[quote name='Korenia']Super wieści ;) Ale można by było zasugerować Pani, że Pedigree to nie jest za dobra karma, że w tej cenie znajdzie coś dużo lepszego dla brzuszka Braszkowego :)[/QUOTE]
tzn z tych słów :[B][COLOR=darkred] "wybiera ziarenka, najpierw ciemno brązowe, potem te jaśniejsze, a podobne do ryżu zostawia" [/COLOR][/B][COLOR=black]Korenia obczaiłaś, że to Pedigree? :-o dobra jesteś [/COLOR][B][COLOR=darkred];) [/COLOR][/B][COLOR=black]faktycznie, można coś napomknąć - może co jadła u Poker i tolerowała dobrze[/COLOR][B][COLOR=darkred]
[/COLOR][/B]