-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='malawaszka']no i miejcie litość - jak ma być nie u mnie to ja pewnie nie będę :placz: kto mi się psami zajmie :placz: ewentualnie jakiś ośrodek z ogrodzonymi domkami żebym mogła z bandą jechać :crazyeye: i nie za sto milionów :roll: i nad jeziorem :loveu: ach... rozmarzyłam się :D[/QUOTE] no to szukamy ;) duzo ogrodzonych domków aby było;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Ale zabraniałaś :evil_lol:[/QUOTE] Noz abraniałam jak mieliśmy zaraz iśc do domu... Nie mogłam pozwolić aby Tazzman zalał Magdzie cały parter :razz: -
Czy ten zlot będzie gdzieś w połowie polski? :razz: a nie znów na samym dnie?? edit- dole chciałam napisac znaczy :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandersik i Tazzmanek :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/1533832_775045739189994_998150107_nKopiowanie_zpsa6ece475.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/1533832_775045739189994_998150107_nKopiowanie_zpsa6ece475.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
to sobie zabieraj ten snieg co mnie tutaj wszedzie lezy... a pod tym sniegiem tez mam warstwe lodu... paranoja... Rano jak odsniezałam przed domem to sasiadka skrobała auto... az mi jej zal było... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Ja mu żaluję? A kto wyciagał bidoka z oczka u Tekli?? :evil_lol:[/QUOTE] Ja go nie wyciągałam sam wylazł :lol: cały zielony do tego wylazł uprzejmie przypominam :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']Wszystko jedno dresiki czy piżamki ale fajne Tazziowe.[/QUOTE] Nooo :loveu: jak zobaczyłam to umarłam :lol: i musiałam kupic:) Dobrze ze akurat miałam komu :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']haha teraz widać TAZikowe piżamki :D[/QUOTE] to nie piżamki a dresiki :lol: w koncu sie udało :lol: -
No miałam Miałam... ale i tak gadałam :lol: potem mnie sie pogorszyło :lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']otwiera się tylk ostrona sklepu, nie zdjęcie[/QUOTE] [quote name='Margi']Nooooooooo[/QUOTE] No co za cholerstwo no. Zerce Ci troszku nabrudziłam tu :lol: ale już zapisałam, wrzuciłam na mego photobucketa i o: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/56003818_l_zpsbe5bc02b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/56003818_l_zpsbe5bc02b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/56007802_l_zps8d67e10c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/56007802_l_zps8d67e10c.jpg[/IMG][/URL] wrrrr a teraz? -
[quote name='jambi'] ale cóż to za tłumaczenie jest?! toż to mydlenie oczów! wszak poza dogomanią inne formy kontaktu zdaje się dostępne są, ha? [/QUOTE] Ostatnio do Cię dzwoniłam i znowu nie odebrałaś :obrazic: i tak własnie są dostępno O :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']a wiesz, że ja też nie? zawsze lubiłam zimę, a teraz nie chce jej już... za zimno mi, za ślisko! chyba sie starzeje:shake:[/QUOTE] Odsnieżąc trzeba, jeżdzic autem powoli :shake: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ale co dostał bo zdjęć nie widać :lol:[/QUOTE] O a ja widzę.... [URL]http://images.sportsdirect.com/images/products/56003818_l.jpg[/URL] [URL]http://images.sportsdirect.com/images/products/56007802_l.jpg[/URL] A teraz? -
No Ulana pięknie podsumowała heheh :)
-
[quote name='jambi']Magda, śnieg u Was jest?[/QUOTE] jambi nie masz czasem wrażenia że ktoś Cię śledzi? :knuje:
-
[quote name='jambi']a może to nie tyle feng shui co właśnie Ty tak na nią działasz?może podświadomie Ty w domu bardziej się nastawiasz na jej histerie? bo skoro w innym miejscu,wszystko gra, a w domu afera to czemu nie mogłoby tak być?[/QUOTE] Bo Mendy są wszędzie :scared:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
edit Aaaaa skoro już przy dzieciach jestesmy to zobaczcie - kuzynowi się syn urodził i na gwiazdkę dostał od nas :lol: [IMG]http://images.sportsdirect.com/images/products/56003818_l.jpg[/IMG] i [IMG]http://images.sportsdirect.com/images/products/56007802_l.jpg[/IMG] :evil_lol: i najlepsze jest to, ze się ciocia (mama kuzyna) nie ogarneła ze to od nas się ubawiłam :lol: -
[quote name='jambi']kurza twarz! jak to: Zlot Sznaucerowej Mafii?! to dlaczego ja nic nie wiedziałam????!! :obrazic:[/QUOTE] Bo Cie nie było :lol: I teraz też byc juz miałaś a Cię nie ma! O :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oooo no to dobrze bo już się martwiłam o siebie ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zasypało nas :( i oblodziło bo wieczorem padał deszcz marznący było lodowisko jaks złam z Futrami wieczorem na kuuuu, i zasypało jak cholera...... Ja nie chcę zimyyyyy :( -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Tazzik za duży na pulika![/QUOTE] Sam jestes za duża .... Jak mozesz tak Tazzmankowi żałować? :( :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Chwalipięta[/QUOTE] Oj tam oj tam :D -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nooo to tylko ja sie ogarnełam, ze to Zerduszko Małe?:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Głodomorkiiiiiiiii :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)