Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Rarytasek wczorajszy: hmmm dziwnie wygląda ta breja w misce... [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/719/dscn6043c.jpg[/IMG] no ale cóż, jeść trzeba... [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7223/dscn6042t.jpg[/IMG]
  2. Byłam w schronie wczoraj i się umówiłam z Kolesiem na DogFunFest, jeśli nikt go do tego czasu nie adoptuje :)
  3. albo kupić szafę pancerną na buty :)
  4. ło matko, dwie pary na raz? :crazyeye:
  5. [quote name='Nikaragua']nie było mnie 3 dni i gdy wróciłam Nika nie mogła się naskakać, nalizać i nacieszyć :)[/QUOTE] i właśnie po to się ma psa ;)
  6. [quote name='malawaszka']co to DogFunFest???? cholerka na tej mojej wsi wszystko co fajne nas omija :lol:[/QUOTE] takie coś nam się szykuje na 19.06 : [url]http://www.dogomania.pl/threads/208911-DogFunFest-19-czerwca-PSY-DO-ADOPCJI[/url]
  7. i Luna - koniecznie z Vigusiem na DogFunFest :)
  8. dotałam Kajtka i Kolesia, postaram się druknąć jak najwięcej
  9. Basiu, nie kuś :) jutro ją odwiedzam!
  10. ale ja chcę wszystkich :placz: jak tu wybrać??? podeślij mi coś na maila, z 20-30 sztuk może się uda druknąć
  11. matko, to ta "moja" niunia! jak ją zobaczyłam pierwszy raz na kwarantannie, to nawet nie wstawała: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7759/dscn5939u.jpg[/IMG] w biurze mówili wtedy, że ona coś nie bardzo i raczej w izolatkach wyląduje, ale skoro jest w boksie, to znaczy, że jej się poprawiło troszkę? miała biegunkę
  12. ja będę chyba w sobotę, to spróbuję jej fotkę cyknąć. Już próbowałam jak na kwarantannie była, ale nie chciała wyjść. Jest wstawiona fotka tu na wątku, to o tą chodzi niunię pewnie: [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/5656/dscn5957.jpg[/IMG]
  13. kolejny mail: Kamienia miala bardzo duzo a poza tym 8 zebow nie nadawalo sie juz do niczego (byly nadgnite, lub praktycznie same wypadały) przez to zabieg trwal 4 godziny i byl przeprowadzony w narkozie. Do tego stan dziasel, byl bardzo zly, były one w niektorych miejscach bardzo przerosniete i twarde jak kosc, ich kawalki zostaly pobrane do badan jednak juz nie zdazyli ich zdiagnozowac. Zostawienie jamy ustnej w takim stanie grozilo rozsianiem się bakterii po calym organizmie, a w jej wieku to juz bylo bardzo grozne. Po badaniu krwi dzien po zabiegu okazalo sie, ze watroba, nerki, trzustka sa niewydolne, do tego zebral sie plyn w plucach i otrzewnej a poziom glukozy we krwi byl bliski zeru. Ciezko powiedziec dlaczego stalo sie to co sie stalo, lekarz nie byl w stanie dać mi konkretnej odpowiedzi. W ten sam dzien bezposrednio przed zabiegiem, miala badane serce i dzialalo bez zarzutu. Nie mam pojecia, co poszlo nie tak, moze bylo jeszcze cos co w badaniach nie wyszlo... No niestety, zwłaszcza ze starszym psem, nie przewidzimy wszystkiego...
  14. czy są/będą jakieś ulotki czy plakaty informujące o imprezie do rozwieszenia gdzieś? bym powiesiła np. na osiedlu moim. No i seniorom bym mogła rozdać, mam kontakt ze sporą grupą
  15. Ok, już mi też Uru objaśniła nieco :) po 10.06 będę już miała sporo wolnego czasu, więc chętnie pomogę
  16. ale diuna jak to ma być zorganizowane: ja tak "z ulicy" będąc mam wziąć psa ze schronu i na festyn? czy do fundacji się muszę zapisać? :)
  17. :-(:-(:-( Maszeńka za TM dostałam maila: Witam,niestety mam złe wiadomości. Maszka przechodzila wczoraj dosc skomplikowany i dlugi zabieg stomatologiczny. Mimo wszystkich badań go poprzedzających (dzięki którym została do niego dopuszczona) dzis, czyli dzien pozniej zmarła. Cały dzień siedziałyśmy z mamą na klinikach w lecznicy. Maszka była bardzo słaba i w pewnym momencie po prostu przestała oddychać. Mimo reanimacji nie obudziła się juz... Bardzo mi przykro. Zrobilysmy wszystko, co bylo mozna. Pozdrawiam, Marta :( :placz:
  18. [quote name='malawaszka']no d-pa cieczka jest nadal :cry:[/QUOTE] no żesz qurna! :mad: zastrzyk za późno był czy na nią nie podziałał po prostu?
  19. super :) a co tam dobrego w torbie było? :) pewnie smakole jakieś...
  20. o matko, znowu spanielka :shake: miejmy nadzieję, że się zgubiła tylko
  21. no się doczekać nie mogę widoku ufryzowanych kawalerów :)
  22. :) nie podoba się furminatorek? uważaj Nika, bo cioteczki wklejały propozycje jeszcze lepszych narzędzi tortur :evil_lol:
  23. ano musi, musi ;) ale we 2 raźniej :) różnie bywa na wizytach
  24. Ja się mogłabym gaznąć do Radwanic, ale jakąś asystę bym potrzebowała, bom nigdy pa nie robiła ;) może któraś chętna?
×
×
  • Create New...