-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
Dwa szczeniaki pilnie szukają domu!! DOMKI ZNALEZIONE!!!
terierfanka replied to asiolczuch's topic in Już w nowym domu
porób foty i ogłaszaj - szczeniory, zwłaszcza takie ładne na ogół szybko znajdują domy -
Ślepy ONek już w wspaniałym domu z kochającą rodziną!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
gdzie ta Basia się podziewa??? torturuje nas normalnie... :) -
Ślepy ONek już w wspaniałym domu z kochającą rodziną!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
o mamuniuuuuuuuuu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: napiszcie coś więcej!!! -
[quote name='paniMysza']kaj to ten rudzielec gładkowłosy? ślczynny piesek! moja frania (gołodupiec) podeszła wczoraj do niego i beagla - poprzytulała sie chwilę, a potem ich skrzyczała;)[/QUOTE] kobiety czasem tak mają :D
-
a ja się bez bicia przyznaję, że zakręcona będąc wcisnęłam pomarańczową fundacyjną chustkę z Kolesia zdjętą do nie tej torby co trzeba czyli do swojej :oops: oddam jednak dobrowolnie przy jakiejś okazji Było fajnie i miejmy nadzieję, że jakieś efekty będą tych przemówień, prezentacji, ulotek i w ogóle całej akcji...
-
Ale Rarytkowi trzeba ładne nowe foty cyknąć i ponowić ogłoszenia - on już prawie wcale łysinki na doopce nie ma, ładnie zarośnięty
-
Ślepy ONek już w wspaniałym domu z kochającą rodziną!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
trzeba, trzeba - Howard jest super spokojnym psiurem :) grzecznie dał się ciotkom wykąpać, zniósł tarmoszenie, czesanie itp i cały dzień super grzecznie prezentował się na DFF :) -
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
terierfanka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
a który pojedzie do tego domku? -
[quote name='Jara']Ja zapewne się pojawię, nie wiem czy z psem, czy sama :)) Pewnie będę się rozglądać za kolejnym psiakiem ;)[/QUOTE] zapraszamy :) może akurat któryś z psiurów chwyci za serce
-
ja też wolę czarne :) no i dodatkowo biodegradowalne, inaczej mam kaca moralnego :) przed schronem jest stojak z woreczkami - możemy wziąć z kilkanaście sztuk z niego bo słabo wykorzystywany jest
-
sunia TINA pięknej urody na łańcuchu - NIE ŻYJE! :(
terierfanka replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
naprawdę ktoś tak na nią woła? :) może więc coś podobnie brzmiącego albo coś na bazie tego imienia? Juna, Tina, Tysia, ew. Dżasti...? -
super, że fundacja się nim zainteresowała chociaż, może uda się biedakowi pomóc
-
sunia TINA pięknej urody na łańcuchu - NIE ŻYJE! :(
terierfanka replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ładna sunia, powinien się znaleźć chętny... chociaż ciężko ostatnio coś z adopcjami tylko dlaczego Justyna? jak to brzmi w ogóle "Justyna na łańcuchu"? wymyślcie jej inne imię jakieś, co? :modla: -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
terierfanka replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='oktawia6']widzisz miałam rację że odpady często palą to jedno już się zgadza-otoczenie slumsów-jasne wszystko ona jest stamtąd, jak możesz to porób foty, można się pokręcic ew. spytac sprytnie czy ktoś miał szczeniaka czy jakaś suka się oszczeniła, wersja może byc też i tak że rozdali przypadkowym kompanom za kieliszek wódki rodzeństwo Mini Isi a jej nikt nie chciał to zabita (nie dkońca) została i na spalenie. ... to właśnie powinna teraz robić POLICJA! kiedy takie rzeczy będą w tym kraju ścigane? kiedy ci sk... zaczną się bać konsekwencji?? -
A ja znalazłam "młodszą siostrę" Emki - podobna z wyglądu, charakteru i imienia: http://www.schronisko-dabrowka.pl/psy/pokaz/299
-
do wrocławskiego schroniska? trzeba cudu, żeby się dodzwonić... będę na pewno w niedzielę, dowiem się wszystkiego
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
terierfanka replied to Shaluka's topic in Off Topic
zapraszam po śliczne bobaskowe ciuszki dla małej dziewuszki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209621-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-jako-pomoc-w-sp%C5%82acie-d%C5%82ugu-Ulv-do-20-06-g.-21?p=17075248#post17075248[/url] -
[quote name='sunia2000']Rarytasek w górę![/QUOTE] o 5:32 to Rarytasek chyba jeszcze śpi :evil_lol:
-
[quote name='diuna_wro']ulotki DFF są do odebrania na Kniaziewicza. Stamtąd je zabieramy, mozemy gdzieś umówić się na zbiórkę i rozdam.[/QUOTE] to ja bym chętnie się na Kniaziewicza stawiła po nie, to rzut beretem ode mnie. O której je odbieracie?
-
[quote name='diuna_wro']w piątek (niestety dopiero) odbieramy ulotki promujące DFF. [B]Czy ktoś jest chętny do kolportażu po mieście?[/B] Prosimy o pomoc.[/QUOTE] Mogłabym wziąć "kilka" i zostawić w lecznicy, zoologu itp koło mnie. A skąd je trzeba odebrać?
-
[quote name='Pysioo']Dzięki za info. Czy jest szansa, aby dowiedzieć się więcej na temat miśka? Jesteś może wolontariuszką w tym schronisku?[/QUOTE] nie jestem wolontariuszką, ale się "koleguję" z kilkoma :) dowiem się na pewno więcej jeśli nikt po niego nie przyszedł i dalej tam siedzi...trzeba go na pewno pod kątem tatuażu obejrzeć
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
terierfanka replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Pojawiajcie się, pojawiajcie - zawsze to jakaś szansa "wylansować" kilka psów -
Kochane cioteczki od chowków - we Wrocławiu w schronie jest chow-chow, doopka wyłysiała, ale to od pcheł pewnie (obserwuję ostatnio jak ładnie zarasta taka sama łysinka u 16-letniego psa). Jest na kwarantannie, więc na razie nie wypytywałam o niego (nią?) w biurze, ale coś czuję, że taka łysa doopka to nie z kochającego domku zginęła :( [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3517/dscn6040w.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6295/dscn6039.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4082/dscn6037.jpg[/IMG]