-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Wystraszony, mały, szczeniakowaty DROPS. Potrzeba DT!!!
inga.mm replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Ja miałam taką tymczasowiczkę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173653-MLB-AWA%21%21%21-Ma-ciep%C5%82y-Dom%21%21%21"]Awę.[/URL] Ze strachu była sztywna jak deska. Dostałam ją jako psa autystycznego, a to było cudowne stworzenie ciężko przerażone. Pięknie się otworzyła. Chętnie wzięłabym Dropsa, ale mam małą zołzę[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-z-Maciejowic-szczeniak-wyrzucony-na-szos%C4%99-ma-dt-nie-ma-pieni%C4%99dzy"]Maciejkę z Maciejowic - szczeniak wyrzucony na szosę[/URL] i chcę ściągnąć [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-czy-kto%C5%9B-jeszcze-zobaczy-we-mnie-dobrego-kochaj%C4%85cego-przyjaciela"]Maleńczuka z Wilgi-czy ktoś jeszcze zobaczy we mnie dobrego, kochającego przyjaciela?[/URL] Jeśli uda się te pieski umieścić gdzieś to mogłabym wziąć Dropsa na dt. -
[quote name='andegawenka']...niektórzy właśnie wrócili z pracy:smile:[/QUOTE] niektórzy im zazdroszczą...
-
[quote name='MaDi']Piszczak dinozaur już nikomu nie zagrozi wczoraj stracił głowę:evil_lol:[/QUOTE] żeby to jeszcze dla jakiejś fajnej dinozaurzycy...
-
[quote name='MaDi']Przyszli Państwo Soni byli u niej w odwiedzinach. Klopsy szaleją Pola jest morderca wszelkich piszczuszków.[/QUOTE] orany, to Sodomia i Gomoria bez mała...
-
[quote name='MaDi']I to wszędzie:([/QUOTE] niektórzy pracują...
-
[quote name='malagos']kurcze, przydałby sie ten watek, tylko dobrze i regularnie prowadzony - inga, przejmiesz go? Tylko trzebaby poprosić moderatora o przejecie wątku. i dac go na psy w potrzebie, a nie tu.[/QUOTE] Chętnie przejęłabym, tyle, że właśnie weszłam w projekt unijny i nie mam sie kiedy podrapać w, za przeproszeniem, d...łoń. Stąd też moje milczenie
-
Stasia przegrała walkę ale pozostanie w naszej pamięci
inga.mm replied to gojda1971's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gojda mnie zaprosiła. Dzięki Psina śliczna i nieszczęśliwa, a u mnie zapchanie po dach. ale zostanę u Stasinki. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Pacz Pani nie wpadłam na ten pomysł! A wiem, że wielbicielka psów bo opowiadała mi o tym jak to jej psy zaginęły. Trzeba będzie się z tą Panią umówić na spotkanie i porozmawiać. Pw wyczyściłaś?[/QUOTE] Co z tymi zaginięciami???? Oj, trzeba uważać, bo wielbienie - wielbieniem, a odpowiedzialność wielka. Nie miałam zapchanej skrzyńki. Mam tylko 146 wiadomości, więc jeszcze przeciągi hulają- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Może Starsza Pani zgodzi sie być dt dla sierotek? Nie mam zapchanej skrzyńki....- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Noo, żeby nie tak daleko, to kominiarkę mam, rękawice tyż- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='andegawenka']Dołoże Ci parę kresek, trudno:roll: U nas jest tak zasada, sama widziałam " z uczciwego wyegzekwować a złodziejowi umorzyć" raz dwa byś do paki trafiła za takie komando. szybko by Cię złapali, szybko osądzili i krateczki w trybie ekspresowym "zamontowali". Wystarczy że byłam świadkiem i to ujawniłam i nigdy więcej....byłam w gorszej sytuacji niż poszkodowany a przestępcy nie było bo sprawę umorzyli. Teraz w drugą stronę głowę odwrócę...[/QUOTE] Litości!!! Ja musze pracowac w spokoju, a nie w nerwiech. Swoja droga, najpierw pod sąd powinni pójść niektórzy sędziowie za opieszałość, zaniechanie i takie tam
-
[quote name='andegawenka']No bo wiesz taki delikwent jak poprzedni właściciel a nuż może okazać się niewinny:angryy: a te żeberka i krótki łańcuch to fotoszop czy jak to się tam pisze. Trzeba odczekać i tonę papierów stworzyć....nasze prawo:angryy:[/QUOTE] Czy możesz oszczędzić moje nerwy??? Ja na prawdę myślę o stworzeniu komanda samosądowego, bo na prawne sądy nie ma co liczyć
-
[quote name='MaDi']Coraz bardziej sobie grabisz:mad: Najlepiej pasuje "Motorek w doopce" tylko takie jakieś długie:evil_lol:[/QUOTE] No to wystarczy "Motorek". Tez mówi samo za siebie.
-
Co dziś u dzieci słychać?
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Jakie wieści z frontu???- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Awunia to bardzo mądry piesek. I śliczności. Szkoda, ze miała w życiu niemiłe doświadczenia, ale ma teraz SWOICH ludziów, tych właśnie jednych jedynych na świecie i z pewnością niedługo zapomni wreszcie przeszłość. Widać, że już jest radośniejsza. Pozdrawiam Rodzinę Awuni.
-
orany, Agatko, Ty to wiesz jak ludziowi podnieść ciśnienie
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No proszę! Zachował się jak większość przedstawicieli pci menskiej -
[quote name='MaDi']Mam dobre wieści! Właśnie wróciłam z maluchem od Profesora i....jest znaczna poprawa:) Czekamy do piątku i wtedy pewnie będzie operowany ale przed nim już nie tak skomplikowany zabieg.[/QUOTE] coś miłego dla oka i ducha
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Może czip okaże się uspokajaczem? Korek przestraszy się, że ma już psi dowód osobisty, więc można go namierzyć za rozrabianie... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-Ulena-skrajnie-wychudzona-suczka-z-ulicy-nie-uda%C5%82o-si%C4%99-jej-uratowa%C4%87-za-TM-%28"]Ulena skrajnie wychudzona suczka z ulicy,nie udało się jej uratować, za TM [/URL][/B] była tu wspominana, więc zamieszczam tę smutną wiadomość