-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Hm ja u weta problemów nie mam z Tazzem. Da sobie zrobić wszystko, wchodzi bez strachu, rzekłabym raczej, ze... chętnie :lol: przy jakichkolwiek zabiegach zasadniczo nawet go trzymać nie muszę... Ale pierwsze półtora- dwa lata to był jeden wielki okres buntu... :grab:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sprawiedliwośc na tym swiecie jest w słowniku pod literą "S" heh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']poczytałam sobie chyba z 10 stron wstecz i widzę ,że Fix Ci nieźle daje popalić... mnie też się nie nudzi ostatnio, pieseczek maleńki czarny ma nowe hobby, jak już opanowałam w końcu obszczekiwanie ludzi w terenie i już prawie jej się nie zdarza (a zajęło mi to jakieś ponad 1,5 roku) , to teraz mam nowego zgryza- ciągnie wilka do lasu, za zapachami i głuchnie... a na pola nam się lisy wprowadziły i wcale nie musi być w lesie ,żeby głuchnąć...[/QUOTE] On to mnie tak od samego pcozątku... tylko.... dopiero sie zaczełam "żalić" :lol: [quote name='jambi']a nie, przepraszam, PSIAŁAM jako jedna z pierwszych, od urodzenia bowiem mię to zjawisko otaczało :megagrin:[/QUOTE] Oho i się zaczyna :iloveyou: -
[quote name='wilczy zew'] ptaszki nie mają TVN :razz:[/QUOTE] Przez okna podglądają :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Bo nie ja zakładałam galere i nie moge sama zmienić. Poprosiłabym moda, ale i tak już ostatnio nie chciały się wszystkie psy zmieścić... W tytule też Perły nie ma a przecież ją mam u siebie. Jestem stara i miałam juz sporo psów w dorosłym życiu a nie wszystkie są wypisane w tytule. Tylko te, które miałam odkąd jestem na dogo.[/QUOTE] Aham rozumiem :) -
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-ga-FCQ2eMkc/Us7Y2HR29rI/AAAAAAAAFaw/SjczrRgu9Pw/w482-h640-no/DSC_0225.JPG[/url] hahahahahhahaha :) Ooooooa to 3 mamy za spokój :lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Kotecek fajnyyyy ;) Porządny taki ;) Kurde ja to nie wiedziałam ze tak sie da ze zdjęcia w obrazek.... -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Sandra brzmi skomplikowanie :][/QUOTE] Przepraszam :oops: -
Zerce... ja też tak mówie jak mi ludzi zaczepiają, "fe" albo "nie wolno" Idefix pieknie wypluwa (jestem w szoku z racji tego, ze on jest wiecznie nienażarty) ale wypluwa tylko na dworzu :lol: w domu jak mi coś złapie to musze ręcznie zadziałać :lol:
-
DELI sznupeczka z DT u Brokatki prosto do WŁASNEGO PAŁACU :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a ja patrze i patrze i patrze...i myslę sobie kurde dom znaleźli nic nie pisali i ta NARI taka jakas inna to ewidentnie inny pies :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Jak się będziecie mocno wsie tulać to ja tez podjadę :)[/QUOTE] Dawaj ;) ja tulić zawsze bo ja lubię :lol: [quote name='jambi']no to jestem :p dziś ino na momencik, ale myślę, że można zacząć się przyzwyczajać ;)[/QUOTE] Ożesz Jambiuszku Ty Nasz :multi: ja już sie rpzyzwyczaiłam, jak weszłam patrze a w 4 watkach... JAMBI jako ostatnia psiała;) -
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :laola::laola::laola::laola::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']A powiedz mi taka standardowa morfo i biochemia czy to jakiś specjalny test się robi? Zrobię jak piszesz, bo kastracja z takimi podejrzeniami brrr :/ Znów się odsunie, ale cóż.[/QUOTE] Nie, nie to badanie na trzustkę to TLI jest i jest takie osobne. Morfologia do tego nie potrzebna (ale ja u Fixa od razu wczoraj zrobiłam bo jak juz i tak krew pobierają to niech i to od razu zrobią) pies na czczo musi być przynajmniej 8h. U mnie w lecznicy nie robią tego sami tylko wysyłają do Berlina do kliniki to TLI (morfologie robią na miejscu normalnie) TLI jest na niewydolność trzustki a jest jeszcze jeden który określa jak jest zapalenie ale nie mogę sobie przypomniec jak on sie zwał... Musze znaleźć wyniki Tazzmana bo gdzieś wpierniczyłam :shake: Ale zasadniczo i jedno i drugie nie musi być ze soba związane, bo Tazz miał zapalenie ale trzustke ma dobrą zasadniczo. nawet jak badania robione były to miał jakby nadczynnośc lekką ale enzymy trzustkowe(podawane w przypadku niewydolnosci) mu pomogły... ( i milion antybiotyków...) Zrób Zerce i będziesz miała "spokój" i jasna sytuację... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']nie wiem za co trzymac kciuki w koncu, ale trzymam coby sie w koncu to szlenstwo skonczylo i zeeby wam juz bylo dobrze i milo razem[/QUOTE] Noi włąsnie zeby już było dobrze i miło :calus: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Sandra, to gratulację jajek :] [B]Dzieki :loveu:[/B] Żeby Sandrze nie śmiecić, zastanawiam się nad Boltową trzustką. On ma tak, ze je dużo, a chudy. No i dużo sra, pierwsze kupa na spacerze normalna, a potem jeszcze dorabia takie rozwolnione żółtawe :roll: Nic go nie boli, sierść/skóra/pazury w dobrej formie. Zestresowałam się :roll:[/QUOTE] Nie śmiecisz Durna :) To Tazz tak samo dorabiał kupę... i tez go nie bolało, tylko te łapy i zyganko zółcią a ja tych objawów jego nie połączyłam ( tj wet nie ogarnął) i zaczał wirowac dopiero jak musiało go już napier dalac jak c h u j po prostu bo przeciez zdemolował mi przedpokój i drzwi wyzarł i wykładzine i listwy :watpliwy: A tak jak okaz zdrowia wyglądał... fakt faktem jak teraz myslę, to od pierwszych tych dziwnych objawów (leczonych objawowo) do tego najgorszego momentu w którym w koncu zmieniłam weta minął przynajmniej rok... Może sie nie stresuj tylko zrób badanie na trzustke krwi :shake: Ale równie dorbze moze byc tak, ze dorabiamy sobie teorię do tego co widzimy i nam pasuje... Zrób badanie i bedziesz miała jasnosc :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
aham.... no cóż... poczekam :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to dawaj koty :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
A dlaczego Ziry nie ma w tytule wątku... :lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
aaaaa jak wchodziłam do Was to się zastanawiałam czy znowu gofry czy juz psy ;) ale domu tymczasowego z od cholery psów się nie spodziewałam :diabloti: Ładne widoczki ;) tej zimy jakies takie częste są :) Uzdolnień plastycznych nie mam :( ale starsznie załuję jak widze co ludzie robią :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Ja Wam miałam napisac, Że ten Mój Garaz co Hangarem jest to oprócz tego, ze już ledwo wskakuje na mur żeby do garażu na stryszek wejść taki jest grubasny to ma jajka :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Sandra kurde no, ale lepiej przebadać bo może faktycznie mu coś dolega...[/QUOTE] A nie no pewnie przeciez krew pobrana dziś do Berlina ma być wysłana na badania. Jutro po 18 mam dzwonić. [quote name='zerduszko']Sandra, a jak to jest z tą żółtą kupą? Jakie Tazz miał objawy? Moze i ja srolcika powinnam zbadać :roll:[/QUOTE] Tazzman miał Zapalenie trzustki. I u niego to było lizanie łap, rzadka kupa po bieganiu, wymioty zółcią. Idefix jest podejrzany o niewydolnośc trzustki. I tutaj przeważający argument to była chudość. Fix ejst 2x wiecej niż każą na opakowaniu a jest chudy jak przecinak tak chorobliwie, wszytskie kosci na wierzchu, miednice czuc bez problemu. Do tego rzuca ję na jedzenie zawsze jakby nie jadł od miesiąca (ja wiem,z e nie wiem gdzie on był ale od 11 miesięcy dostaje regularnie jeść) Je za dwóch a chudy jak masakra. No i ze może żle trawi przez tę trzustkę i dlatego się rzuca na zarcie... No i tutaj to moje podejrzenie ze jak on taki głodny to i te kupe zjada Głupek... [quote name='wilczy zew']Jeśli Fix chory,to trzeba go wyleczyć. Będzie dobrze. Znałam psy,którym kaganiec nie przeszkadzał w atakach.[/QUOTE] Ja tez znałam. Zaatakował mnie i tazza na szkoleniu kiedyś dog niemiecki pisałam Wam. miałam wielkiego siniaka na cała łydkę :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zerce do tego dostaliśmy tabletki ziołowe... (na stres jak mnie nie ma) i wet mówił zeby zakagańcować Młodego na spacerach.... Brak możliwości ugryzienia powinno go agresji trochę pozbawić... Ania... no powroty nie są miłe... ale w sumie już się trochę przyzwyczaiłam... EDIT - te kupy to raczej nie przez trzustkę.... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Dlatego Bolcik dostanie taka za trzy dychy, bo on potrafi nawet leżąc na plecach szczekać, wiec obadam najpierw czy to sposób na niego :p[/QUOTE] Obadaj obadaj. A mnie tymczasem mógłby ktoś dobić? Własnie wróciłam od weta z Idefixem... z tym pazurem.... pogadałam sobie z wetem tak od serca... O Idefixie, o kupach, jedzeniu, chudnięciu, agresji... :grab: skończyło sie na pobraniu krwi do badania TLI na Trzustke krwa mać... (i od razu morfologie skoro już krew ehhhhhh) Tak Wam tylko przypomnę, ze w styczniu 2013 r badałam to u Tazza... Szlag mnie trafi :flaming: