Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. porób foty i ogłaszaj - szczeniory, zwłaszcza takie ładne na ogół szybko znajdują domy
  2. gdzie ta Basia się podziewa??? torturuje nas normalnie... :)
  3. o mamuniuuuuuuuuu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: napiszcie coś więcej!!!
  4. [quote name='paniMysza']kaj to ten rudzielec gładkowłosy? ślczynny piesek! moja frania (gołodupiec) podeszła wczoraj do niego i beagla - poprzytulała sie chwilę, a potem ich skrzyczała;)[/QUOTE] kobiety czasem tak mają :D
  5. a ja się bez bicia przyznaję, że zakręcona będąc wcisnęłam pomarańczową fundacyjną chustkę z Kolesia zdjętą do nie tej torby co trzeba czyli do swojej :oops: oddam jednak dobrowolnie przy jakiejś okazji Było fajnie i miejmy nadzieję, że jakieś efekty będą tych przemówień, prezentacji, ulotek i w ogóle całej akcji...
  6. Ale Rarytkowi trzeba ładne nowe foty cyknąć i ponowić ogłoszenia - on już prawie wcale łysinki na doopce nie ma, ładnie zarośnięty
  7. trzeba, trzeba - Howard jest super spokojnym psiurem :) grzecznie dał się ciotkom wykąpać, zniósł tarmoszenie, czesanie itp i cały dzień super grzecznie prezentował się na DFF :)
  8. cześć pieski - odwiedzam was na zaproszenie faith35 :) jaka śliczna dobeczka :loveu: a coś więcej wiadomo o niej? a, już doczytałam, że nic więcej nie wiadomo... a ona ma adresówkę na szyi?
  9. a który pojedzie do tego domku?
  10. [quote name='Jara']Ja zapewne się pojawię, nie wiem czy z psem, czy sama :)) Pewnie będę się rozglądać za kolejnym psiakiem ;)[/QUOTE] zapraszamy :) może akurat któryś z psiurów chwyci za serce
  11. ja też wolę czarne :) no i dodatkowo biodegradowalne, inaczej mam kaca moralnego :) przed schronem jest stojak z woreczkami - możemy wziąć z kilkanaście sztuk z niego bo słabo wykorzystywany jest
  12. naprawdę ktoś tak na nią woła? :) może więc coś podobnie brzmiącego albo coś na bazie tego imienia? Juna, Tina, Tysia, ew. Dżasti...?
  13. super, że fundacja się nim zainteresowała chociaż, może uda się biedakowi pomóc
  14. ładna sunia, powinien się znaleźć chętny... chociaż ciężko ostatnio coś z adopcjami tylko dlaczego Justyna? jak to brzmi w ogóle "Justyna na łańcuchu"? wymyślcie jej inne imię jakieś, co? :modla:
  15. [quote name='oktawia6']widzisz miałam rację że odpady często palą to jedno już się zgadza-otoczenie slumsów-jasne wszystko ona jest stamtąd, jak możesz to porób foty, można się pokręcic ew. spytac sprytnie czy ktoś miał szczeniaka czy jakaś suka się oszczeniła, wersja może byc też i tak że rozdali przypadkowym kompanom za kieliszek wódki rodzeństwo Mini Isi a jej nikt nie chciał to zabita (nie dkońca) została i na spalenie. ... to właśnie powinna teraz robić POLICJA! kiedy takie rzeczy będą w tym kraju ścigane? kiedy ci sk... zaczną się bać konsekwencji??
  16. A ja znalazłam "młodszą siostrę" Emki - podobna z wyglądu, charakteru i imienia: http://www.schronisko-dabrowka.pl/psy/pokaz/299
  17. do wrocławskiego schroniska? trzeba cudu, żeby się dodzwonić... będę na pewno w niedzielę, dowiem się wszystkiego
  18. zapraszam po śliczne bobaskowe ciuszki dla małej dziewuszki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209621-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-jako-pomoc-w-sp%C5%82acie-d%C5%82ugu-Ulv-do-20-06-g.-21?p=17075248#post17075248[/url]
  19. [quote name='sunia2000']Rarytasek w górę![/QUOTE] o 5:32 to Rarytasek chyba jeszcze śpi :evil_lol:
  20. [quote name='diuna_wro']ulotki DFF są do odebrania na Kniaziewicza. Stamtąd je zabieramy, mozemy gdzieś umówić się na zbiórkę i rozdam.[/QUOTE] to ja bym chętnie się na Kniaziewicza stawiła po nie, to rzut beretem ode mnie. O której je odbieracie?
  21. [quote name='diuna_wro']w piątek (niestety dopiero) odbieramy ulotki promujące DFF. [B]Czy ktoś jest chętny do kolportażu po mieście?[/B] Prosimy o pomoc.[/QUOTE] Mogłabym wziąć "kilka" i zostawić w lecznicy, zoologu itp koło mnie. A skąd je trzeba odebrać?
  22. [quote name='Pysioo']Dzięki za info. Czy jest szansa, aby dowiedzieć się więcej na temat miśka? Jesteś może wolontariuszką w tym schronisku?[/QUOTE] nie jestem wolontariuszką, ale się "koleguję" z kilkoma :) dowiem się na pewno więcej jeśli nikt po niego nie przyszedł i dalej tam siedzi...trzeba go na pewno pod kątem tatuażu obejrzeć
  23. Pojawiajcie się, pojawiajcie - zawsze to jakaś szansa "wylansować" kilka psów
  24. :-o normalnie bym nie uwierzyła, gdyby nie załączone fotki.... ja bym już pewnie skakała na ratunek :roll:
  25. Kochane cioteczki od chowków - we Wrocławiu w schronie jest chow-chow, doopka wyłysiała, ale to od pcheł pewnie (obserwuję ostatnio jak ładnie zarasta taka sama łysinka u 16-letniego psa). Jest na kwarantannie, więc na razie nie wypytywałam o niego (nią?) w biurze, ale coś czuję, że taka łysa doopka to nie z kochającego domku zginęła :( [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3517/dscn6040w.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6295/dscn6039.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4082/dscn6037.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...