Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Duszek miał szczęście, że trafił do LUDZI. Tamci byli tylko człekopodobni. Takie stwory ziemskie... bez duszy.
  2. I ja czuwam - bazarek decoupage'owy na Kretka podglądam.
  3. [SIZE=3][COLOR=#0000ff]Na moim bazarku "Kiełbasa z kością" na ten moment chłopaki uzbierali z deklaracji 95 zł! Wpłaty na konto OTOZ zadeklarowali:[/COLOR][/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Julia84,[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Karina R[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Tahoma]wujek & ciocia [/FONT]aniolek2000[/SIZE] [SIZE=2]Jak pieniązki przyjdą, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku - jak w podpisie. Zapraszam wszystkich sympatyków Duszka, Juranda i Michaela do zakupu następnych, smakowitych cegiełek![/SIZE] [SIZE=2][/SIZE]
  4. [SIZE=3][COLOR=#0000ff]Na moim bazarku "Kiełbasa z kością" na ten moment chłopaki uzbierali z deklaracji 95 zł! Wpłaty na konto OTOZ zadeklarowali:[/COLOR][/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Julia84,[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Karina R[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Tahoma]wujek & ciocia [/FONT]aniolek2000[/SIZE] [SIZE=2]Jak pieniązki przyjdą, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku - jak w podpisie. Zapraszam wszystkich sympatyków Duszka, Juranda i Michaela do zakupu następnych, smakowitych cegiełek![/SIZE] [SIZE=2][/SIZE]
  5. Na moim bazarku "Kiełbasa z kością" na ten moment chłopaki uzbierali z deklaracji 95 zł! Wpłaty na konto OTOZ zadeklarowali: [FONT=Tahoma]Julia84,[/FONT] [FONT=Tahoma]Karina R[/FONT] [FONT=Tahoma]wujek & ciocia [/FONT]aniolek2000 Jak pieniązki przyjdą, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku - jak w podpisie. Zapraszam wszystkich sympatyków Duszka, Juranda i Michaela do zakupu następnych, smakowitych cegiełek!
  6. [quote name='filomen'][SIZE="5"] [B][COLOR="red"]Lusi potrzebuje też wsparcia finansowego - [/COLOR][/B] [/SIZE] lekarz schroniskowy ma bardzo ograniczone środki na leczenie podstawowe - Lusi została przy okazji przez panią wetkę wysterylizowana, codziennie jest zaopatrywana w leki. Prosimy o pieniążki na jej leczenie PKO BP SA Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Nadzieja na Dom" 65 1020 2313 0000 3102 0402 7082 41-216 Sosnowiec ul. Dojazdowa każda złotówka Lusi pomoże !!![/QUOTE] [quote name='abra64']doszły wpłaty dla Lusi, kochana sunieczka bardzo dziękuje i niesmiało prosi , żeby o niej nie zapominac. [B]Jeszcze dużo pieniązków trzeba żeby spłacić dlug[/B][/QUOTE] A gdzie jest suńka leczona? Ile wynosi dług? Przydałby się post rozliczeniowy. Wymyślę jakiś bazarek dla ślepotki.
  7. Miziam Duszka po nóżkach i na drobny dar dla niego na bazarek zapraszam!
  8. [quote name='sleepingbyday']właśnie weszlam w link. generalnie staram się nie reagować agresywnie na ludzkie zachowanie względem zwierząt, ale jedno, co mi przyszło do głowy, po lekturze pierwszego postu to to, że "właścicielka" też niech sobie pobrzęcha jeszcze ze dwa lata...[/QUOTE] Chyba tylko pod ścisłym nadzorem zwierzolubnych. Ile jeszcze zwierzaków można zamęczyć w tym czasie? A swoją drogą - chyba trzeba by znowu pobrzęchać kasą, żeby Szarki mógł zdowo i dłuuugo jeszcze brzechać (= szczekać) - gdzie ten domek?
  9. Możesz podać w pierwszym poście dane do przelewu schroniska - nr konta?
  10. Weszłam na zaproszenie, ale w tej chwili tylko tyle mogę :shake::-(. Najczętniej sama bym go wzięła, ale... :shake: - jak wszyscy :-(.
  11. [quote name='wawer']Ja też wrócę, ale najpierw poproszę o info - jaka jest sytuacja prawna suczek - kto jest ich formalnym właścicielem. Inaczej - kto ma ostateczny głos w sprawie ich losu?[/QUOTE] Znacie może odpowiedź? Nie czepiam się :)
  12. [quote name='MaDi']Pilnie szukamy DT lub taniego dobrego hotelu( jeśli znajdziemy na niego fundusze). Muszę zabrać Szarika z miejsca gdzie obecnie przebywa, osoba która się nim zajmuje nie daje juz rady z taką ilością psów.[/QUOTE] No, to zaczyna się dogomaniacka karuzela :shake:. Domku, gdzie jesteś?
  13. Ciuchcię nawet w telewizji rehabilitują, a Krecika ktoś oprócz Kaji rozpieszcza zdrowotnie?
  14. [quote name='Lu_Gosiak'] Czysta rozkosz po prostu...:) :) :)
  15. Na bazarku kolorowym jest już pierwszy kupujący - zapraszam następnych!
  16. [quote name='obraczus87']Ponownie zapisuję się na ten wątek.[/QUOTE] Ja też wrócę, ale najpierw poproszę o info - jaka jest sytuacja prawna suczek - kto jest ich formalnym właścicielem. Inaczej - kto ma ostateczny głos w sprawie ich losu?
  17. Na bazarek dla psiaczka przedpołudniem zapraszam!
  18. Na bazarek dla psiaczka przedpołudniem zapraszam!
  19. Ja wystawiłam bazarek, ale mały odzew - może nie podobają się fanty-cegiełki? Takie pyszności - zapraszam!
  20. Na bazarku Krecików tylko życie towarzyskie kwitnie, więc po zakupy zapraszam!
  21. Przelałam dzisiaj (od M.W. wawer) 50 zł z bazarku http://www.dogomania.pl/threads/213232-TANIO-DU%C5%BBE-CIUSZKI-I-BI%C5%BBUTERIA-DLA-MA%C5%81EGO-PIESKA-BAZAREK-NA-D%C5%81UG-KUBUSIA-do-15.09. Trochę dołożyłam, bo mało się tym razem utargowało.
  22. [quote name='MaDi']Podnosimy i o pomoc prosimy.[/QUOTE] Szykuję bazarek na różne bidy przygarnięte przez Waszą straż. Może dziś albo jutro wystawię. Tymczasem zapraszam na inne swoje bazarki, bo tam też bieda.
  23. Dzięki za przylecenie. To teraz innych namówcie - na zakupy!
  24. Duszek tymczasem do nieba raczej nie chce się wybrać, i tak trzymać! Za to pewnie, z rana przekąsiłby małe co nieco. Jemu jeszcze niewiele wolno, więc tymczasem zapraszam na bazarek dla innych mięsożerców. Kostka, kiełbaska, mięsko - do popatrzenia i oblizania (się), a kasiorka za nabranie apetytu - dla Duszka i jego lublinieckich kolegów.
  25. Ale nowina :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Suuuper :multi::multi::multi: Niech się uda, niech się uda, niech! :diabloti:
×
×
  • Create New...