Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Westiczka: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3462/dscn7871p.jpg[/IMG] fota niewyraźna, to jest wnętrze ucha, nieładne, dostała lek [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4674/dscn7876c.jpg[/IMG] tu chciałam pokazać spody łap - zarośnięte maksymalnie, jakby pies nie chodził w ogóle [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4319/dscn7898.jpg[/IMG] a tu są wycięte kołtuny, dla porównania wielkości z ręką: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5282/dscn7887.jpg[/IMG]
  2. westiczka u mnie na dt :) chyba nie ma 10 lat, w karcie ostatecznie napisali jej 8. Bardzo spokojna, grzeczna dziewczynka. Miała ohydne ciężkie kołtuny przesiąknięte syfem :shake: musiałam ogolić ją prawie na zero, oprócz głowy :) dostała sweterek :) bardzo spokojna przy wszystkich zabiegach, tylko przy łapach nie lubi jak jej się grzebie, no ale miała dopiero co obcinane okrutnie poprzerastane pazury, więc ma uraz :-( na "dzień dobry" załatwiła potrzeby w łazience, no ale była tam zamknięta czekając na kąpiel, potem 2 razy już na spacerku tzn w ogródku mam kilka fotek, zaraz powstawiam :) ciocia fochu też coś pstryknęła w schronie, na pewno będą lepszej jakości ;)
  3. [quote name='giselle4'][INDENT][B]Prosze o pomoc[/B] [B][COLOR=navy]w piatek zostal przywieziony pieseczek maly z interwencji[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ma chipa [/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ale to jakis dziwny chip[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Prosze pomozcie jego odczytac[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]TROVAN UNIQUE[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080]000 621 37 F4[/COLOR][/B] [/INDENT][/QUOTE] Jeśli dobrze doszukałam, w sprawie znalezionych psów z chipem firmy Trovan w Polsce należy kontaktować się z firmą: [B][I]Poland[/I][/B] Firma Kalifornia Tel/Fax: +48 42 659 8025 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ([url]http://www.trovan.com/petdatabases.html[/url])
  4. ok czyli do Asi dzwonić? ona dzisiaj w schronie?
  5. kurczę ja teraz mogę na dt wziąć jedynie coś małego i statecznego, co by kota nie przeganiało, bo biedak by musiał w nieogrzewanym pokoju siedzieć... z listy to chyba tylko ta 10 letnia westka by się kwalifikowała może, czy coś więcej wiadomo o niej?
  6. zapisuję się na wątku, koszmar jakiś :(
  7. hehe znam jednego rudego z podobną miłością do masła :)
  8. fajne kluchy :)
  9. by się jakieś niusy przydały... jak rekonwalescentka?
  10. Robi dziewczynka postępy :)
  11. [quote name='torcia'][URL]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=8394[/URL] pozdrawiamy[/QUOTE] i my pozdrawiamy Megulca :) jak tam relacje z kotami?
  12. no wiem, że się ciężko gada, niestety "zwyczaj uświęcony tradycją" i oczywiście nie ma co do nich z nakazami, zakazami itp jeśli się mieszka obok... tylko pomyślałam, że gdyby zagadnąć o słomę na sprzedaż, kupić od niego za parę groszy i potem jego psu do budy wsadzić, to chyba by mu portki z wrażenia spadły... a konfliktu zero
  13. kurczę, może coś zeżarł niepostrzeżenie? trzymam kciuki, żeby to jakaś błahostka była...
  14. no i proszę - kolejny pies, u którego opinia od właściciela okazała się bajeczką usprawiedliwiającą oddanie do schronu :angryy: a one z tymi "metkami" potem kiblują miesiącami...
  15. czy Wy będziecie z miasta na wieś słomę wozić? :evil_lol: zapytajcie tego chłopa, do którego psy należą czy ma słomę na sprzedaż, to się okaże, że ma tylko dla psów żałuje (albo sąsiedzi mają) i bez wożenia może się obejdzie
  16. bym ją wzięła na dt, ale po pierwsze - mam aktywnego teriera, pewnie by ją chciał do zabawy zapraszać a ona potrzebuje spokoju, a po drugie - dt chyba nie ma sensu, bo ona zaraz ds znajdzie :)
  17. bros miała transport do Warszawy nagrany dla innej suni, która nie jedzie na najbliższą sobotę - można spytać, tylko najlepiej telefonicznie, bo problemy ma z netem
  18. [quote name='rita60']Grazynko ile malizna ma latek ?[/QUOTE] ponoć ok.5 - tak jest w pierwszym poście Śliczna jest :)
  19. no to super :) niech zmyka do domku bo zimno
  20. [quote name='alekcuk']jeżeli chodzi Wam o beagielke z kwarantanny(3,5 roku, trudna z charakteru, oddana przez właściciela) to dziś miał facet po nią przyjechać - ma już jednego beagla, polubiły się, i dziś ok 16 miał ją zabrać ze schronu[/QUOTE] ale nie, że ma chłopczyka i szukał ładnej dziewczynki?
  21. No oczywiście, że się podpisujemy :) I absolutnie nie chodzi o to, czy sprzedała - chodzi o to, że przyczyniła się do wzrostu bezdomności! I nie próbuj argumentować, że znalazła kociętom domki - chodzi o to, że przez takie działania zwierzęta bezdomne mają mniejsze szanse na adopcję!
  22. no racja, racja... swoją drogą jaki miał być cel tego artykułu? wesoła historyjka? :angryy:
×
×
  • Create New...