Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Vini coś nie ma szczęście taki śliczny pies i cały czas szuka domu;-(
  2. Przeprowadzamy się do Wrocławia i tam bierzemy pod uwagę tylko mieszkania z windą bo wnoszenie i znoszenie maluszka to nic fajnego.Jednak to dopiero za kilka miesięcy.
  3. Mam sunię yorka 3 latka bardzo łagodna.Miałam w sumie 3 dobermany na tymczasie to moja ukochana rasa jednak teraz mam również maleństwo 8-miesięcy i przez to dobermanów nie biorę pod uwagę.Mogę dać małej dt do czasu aż nie znajdzie ds nawet jak będzie to trwało bardzo długo ale schody musiałaby sama pokonywać bo psa i dziecka nie dam rady znieść.
  4. Witam chciałam sie coś więcej dowiedzieć o dziewczynce przepraszam ale nie mam czasu żeby przeczytać cały wątek jakie rokowania daje jej weterynarz? i czy ona chodzi po schodach? bo mieszkam na 3 piętrze mogłabym dać jej dt bezpłatny oczywiście.
  5. i jak tam domek dla chłopaczka wiadomo już coś?
  6. Kulka jest Śliczna ;-)
  7. jakie słodziaki
  8. straszne biedne maleństwa czemu to jest tak strasznie daleko;-(
  9. oj ciężko będzie ślicznotka szkoda żeby domek na wsi znalazła bo wiadomo jak skończy
  10. jak bym miała dobre połączenie to bym po nią pociągiem podskoczyła bo samochodem to wiadomo nie opłaca się jaka to jest dokładnie miejscowość
  11. dolnośląskie;-(
  12. dziewczynka czarna z białymi skarpetkami
  13. jak szybko wraca do siebie i widać że sporo przytył;-)
  14. biedne maleństwa gdyby to było blizej to bym mogła zabrać jedną sunie na tymczas
  15. witam podczytuje wątek chłopaczka a co się stało z tym chętnym domkiem??? w przyszłym miesiącu przeleje coś chłopaczkowi
  16. widać przemianę pychol uśmiechnięty;-) Zrobiłam dzisiaj przelew poszło 60zł dla chłopaczka jak dotrze poproszę o wiadomość.
  17. Biedny Vini mam nadzieje że znajdzie wreszcie swojego człowieka;-) Za Niko oczywiście trzymam kciuki musi być dobrze;-)
  18. na początku tygodnia zrobię przelew niech chłopak szybko wraca do zdrowia:-)
  19. Jestem i ja tak jak wcześniej pisałam mogę jakiś grosik podarować chłopakowi tylko numer konta poproszę.
  20. Super wieści:multi::multi::multi:
  21. Faktycznie świetnie wygląda jaki błyszczący;-)Trzymam kciuki oby się wreszcie chłopaczkowi udało;-)
  22. Trzymam kciuki za Niko mam nadzieje że tym razem się uda i to już będzie jego dom do końca. Chciałam się dowiedzieć co u Viniego bo nic o nim nie słychać. A co to tego strasznie zagłodzonego psa to poproszę numer konta prześle cos dla biedaka.
  23. Chociaż jakiś grosik prześle małej poproszę o numer konta.
  24. mogę dać malutkiej dt tylko dzieli nas duża odległość ale jak uda się załatwić transport to chętnie wezmę maleństwo.
  25. Super wieści oby jeszcze tylko wszystkie sunie szybko ds znalazły:-)
×
×
  • Create New...