-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja się q-rwa nie wypowiem, bo mnie mod znowu będzie ścigał -
to nie sklepik tylko weterynaria na Bełskiej
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie mogę nadziwić się niedowzroczności schronu. Guz jak byk. Nawet nieowłosiony. Trudno go nie zobaczyć -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jesteście kochane, ale poza odstręczającą małostkowością niektórych z dogo, dzisiejsza wiadomość mnie ścięła. Moja przyjaciółka ma białaczkę. Myślę, że w takiej sytuacji jest zrozumiałe, że i tak nie miałabym głowy na bazarkowanie, bo tam trzeba zachować poczucie humoru, a ewidentnie mi go zabrakło. -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam Perełkę -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie za kochane słowa. Musze nabrać dystansu do tego wszystkiego. Od-wkurzyć się. Może moderzy zmienią się? -
O ranyyyy, zapomniałam!!! Jestem niewyspana z powodu choroby Merci i nie ogarniam sie. Przepraszam. Awunia jest umówiona dziś na 15-tą na czyszczenie ząbków.
-
Awunia jest ideałem, tyle, ze dla osób cierpliwych. Awunia ma za sobą przykre doświadczenia i one jednak powodują to, że nie jest pieskiem rzucającym sie w objęcia jak Smolik. Osoby cierpliwe i to osiągną, tyle, ze wymaga to czasu i ogromnej Miłości przez duże M. Będę za nią tęskniła straszliwie. Piesek jest nadzwyczajny, a przyjemność oglądania jej otwierania się na normalne życie domowe jest nie do opisania. Awunia, gdy przyszła do mnie "zawisła" na moim pudelku, który jest balsamem dla wielu zwierząt. Teraz, gdy przy Smoli okazało się, że potrafi być opiekunką, jest gotowa do życia w nowej rodzinie i to samodzielnie. Mam nadzieję, że nie mylę się. Jeśli coś się wydarzy, tfu, tfu, tfu, zawsze będzie u mnie miała domek. Jest pieskiem WY JĄT KO WYM! Nie można jej nie kochać.
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mimo, że odchodze z dogo, jeśli bedzie cos do sprawdzenia w Warszawie, Gosia ma mój numer telefonu. Można tez do mnie pisac na [email][email protected][/email] Pomogę w miarę możliwości. -
Pascalku bądz szczęśliwy... ;( (*)
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnam Cię Pascalku na tym padole. Ja mam nadzieję, że po drugiej stronie spotkamy się z naszymi ukochanymi czworonogami. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
świetnie, jestem za Tobą -
jest taki temat [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/197864-Zbi%C3%B3rka-dla-schroniska-%21-Masz-co%C5%9B-niepotrzebnego-Zr%C3%B3b-prezent-biedom.."]Zbiórka dla schroniska ! Masz coś niepotrzebnego ? Zrób prezent biedom..[/URL] [/B]tam są różne wpisy na temat mozliwości zdobywania dóbr i potrzeb schroniskowych. Przekleje swoje wpisy: Ja na SGH-u zdobywam dobra. Planowałam zorganizować tydzien dla zwierząt, ale najpierw zrobili remont w bud.G, a teraz wyprowadzili mnie do dawnego akademika Hermes i jestem za daleko na zrobienie takiej akcji. Zdobywanie dóbr polega na tym, że akademiki dają mi różne dobra, które w jakiś sposób nie nadają się do użytkowania (kołdry, koce, pościel, pokrowce na materace). Czasem wykupuję je za jakieś symboliczne pieniądze - 5 zł za 1 szt. kołdry czy koca, czasem za darmo, czasem za symboliczna złotówkę. Następnie zawożę to na Paluch. Jeśli jest sporo dóbr, to 2-3 kursy. Panie w akademikach są kochane. Pomagają mi to wynosić i upchać do samochodu. Dwa razy były bardzo duże partie kołder i koców. Za pierwszym razem pracownicy Schronu nie umieli dogadać się między sobą i prawie 100 szt. dóbr poszło do śmieci. Nie omieszkałam rozmawiać o tym z dyr. Palucha. O rany! ale była jazda. Następną dużą partię Pani Dyrektor koordynowała sama. Bardzo polecam ten sposób zasilania schronów, tylko niektóre podobno wybrzydzają. Paluch bierze wiele rzeczy: kołdry, koce, pościel, ręczniki, poduszki nie-pierzaste, materace (dmuchane, gąbkowe, przeciwodleżynowe - bardzo potrzebne), gazety ze szmatławego papieru, klatki wyściółki, słomę, styropianowe duże kawałki do izolowania, dywany, dywaniki, wykładziny, płachty plastikowe (takie jak torby ikei) do osłony przed deszczem i słońcem, plastikowe miski, budy, karmę, czyste bawełniane szmaty, leki, mat. opatrunkowe, psie akcesoria i sama nie wiem co jeszcze. Wożę to co zdobędę. Jeśli okazuje się, że nie jest przydatne, zabieram i albo przekazuję prywatnej osobie, albo wyrzucam, jeśli nie mam co zrobić z jakimś klamotem. Poza akademikami ogołociłam prawie wszystkich znajomych, więc rozpuszczam wici dalej. Pod śmietnikami można znaleźć furę rzeczy, szczególnie makulaturę. Wcale nie wstydzę się, że zabieram je. Sąsiedzi sami już mnie informują, że gdzieś widzieli coś przydatnego. Czasem mi przynoszą mi różne zdobycze. Chętnie podzielę się pomysłami na akcje zdobywania różnych dóbr, ale uważam, że jednym z najlepszych były akademiki. Może znacie ludzi pracujących w hotelach? Tam też można użyć i to jeszcze bardziej, bo do wymiany idą mniej zniszczone rzeczy, do tego dochodzą obrusy, ręczniki, ścierki. Trzeba szukać dojść. Mam nadzieję, ze nie zaśmieciłam wątku. Jesli tak, to wyczyszczę posta
-
Jeśli uważasz, ze piątek wieczorowa pora bedzie dobry, to możemy umówić sie na piątek koło 19-20.
-
Jest już 13-ta. Nawet w minionej epoce ustrojowej od 13-tej mozna było chodzic narąbanym w drzazgi
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aksonkowy Sklepik zakończył licytację, jednak, ponieważ odchodzę z dogo, można jeszcze wykupić rzeczy w opcji kup teraz. Do tej pory dla Karen przeznaczone jest ok. 230 zł. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w bazarku, dziękuje wszystkim podnoszącym i reklamującym bazarek, a nade wszystko dziękuje Agusze, która pomagała ożywiać Aksonkowy Sklepik na forum i znajdowała fajne animki. Mam nadzieję, że szybko uzyskam fundusze i przekażę je. pozdrawiam -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Aksonkowy Sklepik zakończył licytację, jednak, ponieważ odchodzę z dogo, można jeszcze wykupić rzeczy w opcji kup teraz. Do tej pory dla Kajtuna przeznaczone jest ok. 315 zł. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w bazarku, dziękuje wszystkim podnoszącym i reklamującym bazarek, a nade wszystko dziękuje Alice, która rozrywała się, żeby być w kilku miejscach na raz i pomagała ożywiać Aksonkowy Sklepik na forum. Mam nadzieję, że szybko uzyskam fundusze i przekażę Alice. pozdrawiam -
Aksonkowy Sklepik zakończył licytację, jednak, ponieważ odchodzę z dogo, można jeszcze wykupić rzeczy w opcji kup teraz. Do tej pory dla Rudka przeznaczone jest ok. 315 zł. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w bazarku, dziękuje wszystkim podnoszącym i reklamującym bazarek. Mam nadzieję, że szybko uzyskam fundusze i przekażę Piesi. pozdrawiam
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Aksonkowy Sklepik zakonczył licytację, jednak, ponieważ odchodzę z dogo, można jeszcze wykupić rzeczy w opcji kup teraz. Do tej pory dla Perełki przeznaczone jest ok. 230 zł. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w bazarku, dziękuje wszystkim podnoszącym i reklamującym bazarek, a nade wszystko dziękuje MaDi, która rozrywała się, żeby być w kilku miejscach na raz i pomagała ożywiać Aksonkowy Sklepik na forum. Mam nadzieję, że szybko uzyskam fundusze i przekażę Teresie. pozdrawiam -
Chce wam zakomunikować rzecz oczywistą: Awa jest jednym z najładniejszych piesków. Do tego jest bardzo inteligentnym pieseczkiem i potrafi ślicznie komunikować się. Spacer - radosne szczekanie, skakanie. Potrzeba spaceru i Awunia i Smolik cichutko popiskują i ida do drzwi. Woda do wymiany - przesuwa miskę (odrobinkę, ale słychać). Zadowolenie - fura lizanek po rękach. Koty domowe - ok. lata jakieś takie futrzaste, nie sobie lata. Koty nie-domowe - wróg, trzeba gonić.
-
czemu tak wybiórczo skamerowałaś? A moje pięć kotów? Przecież to dopiero gwiazdy ekranu! Smoliczek nie posikuje. Zupełnie nie potrafię znaleźć wytłumaczenia dla tamtych sikscesów. Teraz ma fazę gryziania. Zabrali zabawki, żeby nie potegować urojeń ciążowych, to zajęła sie moim sweterkiem firmy Jacqueline Riu. Sweterek bawełniany, kolorek malinowy. Pyszności. [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7586/dsc05184r.jpg[/IMG]
-
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie chcę tu wypowiadać sie, bo moge zostać zbanowana