Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. cholera, to problem i to podwójny. Jak mała (córcia znaczy) czuje się? Jest przestraszona, to pewne, ale na ile trwale? Kurczę, trzeba Sonię odizolować, a to znowu fatalnie dla socjalizacji pieska.
  2. ja tylko zaglądam, bo nie nadążam ze wszystkim
  3. [quote name='ewa36']Obejrzałam film z tv lokalnej o Małgosi, zamieszczony przez Mariamc. Brak słów.[/QUOTE] rzuc tu linkę, pilzzz
  4. cudownie. wrócę z urlopu i znowu będe coś kręcić z bazarkami.
  5. beatka juz wie dziękuje za banerek do drukarni będe dzwoniła z urlopu, bo w godzinach pracy nie daje rady
  6. koło roku. Pisałam w #1 "Przecież jestem młody! Mam pewnie koło roku." Tak go oceniłam. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy niz na zdjęciach. Nie wiem dlaczego startuje do psow. Mam nadzieję, że to tylko stres. Jesli możesz wrzucić, to super, bo ja przed wyjazdem nie daje rady poogarniac wszystkiego i robia mi sie zaległości w pracy. To jest jakies szaleństwo skretyniałego i zwyrodniałego społeczeństwa. Dlaczego ludzi dobrych serc jest jakiś ułamek promila, zboków sa spore procenty, a reszta to znieczulica?
  7. Przed chwilą wysłałam 250 zł dochodu z bazarku MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne. Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.
  8. Przed chwilą wysłałam 196 zł dochodu z bazarku MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne. Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.
  9. [INDENT] [INDENT] [SIZE=3]Przed chwilą wysłałam 100 zł dochodu z bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-karmy-ksi%C4%85%C5%BCki-kwiaty-12.07-21.00/page42"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3] Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne.[/SIZE] [SIZE=3] Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.[/SIZE] [/INDENT] [/INDENT]
  10. [INDENT] [INDENT] [SIZE=3]Przed chwilą wysłałam 250 zł dochodu z bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-karmy-ksi%C4%85%C5%BCki-kwiaty-12.07-21.00/page42"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3] Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne.[/SIZE] [SIZE=3] Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.[/SIZE] [/INDENT] [/INDENT]
  11. [INDENT] [SIZE=3]Przed chwilą wysłałam 100 zł dochodu z bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-karmy-ksi%C4%85%C5%BCki-kwiaty-12.07-21.00/page42"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3] Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne.[/SIZE] [SIZE=3] Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.[/SIZE] [/INDENT]
  12. prosze o przesłanie na pw danych do dokonania przelewu z bazarku. Chyb, że sa gdzieś na wątku, ale nie zauważyłam
  13. [INDENT] [SIZE=3]Przed chwilą wysłałam 100 zł dochodu z bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-karmy-ksi%C4%85%C5%BCki-kwiaty-12.07-21.00/page42"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3] Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne.[/SIZE] [SIZE=3] Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków. [/SIZE] [/INDENT]
  14. prosze o przesłanie na pw danych do dokonania przelewu z bazarku. Chyb, że sa gdzieś na wątku, ale nie zauważyłam
  15. prosze o przesłanie na pw danych do dokonania przelewu z bazarku. Chyb, że sa gdzieś na wątku, ale nie zauważyłam
  16. Przed chwilą wysłałam 250 zł dochodu z bazarku MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne. Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.
  17. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]Pomóżcie, proszę... Wprawdzie to nie mikrus, ale czasem wpadnie w ucho pytanie o większego pieska
  18. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]Pomóżcie, proszę...
  19. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]Pomóżcie, proszę...
  20. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu?????? Pomóżcie, proszę...
  21. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]Pomóżcie, proszę...
  22. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL] [/B]Szukamy wspaniałego domku dla wspaniałego onka. Może nowi rodzice Kessi znają innych wspaniałych ludzi?
  23. szukam pomysłów na pomoc dla młodego oneczka przebywającego w schronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL][/B]
  24. koniecznie immunospecyfiki. Ja tak ratuję Vita, który nie miał prawa żyć, a żyje. Tośka też w niewiele lepszym stanie, a jest trochę lepiej. Daję Vitapet, immunodol i raz w tygodniu biogen. Teraz biogen zmieniłam na codziennie odrobinę.
  25. owszem, mówi. Jutro napiszę lub zadzwonię
×
×
  • Create New...