jak cieczka się skończy to chociaż chłopak się uspokoi.Dziewczynka jest młodziutka i śliczna jestem pewna że domek szybko się znajdzie tylko trzeba ją ogłaszać.
Mia nie trafiła do was jako szczeniak??? bo wygląda identycznie jak pies moich sąsiadów mix amstafa i dobermana i wiem że ten facet co miał te szczeniaki to tylko moim sąsiadom sprzedał szczeniaka a reszta miała do schroniska trafić.