-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dywanik? z rozmiar łapy nie pasuje do Waszych?:) -
[quote name='Tekla64']a po co?najpierw zdjela apotem miala zamiar sama je se nalozyc ale niestety to troche czasu jeszcze potrwa hihihi ale niech trenuje zycie latwe nie jest[/QUOTE] aaaaa to i tak ąłdnie sobie nałozyła;) przez pięte przeciagneła;)
-
dobrze ze czuje sie lepiej :)
-
[url]http://images52.fotosik.pl/275/79a579e78cc69bcf.jpg[/url] Noski Noski Eskimoski :) [url]http://images53.fotosik.pl/274/c7eef4faacc9772d.jpg[/url] Babcia! Ale Ty zamiast foty cykac to szkarpety/rajstopki popraw :)
-
no to oby juz było normalnie ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie wiedziałam o zakwaszającym działaniu żwaczy czy wiecie, że Drops jest z nami już 4 lata? :mdleje: mój synuś Księciunio niedobry :loveu: a Zgredek już 2 lata i 4 miesiące, a Piździa... półtora roku... Viki już 8 miesięcy, a Bryza 9 miesięcy... matkoooo :mdleje:[/QUOTE] Nooo niektóre sa stanowczo za długie... [quote name='ulana']Viki już 8 miesięcy? A mam wrażenie, że to było dopiero co. Ale - jak to kiedyś napisała Fides - czas śmiga pędzikiem. :)[/QUOTE] Ja też tak mam... [quote name='malawaszka']no mnie też tak z Dropsem się wydaje - byłam przekonana, że on od 2007 już jest ale jednak nie - od 2007 to jest z nami Jarek :evil_lol: a Ruda... kurde bo nie wiem czy ja ją przywlokłam w listopadzie czy w grudniu - ale kiedy by to nie było to ZA DŁUGO siedzi... :shock: a J właśnie się podnieca jak pięknie się ruda wałkoni... no pędzikiem :shake: i chciałoby się, żeby przez te 8 miesięcy postęp u niej był większy, ale niestety jest jak jest[/QUOTE] Z Jarkiem to Cie poniosło :evil_lol: a z Viki... no cóż jakis postęp jest więc nie ejst źle :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Patrz,jaki skoczny :evil_lol:[/QUOTE] No myslałby kto ;) [quote name='Margi']No,no łobuziak się rozkręca.:evil_lol:[/QUOTE] jak to rozkręca?? [quote name='ulana']Przyjrzyj się dobrze, bo może skrzydełka ma gdzieś ten aniołek. :evil_lol:[/QUOTE] aniołek? niet. :lol: [quote name='Doginka']Te małe mendy są bardzo skoczne - Gordon mimo, że już staruszek prawie 11-o letni nadal skacze przez ławki z miejsca;-)[/QUOTE] I po co im to? no po co ehhhh [quote name='wilczy zew']Przeca mu kupila obroze w nietoperki :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='ulana']Aaa, no. A teraz się dziwi.:evil_lol:[/QUOTE] :grab: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Qrna mania, oglądam sobie foty, widzę białego małego a przy nim...czarnego - myślałam, że to miniatura:crazyeye:Dopiero się domyśliłam, że to Tazior:roflt:[/QUOTE] :turn-l: ____________________________________________________________________________________ JEZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!! Idefix własnie przed chwila przy mnie Z MIEJSCA wskoczył NA STÓŁ w kuchni... :mdleje: :huh::help1: -
No się przyplatało. Wygonić won zarazę, 3mamy kciuki!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']oni żrą żwacze non stop[/QUOTE] eeee to moze za dużo tych żwaczy :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Zlot to juz raczej poza zasiegiem Mordziastej.[/QUOTE] [quote name='malawaszka']dużo lżej jej bez tego płynu - oby jak najdłużej!![/QUOTE] Własnie, więc nie gadaj! Pozytywne myslenie.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']No to musi spróbować S... :)[/QUOTE] weź bo znowu zacznie spacerować :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nooo ja zawsze po obcięciu się moimi zachwycam bardziej niż zwykle :eviltong:[/QUOTE] No ale bardziej a nie teraz :lol: [quote name='wilczy zew']Bajerancko wyglądają w tych obrożach :loveu: Batmanują :-) [URL]http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8029Kopiowanie_zpse5b9486b.jpg.html[/URL][/QUOTE] Dzięki ;) [quote name='ania0112']Śliczne chłopaki :loveu: Pysiaa będzie bazarek z fiołkami na wiosnę? i zagadka... ci pysia będzie pierwsze? fiolki czy próbki karm?:diabloti:[/QUOTE] Dzięki ;) O nie idę na kolejny bazar. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bosze jacy oni są przystojni[B] teraz[/B] i w tych obróżkach :loveu:[/QUOTE] :obrazic: no wiesz... :diabloti: Co to znaczy teraz? Nie spodziewałam się :razz: a co z ludzie ponad kłaki nie potrafią spojrzeć? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='ulana']O, jak na sznupki to tym bardziej chętna jestem na te listki. :multi: To napiszę do Cię na pw jutro, bo dziś padam już.[/QUOTE] uważaj... ja nie chciałam ani pół... b oja nie lubie kwiatów... a skończyłam z 20 :roll: na (nie)szczęście trochę ich padło... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']No nie, nie i ja przegapiłam taki bazarek? Musiało coś źle ze mną być albo mnie przy kompie w ogóle nie być. Cudne fiołeczki, cudne. :) No to jak listek wsadzałaś to co się dziwisz skąd ci wyrosły nowe? Tak ma być :) To lubiłam zawsze w fiołkach, że tak lubią rosnąć! [B]Pysia[/B] - to były listki z twoich fiołków? Może bym jakiś wyżebrała jeszcze?[/QUOTE] no ma być ale ni było jeszcze wczoraj nicz:razz: [quote name='zerduszko']A buzi to tak wyszło czy obgownione? :lol:[/QUOTE] nie było buzi :lol: [quote name='ulana'][URL]http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8026Kopiowanie_zps473829f1.jpg.html[/URL] Nieśmiało duma czy to można zjeść. :evil_lol:[/QUOTE] wszytsko można zjeść :B-fly::B-fly: [quote name='Pysia']3 zł/listek. Konto sznaucerów w potrzebie :evil_lol:[/QUOTE] heheheheheh -
My tez my też :multi: w końcu mamy fotki na których widać obroże :lol Z ostatniego bazarku ;) [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8040Kopiowanie_zps44d3c445.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8040Kopiowanie_zps44d3c445.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8039Kopiowanie_zps3fbe2049.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8039Kopiowanie_zps3fbe2049.jpg[/IMG][/URL] Tematyka zachowana :diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Znowu nie chce... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8042Kopiowanie_zps64e0f571.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8042Kopiowanie_zps64e0f571.jpg[/IMG][/URL] Poglądowe obróżkowe ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8040Kopiowanie_zps44d3c445.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8040Kopiowanie_zps44d3c445.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8039Kopiowanie_zps3fbe2049.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8039Kopiowanie_zps3fbe2049.jpg[/IMG][/URL] Koniecz :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
:iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8033Kopiowanie_zps4901262a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8033Kopiowanie_zps4901262a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8038Kopiowanie_zpsdb902713.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8038Kopiowanie_zpsdb902713.jpg[/IMG][/URL] Czego? [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8030Kopiowanie_zpse239ed67.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8030Kopiowanie_zpse239ed67.jpg[/IMG][/URL] BUZI? :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8045Kopiowanie_zps64cf8658.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8045Kopiowanie_zps64cf8658.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Przywlekłam BONUSa :cool3::cool3: Romantyczny ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8025Kopiowanie_zps36e9c032.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8025Kopiowanie_zps36e9c032.jpg[/IMG][/URL] NIesmiały [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8026Kopiowanie_zps473829f1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8026Kopiowanie_zps473829f1.jpg[/IMG][/URL] Kontrola Dzzielni... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8029Kopiowanie_zpse5b9486b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8029Kopiowanie_zpse5b9486b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8036Kopiowanie_zpsf1a518bd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8036Kopiowanie_zpsf1a518bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/05/DSCN8031Kopiowanie_zpsefa51184.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/05/DSCN8031Kopiowanie_zpsefa51184.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pysia Dobra Cudna Kobieto dziekuję Ci żes tak żwawo zawitała tu :) 4 - tak jest ! :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ja *******ę nie dość, że majestatu nie dostaliśmy z rodowodem :evil_lol: to jeszcze na dostojnośc przyjdzie nam do u*nej śmierci czekać :wallbash: [/QUOTE] ... [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/03/ef07ee1f653a635c38e0a334b099ba77_original.jpg?1393950181[/IMG] :scared: -
[quote name='wilczy zew']To jest bardzo zlosliwy nowotwór. Zostało nam 1-2 miesiące.[/QUOTE] Zesz w dupe :calus: 3majcie się, strasznie przykro :(
-
no to czekamy na fotorelację :)
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Noooo to czekamy na ostateczną decyzję :) a tymczasem Pysia ratuj bo mnie Ulana pytanie o fiołki zadaje a ja nie wiem... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191979-Mendy-Dwie-Złe-nie-dadzą-nudzić-się-Tazzman-i-Idefix-męczą-mnie-)?p=21941206#post21941206[/URL] -
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Noooo to czekamy na ostateczną decyzję :) a tymczasem Pysia ratuj bo mnie Ulana pytanie o fiołki zadaje a ja nie wiem... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191979-Mendy-Dwie-Z%C5%82e-nie-dadz%C4%85-nudzi%C4%87-si%C4%99-Tazzman-i-Idefix-m%C4%99cz%C4%85-mnie-%29?p=21941206#post21941206"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191979-Mendy-Dwie-Z%C5%82e-nie-dadz%C4%85-nudzi%C4%87-si%C4%99-Tazzman-i-Idefix-m%C4%99cz%C4%85-mnie-%29?p=21941206#post21941206[/URL]