Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. oto zdjęcia suczki (widać, że od dawna nikt o nią nie dbał :shake:) : [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5971/dscn6534l.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8760/dscn6538z.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8666/dscn6540.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1576/dscn6542.jpg[/IMG]
  2. o! Ulv, to my z Nikaraguą możemy kupić trochę materiałów, jeśli masz czas poszyć obróżki, musimy tylko dogadać co i jak
  3. mój aparat to żadna rewelacja, ale na pewno wystarczy na zwykłe obfocenie piesów :) będziemy jakoś przed 11:00 :)
  4. no i jak? sprawdzony na koty już?
  5. to jeszcze ja parę fotek dodam: szczęśliwa, uśmiechnięta Nika na długim spacerku: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2025/dscn6396.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4051/dscn6343.jpg[/IMG] buszowanie z kolegą Emirem: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3761/dscn6329.jpg[/IMG] i solo: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8532/dscn6345x.jpg[/IMG] i rozwiązywanie krzyżówek z Panią: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4736/dscn6400g.jpg[/IMG]
  6. no i oczywiście było trochę zabaw z Niką ;) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9413/dscn6520d.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5034/dscn6521r.jpg[/IMG]
  7. Szalał też z Niką po polach luzem: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7563/dscn6379p.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7426/dscn6380x.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1184/dscn6409x.jpg[/IMG] i po lasach (na linkach): [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7831/dscn6324.jpg[/IMG] czasem zmuszał pańcię do zabawy w "wytęż wzrok" :evil_lol:: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9899/dscn6350.jpg[/IMG]
  8. No to ja jeszcze dodam, że Emir nie tylko stał na pomoście, czasem decydował się popływać :) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5338/dscn6435h.jpg[/IMG][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6176/dscn6437.jpg[/IMG][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2828/dscn6438w.jpg[/IMG][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4569/dscn6439w.jpg[/IMG]
  9. bawiliśmy się świetnie, fotki wkleję jutro, bo już trochę na twarz padam :)
  10. Emir już spakowany, wyrusza jutro na wakacje (z koleżanką Niką) :) Pozdrawiamy wakacyjnie :) [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/144/dscn6312.jpg[/IMG]
  11. przelałam właśnie 70 zł z bazarku na jamnisię http://www.dogomania.pl/threads/210464-***DZI%C5%9A-KONIEC!!!-Wakacyjne-ciuszki-dla-chorej-jamnisi-40-46-*** Ulv proszę potwierdź jak dotrą
  12. chyba dawaj go do schronu a w międzyczasie ogłoszenia wszędzie, może uda się go wyadoptować zanim na boksy ogólne trafi, albo znaleźć jakieś inne rozwiazanie...
  13. [quote name='wellington']Nie, tylko to jedno widze. Te z DogFunFest'u dalej niewidoczne...:([/QUOTE] to bardzo dziwna sprawa jest :niewiem: ale skoro zaczęliśmy nową stronę, to przekleję jeszcze Romcia z piłką: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5964/romciopika.jpg[/IMG] i z nową rodzinką :loveu: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6294/romciozrodz.jpg[/IMG]
  14. ale tylko to jedno wklejone przeze mnie widzisz czy poprzednie też?
  15. [quote name='wellington']Czy ktos odwiedzil Rarytka ostatnio ? Bros, jak Romeo w nowym domku ? Czy beda jakies opisy, zachwyty, wyrazy zauroczenia, itp ? Przeciez to niemozliwe zeby miec takiego cukiereczka tyle tygodni i ani nie pisnac :mad: Zdjec poprzednich jak nie widzialam tak dalej nie widze - pojecia nie mam czemu sie nie otwieraja. Klatwa jakas czy co :angryy:[/QUOTE] Rarytka odwiedzamy, bros na urlopie, więc na wieści od Romcia trzeba będzie troszkę poczekać... Przeklejam fotkę, powiedz czy widzisz [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8467/romcio.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Bella1']Mam pytanie co u Weguni[/QUOTE] U Weguni wszystko dobrze, zaaklimatyzowała się u teściów, dzisiaj była na zdjęciu szwów z dziąsełek i teraz pojedzie na wypoczynek do Osolina :) W drodze do lecznicy: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3830/dscn6309h.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Basia1244']Ona wody nie lubiła - serio i nadal za nią nie przepada, ale.... babradorzeje królewna![/QUOTE] kto z kim przestaje... :)
  18. [quote name='Bella1']Misio został dziś adoptowany.[/QUOTE] super :) o ile dobrze trafił...
  19. a Bona nadążyła za Odisiem i Puśką na tych nóżkach krótkich? :)
  20. podczytuję wątek, bardzo współczuję konieczności podjęcia takiej decyzji... w ogóle najpierw Sara i Fiodor, teraz to... ech :(... [B]Vectra[/B] - czytam twoje posty jak poradnik jakiś, bardzo mądre rzeczy wypisujesz :) jeszcze mały offik taki, bo wiem, że tu tematy niemowlęce "chodzą" - dziś kończymy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209978-Ciuszki-niemowl%C4%99ce-TYLKO-DO-DZISIAJ-DO-22.00-na-tymczasy-i-d%C5%82ugi-ULV"]bazarek z ciuszkami niemowlęcymi[/URL], zapraszam
  21. [quote name='diuna_wro']możemy sprawdzić małego czołgistę w kociarni. Diunkę też będę sprawdzać, może nawet w ten weekend, więc zrobimy bullowy nalot na kotecki:diabloti:[/QUOTE] o matko, biedne kotecki :scared: :kociak:
  22. :) :) :) humor na cały dzień mi się poprawił
×
×
  • Create New...