Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. a to się ulv rozsierdziła ;) ja już posłałam maile, polecam naśladownictwo, bo to nie może przejść bez echa!
  2. [quote name='sleepingbyday']wysiękom z pochwy mówimy stanowcze nie ;-)[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  3. no to uff, teraz niech się ładnie goi
  4. maile wysłane
  5. [quote name='Korenia']Super wieści ;) Ale można by było zasugerować Pani, że Pedigree to nie jest za dobra karma, że w tej cenie znajdzie coś dużo lepszego dla brzuszka Braszkowego :)[/QUOTE] tzn z tych słów :[B][COLOR=darkred] "wybiera ziarenka, najpierw ciemno brązowe, potem te jaśniejsze, a podobne do ryżu zostawia" [/COLOR][/B][COLOR=black]Korenia obczaiłaś, że to Pedigree? :-o dobra jesteś [/COLOR][B][COLOR=darkred];) [/COLOR][/B][COLOR=black]faktycznie, można coś napomknąć - może co jadła u Poker i tolerowała dobrze[/COLOR][B][COLOR=darkred] [/COLOR][/B]
  6. taa, przypomniało mu się, że terierem jest i do kotów wypada pyskować, a w domu to już inna rozmowa :evil_lol: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8876/dscn7787c.jpg[/IMG]
  7. nie, no oczom nie wierzę! wstyd po prostu, trzeba takich wetów bojkotować jakoś... może zasypać tę panią mailami o podobnej treści wyrażającymi nasze zdanie typu "Jako członek społeczności zajmującej się na co dzień problemem bezdomności wśród psów i kotów jestem oburzona Pani artykułem.... w świetle nowej ustawy bla bla bla...? Kto umie stworzyć ładny tekścik? ;)
  8. noo, gdybym to ja go tak pociągnęła to by fruwał :evil_lol::evil_lol:
  9. super fotki i świetnie się nadadzą do ogłoszeń :)
  10. :-(:-(:-(:-(:-( żegnaj malutki Jeżyku :-(
  11. No, to ubierz białasa w kontrastowe kolorki, żeby w tym śniegu nie zginął ;)
  12. Hehe, tu Nika mówi, żebyś kupiła jej tą dużą miskę ;) [url]http://img692.imageshack.us/img692/7648/nikakarpacz.jpg[/url]
  13. [quote name='ladySwallow']No, tylko Wy tu zostajecie, a ja jadę na samiuteńki wschód :diabloti:[/QUOTE] to nie zazdroszczę [IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/0356.gif[/IMG] ;)
  14. [quote name='LILUtosi']Dziewczyny, ostatnio było gdzies info że jakiś gabinet robi usg za darmo. Czy to jeszcze aktualne i gdzie to jest?[/QUOTE] [url]http://wet.wroclaw.pl/[/url]
  15. eee tam, przesada z tymi -31, no chyba, że faktycznie gdzieś na wschodzie...tu u nas to jakieś max -18 zapowiadają i to w nocy
  16. no nawet daleko nie musisz jedzić bo sarna to nawet we Wschodnim się trafi ;)
  17. jak miło poczytać takie przyjemne wieści przy niedzieli :) teraz taki sam domek dla Perełki poprosimy :)
  18. Potwierdzam, wczoraj Lenka w parku chciała gonić ptaszki :) Fajna z niej "starsza pani" :)
  19. [quote name='Paulina87']Domki się o nią zabijają ;). Nie nadążam odbierać telefonów.[/QUOTE] no tak powinno być
  20. [quote name='mila-ada']Dzisiaj w parku Kaja zaprzyjaźniła się z pięknym amstafem, którego pan wziął tydzień temu z naszego schroniska. Miał tam imię Black Jack. Nie wiecie cioteczki, czy on ma swój wątek na Dogo?[/QUOTE] nie miał swojego wątku, było o nim trochę na wątku ogólnym amstaffów wrocławskich [url]http://www.dogomania.pl/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wroc%C5%82awiu/page84[/url] w każdym razie adopcja kontrolowana przez naszą wrocławską ekipę od astów :)
  21. [quote name='ulvhedinn']Ok 13 wybieram sie do Wschodniego, kto chętny?[/QUOTE] ja!......(10 znaków)
  22. zawsze można podwieźć do Wrocka ;) a młoda/stara?
  23. [quote name='ulvhedinn']Od koleżanki z miau dostałam info, że został znaleziony mały, przemarznięty psiak w typie sznaucera. Nie słyszeliscie o takim zaginiętym?[/QUOTE] [URL]http://www.utracone.pl/temp-5920/zaginal-sznaucer.html[/URL] - 8 stycznia zaginął edit: ale to suczka
×
×
  • Create New...