-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[url]http://img713.imageshack.us/img713/8638/8aay.jpg[/url] no rozkosznie się wije :evil_lol:
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajny chłopaczek i jakie ma eleganckie ubranko.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fajnie biegacie.Liz faktycznie w swoim żywiole.:lol: -
Dzisiaj to może dziewczyny będą się wyprowadzać ze szpitala.
-
Rasowe na pewno ale ja się nie znam na kurkach.Na to pytanie to już Magda musi udzielić odpowiedzi.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cudnie dziadeczki człapią.Bryza pomalutku się rozkręca a jej kumpel udaje dzarskiego chłopaczka. Bardzo rozczulające są te staruszki.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Śliczna ta żaglóweczka.Fajnie,że udało Wam się kupić taką jak chcieliście. Widoki przecudne.
-
[quote name='Saththa']i wciąz nie ma :([/QUOTE] Może odbiera rodzące się prosięta.:evil_lol:
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A mnie się wydaje,że on poczuł że jest w domku i chciałby mieć ludzia ciągle przy sobie. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/006.jpg[/url] Bolcik się zmęczył jedzeniem ucha :lol: Moja Figa ucho jada na podłodze. -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Pięknie się prezentowaliście.:lol: -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Straszny dramat.Biedna psina. Mam nadzieję że już będzie tylko dobrze. -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki: -
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-C8k5gD7V5LQ/UcQihHEF6eI/AAAAAAAAEQ8/s2MJPCx-C0U/s640/DSCN5859.JPG[/url] Felutek ma chyba jakieś pretensje ;)
-
Pozwolę sobie wstawić zdjęcia Janka. [IMG]http://i44.tinypic.com/jztoqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/saytlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2vimfs4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28v1c9.jpg[/IMG]
-
Monika nie wiń się.Chciałaś jak najlepiej dla Sajna.Przecież nie mogłaś przewidzieć że tak się stanie.Moim zdaniem to faktycznie ma chyba za mało ruchu i widocznie to nie ten domek.
-
[quote name='Saththa']fotki cudne, ta mgła pełzająca :) a kiedy się maluchy kolejne prosiowe pojawić mają??[/QUOTE] Pod koniec czerwca.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Niedźwiedzie cudne ale golaski też fajne.No i Fixsik ma sznaucerową brodę.:loveu: -
Nie Pigi jest dokładnie na przeciwko patrząc w poziomie.Koło ogniska.Tam ma zrobiony spory wybieg.
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/34zyp8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/k0rfiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/okx08l.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/34rzpxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/28sn903.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/sy305j.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/35cmkq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/993zaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2i9gz6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ijgug2.jpg[/IMG]
-
[QUOTE=ulana; A najbardziej to mnie te dyby rozbawiły. Okrutnice z Was- tak traktować psa. ;)[/QUOTE] Sama się tak urządziła bez naszego udziału.:evil_lol:
-
Fajne te zdjęcia z nowej ambony.Też myślę że jesienią te wschody słońca będą ciekawsze. Pigi wyszła na ogromnego śpiocha,ale to dobrze znaczy że już się zadomowiła.:lol:.