-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
ja nie, bo nie przegryzłam sę w zawiłości tego wynalazku. -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[email][email protected][/email] może coś w adresie pokręciłaś Ty albo ja źle napisałam -
no to Inga weszła. Dzięki pikola za zaproszenie. Moje dt jest mało znane bo jest małe, głównie kocie, a poza tym, do tej pory z dogo, miałam tylko dwie tymczaski. Serce mi kroi się, widząc tyle psów w potrzebie, ale nie mogę przyjąć więcej niż mogę udźwignąć zarówno fizycznie, jak i odpowiedzialnością. Na razie mam umówionego Kajtka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210406-Kajtek-widz%C4%99-nie-oczami-a-sercem-Inga.mm-ma-miejsce-na-DT-prosimy-o-deklaracje%21"]Kajtek-widzę nie oczami a sercem-Inga.mm ma miejsce na DT-prosimy o deklaracje![/URL] i dopóki nie będzie jasności czy przyjedzie do mnie czy nie, nie zobowiążę się do kolejnego pieska. Kajtek nie widzi, więc będę miała, prawdopodobnie, masę obowiązków związanych z lekarzami i socjalizacją pieseczka. No i jeszcze jedno, moje dt (lub hotel jeśli na fakturę) jest dla małych pieseczków ważących w granicach 6 kg. Wynika to z warunków mieszkaniowych, moich możliwości fizycznych i innych lokatorów mieszkających u mnie czyli 5 kotów na bdt i 2 psów, które zaadoptowałam.
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
No i ta wymarzona rodzina nie odzywa się. Czyżby coś sie stało??? -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Nie wiedziałam, że wysłałaś. Zaraz wrzucę Nic nowego nie dostałam, dwa brakujące zdjęcia dodałam -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jenyyyy, czy mnie też mogą zaadoptować? Moge mieszkać w ogrodzie... W takim ogrodzie każdy chciałby mieszkać -
właśnie "Wydarzenia" pokazały reportaż o pomyśle burmistrza Chojnic o usypianiu psów w schronisku, jeśli nie zostaną adoptowane w ciągu pół roku. Brawo dla idiotów u władzy.
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ja mam już słoninę, a nie słoninkę. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
jeszcze pulpę drobiowo-ryżową uwarzyłam Jestem przeżarta -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zdaje się, że szybko poczuła się na swoim. A bieganko może być wynikiem stresu podróżowo-domowego. Tyle zmian i jeszcze po tylu wcześniejszych traumach. No, ale przynajmniej wiadomo, że są robale i trzeba się ich pozbyć. pozdrowienia dla całej nowej Rodziny i życzenia cierpliwości w przystosowywaniu się. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurczę jakie fajności piszesz. Bardzo się cieszę, że miałam swój malutki udział w podejmowaniu przez Ciebie decyzji o wzięciu Karenki. Te staruszki są biedne, bo nie rozumieją, dlaczego ich ustabilizowany świat się zawalił i już nie mają domu. -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia od Ciebie czy z nowego domku? -
Mało jednej tragedii na tym wątku??? Jeszcze ten chłopak, który dopiero zaczął życie... Co za niesprawiedliwość. Czy nie mógł trafić ten TIR tych sk...., którzy skrzywdzili Małgosię?
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, oby tylko udało się przywrócić wzrok jak u Duni. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Necia, kurczę, przez te dywagacje jarsko-drobiowe, środkiem nocy warzyłam rosół. Chrząstki już pożarłam -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bakusiowa']Po jakim zamordowanym Kubusiu i Opieńku? Czy mają wątki? Oczywiście, że mają. Skopał mnie, złamał przednią łapę. Tylnie porażone.. Mały KUBA za TM. Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:( a to do Kajtka, który ma do mnie przyjechać Kajtek-widzę nie oczami a sercem-Inga.mm ma miejsce na DT-prosimy o deklaracje! -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pchełencja już pojechała do domku???? O Mamciu, to naprawdę cud. Pchełusiu-Felusiu, całuski w nochalka -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok. Teraz jasne. Widziałam też na miau, że tam też Budrysek działa. Teraz wyjeżdżam na urlop, ale po urlopie będę znowu bazarkowała, to coś na któryś dług, mam nadzieję zarobię. Tyle, że będę musiała zarobić na swoje koty (mam 5 przygarniętych, nieadopcyjnych, ciężko chorych, w tym dwa z pseudohodowli), na dług po zamordowanym Kubusiu, na dług po Opieńsku, można powiedzieć, że też zamordowanym przez ds, na Kajtka, który do mnie przyjedzie z nadzieją na odzyskanie wzroku. Trochę tego jest, więc dużo nie pomogę, ale coś się wykombinuje. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No, na rosół i chrząstki skuszę się -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Powiedz mu, że ciocia Inga, w leciech między pięćdziesiątką a trumną, zmieniła zapatrywania w kwestii spożywania mięsa, więc tym bardziej on - młodzieniec, może to zrobić. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kopyt nie dawaj, bo niestrawne. Konie należy chronić. Niech przejdzie na wegetarianizm -
Jeśli są jakieś finanse, proponuje lacidofil. Stosunkowo tani w porównaniu z trilaciem.
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
fajnie sobie masz -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
już rozesłałam, ale ja mam mało znajomych na fb, bo mnie przerasta -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeczytałam. Skąd te 7 tysiaków? Za wszystkie psy i koty?