Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. Wpadłam przed weekendem przypomnieć wielkopsa. :)
  2. Koniec miesiąca już dziś :(:(:(... A tu jeszcze Duszkowi się pogorszyło :(:(:(
  3. W takim razie - pozdrawiam wszystkich psiolubnych - Pana Posła także! Oby gwiazdorstwo Małgosi przyniosło jej domek i spokój, na jaki sobie zasługuje!
  4. A to się kurdedupelek spławił w tempie! Kolejna szczęśliwa historia i Karypelek szczęśliwy - oby więcej takich! :):):):)
  5. Przyszłam sprawdzić rachunki Kubusia, żeby o nim nie zapomniano :( W przyszłym miesiącu coś pomyślę.
  6. No tak, ale Dogo to nie jest jednak portal handlowy. Więc, jeśli ktoś wpada tu tylko po to, żeby okazyjnie coś nabyć drogą kupna :), to może nie znaleźć dla siebie oferty. Reszta kupuje w miarę możliwości, a te są coraz bardziej ograniczone. U mnie totalny brak gotówki, bo nie mam pracy i żadnego dochodu, tylko pensja męża, ale za to mam wiele rzeczy, które stopniowo wyprzedaję. Mnie też nie jest łatwo się z nimi rozstać, bo coś znaczą, ale to jedyny sposób, w jaki mogę pomóc sensownie. Fizycznie nie mogę :(.
  7. Wiesz, ja w zeszłym roku 15 punktów dostałam za spamowanie, ale za to bez żdnego uprzedzenia :) i po zaledwie chyba pięciomiesięcznej obecności na Dogo, w czasie której wspomogłam różne biedaki na ok. 1000 zł. Dla mnie to było bardzo dużo, bo nie mam żadnej pracy. Może jednak Twój to nie jest jeszcze najgorszy wynik :)? Nigdzie nie znalazłam przewartościowania tych punktów na cokolwiek, chociaż wówczas o to pytałam. Dobrze by było wiedzieć, jaka jest gradacja i za co. No, i gdzie się kończy skala. W przeciwnym razie, takie uznaniowe punkty niewiele znaczą same w sobie, bo nie ma się punktu odniesienia. Tylko poczucie krzywdy wywołują. Ja wtedy wycofałam się z forum na wiele ładnych miesięcy. Musiałam "odchorować" to poczucie krzywdy tym bardziej, że w tym czasie spadły na mnie ostateczne problemy zdrowotne. Ty też masz takie poczucie krzywdy, to nie jest sprawiedliwe.
  8. [quote name='Poker']wawer, byłoby super, jakbyś bazarek dla malucha zrobiła.[/QUOTE] Super to będzie, jak coś się na nim sprzeda ;). Ostatnio idzie nienajlepiej, chociaż - nie powiem - sporo się napracowałam przy moich bazarkach :shake:. Cegiełki prawie się nie sprzedają, przynajmniej u mnie. Tylko materia psiolubnych podnieca, ot, co :-(!
  9. Nieważne, ile mu życia zostało, zresztą nikt tego nie wie. Ile mu zostało, tyle będzie żył. Ważne, że będzie żył wśród Ludzi. Może przypomni sobie jeszcze, że jest psem... Mój Arnoldzik http://www.dogomania.pl/threads/137384-Bili-tak-żeby-zabić!-Arni-ma-cudowny-dom!!! jest u nas już prawie półtora roku, a jeszcze ani razu nie zaszczekał, chyba, że podszczeknął przez sen. Wciąż mam nadzieję, że usłyszę to psie: "Ja tu jestem panem! To moje terytorium!" Że przypomni sobie, kim jest. Pomimo tego, co kiedyś zrobili mu ludzie. I że zapomni, że to wrogowie i nie trzeba się już bać, i sikać bezwiednie z tego strachu... Pozdrawiam Ludzi i ich/naszego Duszynę. A co do cegiełki, piękna jest, ale sugeruje, że zbliża się 1 Listopad jednak. Może inny podpis, np. zamiast "spać" napisać "przespać się"? Może też inne zdjęcie, takie, gdzie widać, że śpi albo zaśnie kochany, nie sugerujące niektórym, że już ZASNĄŁ? Np.:
  10. Dopiero teraz trafiłam na wątek. Nie znałam Maksia, ale nadrobię. Wyjeżdżam na parę dni, ale po powrocie pomyślę o jakimś bazarku. Tylko muszę wybrać fanty. Tymczasem miziam i targam :)
  11. :sleep2::sleep2::Dog_run::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Dusz, śpij dobrze i pamiętaj o naszym spacerku po wyzdrowieniu - jesteśmy umówieni!
  12. Ten zjazd na Tomaszów jest na przeciwko zajazdu "Janosik" (z kierunku śląskiego zajazd jest po lewej). To duży zajazd (dobrze karmią i tanio, chociaż Duszyna i tak nie skorzysta :)), więc łatwo go zauważyć wcześniej. Są też światła na skrzyżowaniu.
  13. Nie znam pana posła i trudno mi ocenić jego wkład w losy Małgosi. Faktem jest, że ona jest nadal bezdomna, ale będzie "gwiazdą" spotu. Nie lubię takich akcji. Wolałabym, żeby pan poseł przygarnął sukę na stałe, nie tylko na czas przedwyborczych akcji, a potem może ją "lansować" na gwiazdę do woli. Wtedy byłoby to szczere, a tak... Tylko na mnie nie naskakujcie. Jak po wyborach ten trend sympatii nadal się utrzyma, też może będę agitować za panem posłem, przynajmniej w kwestii zwierząt.
  14. Trzeba zjechać z katowickiej Tomaszów (zjazd na prawo) na drogę 48 - do Odrzywołu - potem w Odrzywole droga na Grójec bodaj nr 725 - potem na Piaseczno. Na Piaseczno najlepiej drogą 50 do Góry Kalwarii - Piaseczno - Konstancin, ale uwaga po drodze na tym odcinku, bo w Górze Kalwarii może być objazd, ale dojeżdża się nim też do Konstancina. W każdym razie, mój mąż tak jeździ na co dzień (pracuje w Grójcu) i w ten sposób, w miarę szybko omija remont katowickiej na odcinku Tomaszów-Mszczonów. Niemniej, na tych trasach i tak jeździ dużo ciężarówek i one zawsze zwalniają jazdę. Powodzenia!
  15. [quote name='wawer']Witam czarnuszka! Jutro przelewam mu 50 zł z bazarku.[/QUOTE] [SIZE=2][COLOR=black]Kaja69 przekazała część utargu z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214412-ROZLICZAM-KOLOROWY-ŚWIAT-DECOUPAGE-na-dwa-chore-Kreciki-do-północy-20.09[/URL], która miała być przeznaczona dla Krecika na wózku z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213912-Krecik-chłopak-po-wypadku-kaleka-na-wózeczku[/URL] na rzecz ślepego Krecika :multi::loveu:. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]Bardzo dziękuje Kret Kretowi za ten serdeczny dar, a ja się przyłączam i zrobiłam przelew 100 zł na konto komitetu.[/COLOR][/SIZE]
  16. [quote name='wawer']Kaju, nadal nie wiem, gdzie przelać te 50 zł z bazarku. Nie odpowiedziałaś na maila, nie wiem, co robić :(.[/QUOTE] [quote name='kaja69']wawerku,masz wszystko na pw :) tylko nie bij:modla::modla::modla:[/QUOTE] Nie biję :):):), bo i za co? Cioteczki, Kaja postanowiła przekazać utarg z bazarku na rzecz drugiego, tego ślepego Krecika :multi::loveu::multi: z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211803-Ślepy-czarny-Krecik...-Ma-szansę-na-hotelik-jednak-nie-ma-pieniążków.Dołóż-choć-5zł[/URL]. Bardzo dziękuje Kret Kretowi za ten serdeczny dar, a ja się przyłączam!
  17. Duszku, chciałabym z tobą pójść na spacer. Poczekasz na mnie?
  18. Wpadłam w odwiedziny. Ale tego o kiślu, to nie znam.
  19. Kaju, nadal nie wiem, gdzie przelać te 50 zł z bazarku. Nie odpowiedziałaś na maila, nie wiem, co robić :(.
  20. Wczorajsze życzenia powtarzam na dobrą noc.
  21. Na dłuższą metę... trudno to ogarnąć. Ja w najbliższym czasie nie będę raczej niczym dysponować, bo zima idzie i dom trzeba ogrzać (gazem), a to u mnie w tysiące wychodzi. Nie wiem, czy uda mi się coś uszczknąć, wątpię :(.
  22. No! Im więcej "ciotek" się zlatuje, tym bardziej lubią się pokłócić :diabloti::angryy::evil_lol:, a wtedy wątek ożywa :eviltong:
  23. :sleep2::sleep2::Dog_run::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...