Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. Tak, to ta sama okolica gdzie zgubił się Rarytas :) przeczesałyśmy wtedy okoliczne podwórka, ale on się znalazł i tak dużo dalej, po drugiej stronie Odry - prawdopodobnie poszedł za kimś, kto tam z psem spacerował. Ona też może już być w zupełnie innym miejscu, kurczę...
  2. to i ja się tu zaczaję w oczekiwaniu na dalsze wieści od Frygi :)
  3. [quote name='fochu']materiał tapicerski oprócz tego że ferajnie się podoba nie sprawdza się w ogóle :) zaraz jak tylko kupiona kanapa została to koty ją podarły :P oprócz tego jest mnóstwo małych dziurek po pazurkach ,oraz zostają urocze plamy jak np psu coś z paszczy poleci. jednym słowem uroczo :D[/QUOTE] oj to mnie zmartwiłaś :placz: a na focie wygląda super, nic nie widać, no chyba, że jakiś mały retusz był ;)
  4. Zoyka dobrze wie, po co się na dwór wychodzi, na szczeście :) Praktycznie zawsze jak z nią wyjdę, to jest sioo - co nie zmienia faktu, że jeszcze raz na kilka dni zdarzy jej się wpadka w postaci kałuży. Trzeba być po prostu czujnym ;) jak zaczyna samodzielne wycieczki po mieszkaniu np po drzemce, to najczęściej w jednym celu, więc wystarczy obserwować. Generalnie jak z nią wyjdę co 3- max 5 godzin, to jest ok, noc przetrzymuje całą ładnie.
  5. Ale smutna wiadomość :( Kochana Floreczko, biegaj szczęśliwa za TM, tam pewnie też się tobą jakaś Pastereczka zajmie :( jak dobrze, że odeszłaś kochana i miałaś taką super opiekę na koniec!
  6. [quote name='Barrybede']Kapsel jest już zdrowy. Codziennie myjemy ząbki i już wetka stwierdziła, że są ładniejsze. Kapslowi to się nie za bardzo podoba, warczy na mnie coraz bardziej. Trzymajcie kciuki, może Kapsel będzie miał domek u sąsiadów, mają pomyśleć przez weekend.[/QUOTE] o kurczę, trzymam kciuki za pomyślne myślenie ;)
  7. no właśnie tak chciałam odnośnie mieszkania zapytać :) - jak się ten materiał tapicerski co widzę na kanapie sprawdza przy kotach i psach? chyba dobrze, co? bo sie mi podoba ;)
  8. panienka miewa się świetnie, bardzo jej się podoba zmiana pogody i brak śniegu w ogródku - chętniej chodzi, węszy, włazi w krzaki szukać kota ;) apetycik nadal dopisuje :)
  9. Pięknie Larka ogląda tv :loveu: chyba jakiś babski program, bo Elik wyraźnie znudzony :evil_lol:
  10. [quote name='Bjuta'] [LIST] [*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię:[/COLOR][/SIZE] Łesia poz.7800[/B] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VlWHnC1Yi3c/T0OyqRU4Q9I/AAAAAAAAj8w/uwoKsz8LyWY/s640/7800%253B%25C5%2581esia.jpg.jpg[/IMG][/QUOTE] uszy trochę mało westowe ;) ale śliczna sunia jest
  11. [quote name='ulvhedinn']moja karta do bankomatu w zębach Żubra..........[/QUOTE] pewnie zamierzał lecieć do sklepu odkupić tą baranią skórę i kocyk w wilki ;)
  12. w przyszłym tygodniu będę dzwonić do groomerów, teraz są w trakcie przeprowadzki do nowego lokalu i mają chwilową przerwę... czy umawiać się tylko na sobotę czy ew. jakiś inny dzień by wchodził w grę? mogę ew. jakoś pomóc z transportem
  13. to dzisiaj "zielona noc" Perełki :) super, że taki fajny domek się znalazł :multi:
  14. "strona Wiktora" to po prostu ciąg boksów w schronisku :) Suomi, chyba najlepiej powinnaś się wybrać do schroniska kiedy będzie ktoś kompetentny, zabrać ze sobą dziecko i zobaczyć psy na żywo. W schronie trudno sprawdzić jaki pies będzie do dzieci. Pisz, kiedy masz czas, może któraś z pomocnych ciotek akurat w schronie będzie
  15. [quote name='Basia1244']a ja uważam, że skoro pani nie może podjechać więcej niż 50 km, to niech się w ucho ugryzie [/QUOTE] popieram w całej rozciągłości :evil_lol: taką odległość można brać pod uwagę dla mało adopcyjnych psów, albo jeżeli właściciel deklaruje odbiór osobisty
  16. [quote name='marmosia']I dajcie mi ciotki chwilę, może cuś dla Gyziowej w O-cy wymyślę :)[/QUOTE] szukaj ciotka, by Siuśka koleżankę miała ;)
  17. no to trudno, jej strata... Gyzia fajna, młoda to bez problemu znajdzie się domek
  18. [quote name='fochu']Pani dzwoniła,faktycznie wydaje się konkretna,problem taki że z Gdańska rozmawiałam z Asią ,mówi że nie ma co jej tam słać i żeby domu szukać we wro...[/QUOTE] no chyba, że Pani sama może przyjechać albo zorganizować transport? ode mnie Dragon do Władysławowa pojechał do ds - Państwo przy okazji odwiedzili rodzinę w Dzierżoniowie :)
  19. i ja odwiedzam panienki :) i nie tylko panienki - na tym drugim zdjęciu gdzie Elik z Mańkiem to co takie ładne do nich zagląda? ekipa niezła ;)
  20. pierzasta kula to kocurek neva masquerade (czyli w sumie syberyjski) A Zoyka już po mieszkaniu najczęściej bez ubranka biega, tu była świeżo po spacerku :)
  21. dobra, ogłaszaj :) foty są na wątku pańcio znowu w kuchni, stadko czeka na "okazję" :) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2385/dscn7982k.jpg[/IMG] Zoyka niby ok, ale ogon po siebie... na szczęście coraz częściej nim też merdoli ;)
  22. [quote name='fochu']to może Gyzia niech zostanie Gyzią a labka będzie Tosca? Tz właśnie przewala się po łóżku z Gyzią:D[/QUOTE] no ładnie :) następny zarażony? :evil_lol: a Tosca lepiej labce pasuje, to fakt :)
  23. [quote name='xmartix']a czemu ona ma ciągle inne ubranka? ;) na każdą pogodę? pięknie przytyła[/QUOTE] a Ty masz ciągle jedno? :eviltong::evil_lol: będę ją jednak ogłaszać wkrótce... była szansa na domek blisko, ale z dziećmi 5lat i 1rok - ona za spokojna, delikatna i strachliwa do takich maluchów jest jednak, poszukamy ze starszymi dziećmi lub bez :)
  24. Imię Toz-owe dla suni powinno być Toz-ka :) czyli Tosca :)
×
×
  • Create New...