Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']no i miejcie litość - jak ma być nie u mnie to ja pewnie nie będę :placz: kto mi się psami zajmie :placz: ewentualnie jakiś ośrodek z ogrodzonymi domkami żebym mogła z bandą jechać :crazyeye: i nie za sto milionów :roll: i nad jeziorem :loveu: ach... rozmarzyłam się :D[/QUOTE] no to szukamy ;) duzo ogrodzonych domków aby było;)
  2. [quote name='wilczy zew']Ale zabraniałaś :evil_lol:[/QUOTE] Noz abraniałam jak mieliśmy zaraz iśc do domu... Nie mogłam pozwolić aby Tazzman zalał Magdzie cały parter :razz:
  3. Czy ten zlot będzie gdzieś w połowie polski? :razz: a nie znów na samym dnie?? edit- dole chciałam napisac znaczy :evil_lol:
  4. Sandersik i Tazzmanek :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1533832_775045739189994_998150107_nKopiowanie_zpsa6ece475.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1533832_775045739189994_998150107_nKopiowanie_zpsa6ece475.jpg[/IMG][/URL]
  5. to sobie zabieraj ten snieg co mnie tutaj wszedzie lezy... a pod tym sniegiem tez mam warstwe lodu... paranoja... Rano jak odsniezałam przed domem to sasiadka skrobała auto... az mi jej zal było...
  6. [quote name='wilczy zew']Ja mu żaluję? A kto wyciagał bidoka z oczka u Tekli?? :evil_lol:[/QUOTE] Ja go nie wyciągałam sam wylazł :lol: cały zielony do tego wylazł uprzejmie przypominam :lol:
  7. [quote name='Margi']Wszystko jedno dresiki czy piżamki ale fajne Tazziowe.[/QUOTE] Nooo :loveu: jak zobaczyłam to umarłam :lol: i musiałam kupic:) Dobrze ze akurat miałam komu :lol:
  8. [quote name='malawaszka']haha teraz widać TAZikowe piżamki :D[/QUOTE] to nie piżamki a dresiki :lol: w koncu sie udało :lol:
  9. No miałam Miałam... ale i tak gadałam :lol: potem mnie sie pogorszyło :lol:
  10. [quote name='malawaszka']otwiera się tylk ostrona sklepu, nie zdjęcie[/QUOTE] [quote name='Margi']Nooooooooo[/QUOTE] No co za cholerstwo no. Zerce Ci troszku nabrudziłam tu :lol: ale już zapisałam, wrzuciłam na mego photobucketa i o: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/56003818_l_zpsbe5bc02b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/56003818_l_zpsbe5bc02b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/56007802_l_zps8d67e10c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/56007802_l_zps8d67e10c.jpg[/IMG][/URL] wrrrr a teraz?
  11. [quote name='jambi'] ale cóż to za tłumaczenie jest?! toż to mydlenie oczów! wszak poza dogomanią inne formy kontaktu zdaje się dostępne są, ha? [/QUOTE] Ostatnio do Cię dzwoniłam i znowu nie odebrałaś :obrazic: i tak własnie są dostępno O :lol:
  12. [quote name='jambi']a wiesz, że ja też nie? zawsze lubiłam zimę, a teraz nie chce jej już... za zimno mi, za ślisko! chyba sie starzeje:shake:[/QUOTE] Odsnieżąc trzeba, jeżdzic autem powoli :shake:
  13. [quote name='malawaszka']ale co dostał bo zdjęć nie widać :lol:[/QUOTE] O a ja widzę.... [URL]http://images.sportsdirect.com/images/products/56003818_l.jpg[/URL] [URL]http://images.sportsdirect.com/images/products/56007802_l.jpg[/URL] A teraz?
  14. No Ulana pięknie podsumowała heheh :)
  15. [quote name='jambi']Magda, śnieg u Was jest?[/QUOTE] jambi nie masz czasem wrażenia że ktoś Cię śledzi? :knuje:
  16. [quote name='jambi']a może to nie tyle feng shui co właśnie Ty tak na nią działasz?może podświadomie Ty w domu bardziej się nastawiasz na jej histerie? bo skoro w innym miejscu,wszystko gra, a w domu afera to czemu nie mogłoby tak być?[/QUOTE] Bo Mendy są wszędzie :scared:
  17. edit Aaaaa skoro już przy dzieciach jestesmy to zobaczcie - kuzynowi się syn urodził i na gwiazdkę dostał od nas :lol: [IMG]http://images.sportsdirect.com/images/products/56003818_l.jpg[/IMG] i [IMG]http://images.sportsdirect.com/images/products/56007802_l.jpg[/IMG] :evil_lol: i najlepsze jest to, ze się ciocia (mama kuzyna) nie ogarneła ze to od nas się ubawiłam :lol:
  18. [quote name='jambi']kurza twarz! jak to: Zlot Sznaucerowej Mafii?! to dlaczego ja nic nie wiedziałam????!! :obrazic:[/QUOTE] Bo Cie nie było :lol: I teraz też byc juz miałaś a Cię nie ma! O :)
  19. Oooo no to dobrze bo już się martwiłam o siebie ;)
  20. Zasypało nas :( i oblodziło bo wieczorem padał deszcz marznący było lodowisko jaks złam z Futrami wieczorem na kuuuu, i zasypało jak cholera...... Ja nie chcę zimyyyyy :(
  21. [quote name='wilczy zew']Tazzik za duży na pulika![/QUOTE] Sam jestes za duża .... Jak mozesz tak Tazzmankowi żałować? :( :lol:
  22. [quote name='WATACHA']Chwalipięta[/QUOTE] Oj tam oj tam :D
  23. Nooo to tylko ja sie ogarnełam, ze to Zerduszko Małe?:)
×
×
  • Create New...