejsc na dwa metru suczka nie pozwalała :) [quote name='malawaszka']boszzz jakie fajne :loveu: zazdroszczę Ci Margi tych odwiedzin!!![/QUOTE] ja tez straszliwie!!
  19. [quote name='zerduszko']No ja nie chce krakać, ale jak się za takowymi dla Sadie rozglądałam, to słyszałam złe opinie (i o skuteczności i o tzw. dyskomforcie"). Wybrałam takie z kółkiem z przodu i się sprawdziły rewelacyjnie. Ale może u Was się sprawdza :) A co jeszcze stosowałaś? Mi się Bolta nie chce uczyć, puszczam go luzem :razz:[/QUOTE] nie moge puscic fixa luzem bo atakuje :shake: pomijajac normalne szelki, smaki, szkolenie, to kantar i kolce :flaming: bez rezultatu... [quote name='malawaszka']tzn jakie???[/QUOTE] Takie: [IMG]http://imageshack.us/a/img834/286/ewhdogongrasscroppedlr.jpg[/IMG]
  20. [quote name='3 x']może za wolno przebieracie nóżkami ? my tak mieliśmy z (B)Ronkiem ciągł nas i ciągał bo szliśmy za wolno dla niego jego tempo czyli wtedy kiedy nie ciągnał to było jak Grem jechał znim rozwerem ;) tyle, ze my go wydaliśmy dalej i po problemie ;) a ty zdaje się ze Fixa adoptowałaś :)[/QUOTE] To strzała ejst.... wiecznie mu za wolno.... na rowerze nie próbowaliśmy :) I tak zaadoptowałam :) [quote name='AnkaG']No niech pomogą szeleczki :) Trzymamy kciuki :)[/QUOTE] Mamy nadzieje ;) [quote name='Margi']Aaaaaaaaaaa to takie cwane.Tym bardziej będę trzymać :kciuki:[/QUOTE] Tak tak tak ;) Ale o n tez jest cwaniak ;) [quote name='wilczy zew']Na moje oko to te szelki są przereklamowane,lepsze sa z tym pierscieniem do prowadzenia z przodu.[/QUOTE] nie krakać mi tutaj :razz:
  21. [quote name='Margi']Nie wiem o co chodzi z tymi szelkami,ale będę trzymać :kciuki:[/QUOTE] [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzbQHuUIPDxzg1g6NIH7KhO7beopPXcwDLXRecCKdf0ya5wLL0vQ[/IMG] Jak pies ciągnie to te paski co w pachach są się zaciskaja powodując dyskomfort :shake: i z załozenia pies powinien nie ciągnąć. to już kolejna próba nasza to nauczenia tego małego gnojka ze na smyczy się chodzi a nie holuje właściciela...
  22. Doginko tylko pozazdrościć;) A Ja i mój spokój ducha i opanowanie i cierpliwośc ma, prosimy Was o kciuki. Zamówiłam Fixowi Szelki Easy Walk... jak to nie pomoże to ja już nie wiem... :flaming: Trzymajcie prosze aby Idefix reagował na nie bo ja już sił nie mam :shake:
  23. [quote name='malawaszka']u mnie można zawsze, nie tylko w razie Wu :lol!:[/QUOTE] :siara: na wypadek jakbyś Ty się nie zgodziła :razz:
×
×
  • Create New...