Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. A ja widziałam na własne oczy tę pogrzyzioną kanapę. Dobrze się ząbki spisały, nie ma co :). I nie tylko Ramzesik jest pięknym psiaczkiem. Wszystkie są słodkie i strasznie kochane. Faktycznie, to jest ich dom, a ludzie tam sobie tylko pomieszkują :):):). Psiaki zgadzają się przyjaźnie na taki stan, bo dzięki temu ktoś o nie dba. Bywa, że nawet wpuszczą "ktosia" na tę pogryzioną kanapę i nawet zrobią mu trochę miejsca. Przynajmniej na początku zrobią, bo potem to na tej kanapie już tylko... hot dogi :):):)
  2. Niech tam sobie Basterek popracuje trochę, bo u Ciebie to się tylko obijał :). Może by przenieść wątek do szczęśliwych zakończeń (już w nowym domu czy coś w tym stylu)? Trzeba napisać do moderatora.
  3. A ja sobie wpadłam w odwiedziny do Szariczka w niedzielne popołudnie. I nikt go nie chce ciągle? Ech, żeby można było przygarnąć kolejnego...
  4. [quote name='monika083']faktycznie, tylko te 50 zl poszlo na konto OTOZU,ja spisuje wszystko co jest u mnie na koncie, dopisze w rozliczeniu, ze na koncie OTOZ-u jest 50zl od Ciebie ,i moze niech te pioeniazki wplyna bezposrednio do hoteliku?[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaaa, to nie wiedziałam ;), że to taki podział kont :mad::lol:. Myślałam, że to konto Torpedy, a nie Twoje dla niej :evil_lol:. Przeznaczenie wpłat należy do "otrzymacza". Jak "otrzymacz" zdecyduje, tak będzie dobrze. A za mieszkanie czynsz płacić też trzeba... chyba :diabloti:
  5. No, to Maksio nie jest jeszcze bankrutem :), w każdym razie ma więcej niż zero :)
  6. A więc, możemy być już spokojni o konto Kubusia. I on też może nam teraz spokojnie pomachać ogonkiem z Tamtej Strony Mostu. Mostu spokoju i szczęścia. Żegnaj, Kubik... Czekaj tam na nas, kiedy do Ciebie przyjdziemy...
  7. Zaglądam sobie do księżniczki nocką. Przydałby się jakiś pałacyk, choćby i bardzo skromny, ale kochający i własny dla tej księżniczki "bez ziemi".
  8. Brak mojej wpłaty potwierdzonej w poście 761 z 30. lipca :). Cioteczka, wiem, że to drobiazg, ale czy można prosić o dopisanie roku w postach rozliczeniowych? Trochę się tych latek uzbierało :(
  9. Jemu się nie udało :(:(:(
  10. Wróciłam i przeczytałam... Duszek już nie cierpi... Jest szczęśliwy, bo nie boli... Już nigdy nie będzie bolało... Nescca, dziękujemy, że odszedł we WŁASNYM, Waszym domu... Jest mu dobrze... Bo tylko psy idą do nieba, a potem tylko niektórych ludzi prowadzą tam sobie na smyczy. Swoich Ludzi... Spotkamy się...
  11. Smok ma już dom :):):), to może i im się uda?
  12. [quote name='tripti']dziękuje, mój wniosek był taki, żeby podzielić je na pół, czyli w sumie dwa numery kont, czy tak może być? jeden to mysza1 a drugi to Astaroth, ale to poproszę, żeby dziewczyny przesłały za tydzień. Dziękuje :) Okruszek już ma bardzo duży dług :([/QUOTE] A na jedno nie można, żeby się potem podzieliły, czy Cioteczki się nie widują (nie znam topografii Cioteczek - sorry :)). Mnie byłoby wygodniej, ale jak to nie to samo "stado", to się dostosuję :)
  13. [quote name='DORA1020']A to ci niespodzianka:crazyeye::multi::lol: nie spodziewalam sie,pognalam na bazarek,a tam takie fajne rzeczy,uwielbiam takie kolorowe kubeczki.A oczy Zahirka poznalam od razu,takie dobre i wierne:lol: Dziekuje bardzo za pomoc dla moich psiakow:loveu::lol::loveu:Dziekuje,dziekuje:loveu:[/QUOTE] To my Ci dziękujemy za to, co i jak robisz i tylko żałujemy, że nasza pomoc nie jest wystarczająca. Ale, Cioteczko, zapomniałaś o numerze konta :). Mam nadzieję, że pieniążki dojdą w tym tygodniu, kiedy sobie w Polskę pojadę i zaraz w następnym będę mogła puścić przelewy.
  14. [quote name='funia']Kupiłabym za co prawda nie szaloną kwote,ale zawsze coś by było .Tylko czy opłaca się wysłać paczkę z tymi zapasami ?Pewnie koszt przesłania zabierze sporą kwote wartosci paczki .No nie wiem, jak to zrobić ?[/QUOTE] To może lepiej zrobić przelew? W kupie zakupy wychodzą taniej.
  15. [quote name='tripti']wow dziękujemy :) od razu rozpoznałam spojrzenie "naszej" Suri :) mam takie pytanie, nie wiem czy stosowne, ale psiaki, które opuściły schronisko mają ciężką sytuację. Czy zgodziłabyś się, aby wesprzeć tą kwotą konkretne psiaki z tego schroniska finansowo? chciałam zaproponować przede wszystkim Okruszka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214864-Przerażony-3-miesięczny-maluch-z-krzywicą-niedożywiony-w-schronie-jadł-patyki[/URL]... pod opieką mysza1 oraz właścicielkę spojrzenia Suri, która wraz z bratem i mamą przebywają w jednym bezpłatnym dt.[/QUOTE] A więc to Suri - miło mi poznać i zaraz dopiszę na wątku bazarku, żeby nie była taka bezimienna :). Uzbierana kwota jest na całe przytulisko, więc to Wy decydujecie, któremu psiakowi ją przeznaczyć w szczególności. Suri tylko Wasze psiaki reprezentowała. Pieniążkami będę dysponować dopiero za tydzień, jak się wpłacą. A numer konta...?
  16. Dobrej nocy, Duszku, śpij sobie spokojnie i odpoczywaj.
  17. To Zahirek tak czarował swoimi oczkami: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg155/scaled.php?server=155&filename=2kopia2mini.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg546/scaled.php?server=546&filename=2szczebrzeszynzahirmini.jpg&res=medium[/IMG]
  18. Ale się dziewczyny u Duszka lansują :) A on i tak Cioteczkę nesccę najbardziej kocha :):):) Ciocia, a ten torcik to Ty sama tak, czy można go cegiełkować? Bo na bazar okruszkowo-puzzlowy nadaje się jak mało co - może jednak go poświęcisz i sprzedasz na cząstki wirtualne :)?
  19. [quote name='Poker']Poprawiam wynik na 264 zł !!![/QUOTE] Poprawiaj częściej, Cioteczko :):):)!
  20. [quote name='edek']Mój TZ nie uwierzył mi, że będę co tydzień odświeżać ogłoszenia postanowił wykupić wyróżnienie na m-c hihihihi. Oczywiście to z jego budżetu idzie hihihi. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/662714233/warszawa-Pixie-ile-sie-mozna-blakac-po-swiecie.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2113859877/warszawa-Dixie-ile-sie-mozna-blakac-po-swiecie.html[/URL][/QUOTE] Czyli, że skapitulował i... się wciągnął :evil_lol: - brawo! :loveu:
  21. Witaj, Duszyczko! Słonko się do Ciebie uśmiecha, wiesz? A ja nadal będę na spacer z Tobą czekać... Furosemid robi swoje. I jak każdy diuretyk, może spowodować... tycie :):):)!
  22. Witam z dobrą nowiną :). Wczoraj skończył się mój bazarek typu "2 w 1" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09[/URL]***, w którym Wasze biedy brały nieświadomy i cichy udział w tajemnicy :). Dzisiaj ujawniłam je na wątku. W sumie zadeklarowało się dla psiaków ok. 84 zł w formie cegiełek i ze sprzedaży fantów. Czy konto do wpłat podane na bazarku z karmą jest nadal aktualne?
  23. Witam z dobrą nowiną. Wczoraj skończył się mój bazarek typu "2 w 1" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09[/URL]***, w którym Wasze biedy brały nieświadomy i cichy udział w tajemnicy. Dzisiaj ujawniłam je na wątku :). W sumie zadeklarowało się dla psiaków ok. 84 zł w formie cegiełek i ze sprzedaży fantów. Wpłaty wejdą na konto fundacji, a ja - zwyczajowo - będę prosić o potwierdzenie.
  24. Witam na podglądanym od dawna wątku :). Wczoraj skończył się mój bazarek typu "2 w 1" [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214835-ROZLICZAM-***CZY-TE-OCZY-MOGĄ-KŁAMAĆ-do-północy-30.09[/URL]***, w którym Wasze biedy brały nieświadomy i cichy udział w tajemnicy :). Dzisiaj ujawniłam je na wątku. W sumie zadeklarowało się dla psiaków ok. 84 zł w formie cegiełek i ze sprzedaży fantów. Poproszę o konto do wpłat.
  25. E tam, nie dasz ;). Dasz! Moje targanka wszystkie psiaki kochają, bo to są kochane targanka :lol:. Najpierw idą w ruch uszy - bo ja kocham psie uszy - czyli gimanstykujemy, drapiemy, czochramy... :eviltong: Trochę głaszczemy tu i tam, poddrapując boczki i brzuszek... Potem psiak wciska łepek w rękę, żeby jeszcze te uszka potargać :eviltong:... Wreszcie przymyka oczka, przysypia, przysypia... i nagle... bęc na podłogę przyspany taki :evil_lol:. I dalej sobie już śpi szczęśliwy :lol:. No, to ja tak właśnie targam Maksia :eviltong:.
×
×
  • Create New...