Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='3 x']jednej Pani co to przeżyć nie może że jej sunia zalicza każdą kałużę w lesie i wogóle radziliśmy, żeby po prostu zaakceptowała tą fanaberię swojego psa to jej życie będzie szczęsliwsze i pozbawione stresów z tym związanych jakoś nie śmiem Tobie zaproponowac tego samego ;) chociąz cały czas mam nadzieję, że kiedyś przeczytam, że juz Fix nie fixsuje z kupami[/QUOTE] ja nie mogę być szczęsliwa wiedząc ze on szczesliwy w sumie nie ejst....
  2. 3mamy kciuki za Bryzunie i Silverka. Malawaszka... pudła? to okropne ale trochę mnie pocieszyłaś :razz: Marako byłam na stronie zdjecia poprzedniego miotu cud miód i ahhhhhhhh Ania, brokatka.... Inaczej nazwijcie prosze bo mnie też się miesza :lol: No i gratulacje tymczasa kolejnego ;) Nie ma się lenienia :evil_lol: Pusia no i zacieszam z eMki :) A no i ciesze, się, że Absurd jest i ze mu cieplo :lol: za to m iprzykro ze Wasi zimno- Sopelku :) Tazzio którejs zimy tak szalał an dworzu ze az mu siersc zmroziło i szronem całą pokryło i trzeszczał jak sie go głaskało po grzbiecie :evil_lol:
  3. Myslałam, ze był alkohol ;)
  4. [quote name='ania0112']eee ale jezioro jest nie daleko, wsiadamy w auto i 10 minut pozniej jestesmy nad jeziorem... jakos tak;)[/QUOTE] w duze auto ;)
  5. i rzepami w brodzie :placz:
  6. Tazzman tez nie gryzie jedna na 20 chrupek może pogryzie :) Czasem tylko jak mu źle wpadnie bo akurat bierze wdech to sie zakrztusi ale tak to nie ma problemu. Idefix tez nie gryzł- teraz musi bo strasznie duze chrupki ma... ale i jeden idrugi bardzo szybko je.
  7. no mozna... sobie :furtkę bezpieczeństwa" zostawiają
  8. utrzymują, ze kolory przekłamane przez ustawienia monitora
  9. O zarówista taka, agresywna trochu rzeczywiscie jest :lol: Ale ładna :)
  10. [quote name='malawaszka']aaahaha patrzcie jaki wariat to jest :lol: ja chyba naprawdę będę musiała mu jakąś dziewczynę zabawową wydumać :lol: ][/QUOTE] :splat: wydmuchać przeczytałam i już dalej pooooszło, aż oczy przecierałam ze zdumienia :splat:
  11. [quote name='ania0112']ale chłód to też może być przyczyn. bo żeby zrobić kooo to musi się zatrzymać właśnie i wtedy nie ciągnie i się nie rozgrzewa, jak masz stary sweter to weź rękaw z niego wytnij w nim 2 dziury na przednie łapy i będziesz miec ubranko i wtedy będziesz wiedzieć czy to w czymś pomoże ... a w domu jak ci robi to moze warto w dupe dac? wtedy stwierdzi ze moze lepiej na dworze zrobic? ;)[/QUOTE] ma sierść niech łazi. nie trzęsie się. Po pierwsze nie mogę go walnąc za kupy w domu bo najprawdopod. jak był mały to go mocno karali i dlatego teraz sprzata te kupy po sobie i zjada :shake: poza tym nawet jakbym mogła to on się załatwia jak mnie nie ma w domu. jak jestem to sie w domu nie załatwi. Tylko jak sam zostaje.
  12. [quote name='ania0112']Sandra a Idefix Ci nie marznie? bo one obcięte są a on taki chudziutki, moze dlatego nie chce chodzić po dworze?[/QUOTE] Obcięte były w listopadzie 5 dokłądnie i juz obrosnięte są dość :) Fakt faktem Tazz juz za niedzwiedzia może robic :razz: Musze kupić maszynkę.... dwa psy u fryzjera puszczą mnie z torbami w trymiga :shake: Idefix mocno ciągnie na spacerze i chodzi i sie rozgrzewa, on sie załatwiac kupkowo nie chce :lol: Woli w domu... w cieple miło i zjeśc mozna... bo na dworzu to Pańcia zabiera i tyle tego... i burczy jak się zjeś chce...
  13. [quote name='JankaBezZiemii']tak. Dwie małe urocze dziewczynki wszystko zmieniają :diabloti: człowiek już nigdy potem nie jest taki sam :razz:[/QUOTE] I szczeniaczek :loveu: a zasadniczo dwa :lol:
  14. ani do psów :lol: Jestem pod wrażeniem, ze sie na to porwałaś... jak było? opowiadaj :lol:
  15. to co? Zmiena tytułu watku ;)
  16. [quote name='JankaBezZiemii']kobiety, mężczyźni (:diabloti::crazyeye:) no i promocja rzeczona[/QUOTE] yhyyyyyyyyyyyyymn
  17. [quote name='JankaBezZiemii'][TABLE="class: table-cennik"] [TR] [TD="class: left"] dziewczyny promocja :multi: chodzi o depilację żeby nie było :diabloti:[/QUOTE] A skąd taki rozrzut ceny? :razz:
  18. [quote name='AnkaG']Oj Sandra nie wiesz jak to jest - jego sioo musi być na wierzchu :)[/QUOTE] Mało mnie to obchodzi. NIe będe tolerowała wyprowadzania psa na siku pod moje drzwi. :mad:
  19. Tazzmanowi w sumie jakos mocno nie przeszkadza mróz... ani snieg ani mokro... on to w sumie lubi snieg i mokro :lol: Idefix gorzej. Dzis rano się w ogóle nie załatwił tylko siku zrobił i nie chciał chodzić...
  20. [quote name='zerduszko']Moge, ale mnie już nawet sam fakt, ze ona nie jest taka jak na foto wyprowadził z równowagi :lol: I wszystko kurna od nowa, a mam dość wybierania i kupowania. :placz: I oczywiście za przesyłkę w plecy :roll:[/QUOTE] Oczywiscie ze tak. I to i tak pewnieprzepłacona paczka, dorabiaja sobie na opłatach za wysyłkę:shake:
×
×
  • Create New...