Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Fajny chłopaczek i jakie ma eleganckie ubranko.:lol:
  2. Fajnie biegacie.Liz faktycznie w swoim żywiole.:lol:
  3. Margi

    Sfora Hektora

    Dzisiaj to może dziewczyny będą się wyprowadzać ze szpitala.
  4. Rasowe na pewno ale ja się nie znam na kurkach.Na to pytanie to już Magda musi udzielić odpowiedzi.
  5. Cudnie dziadeczki człapią.Bryza pomalutku się rozkręca a jej kumpel udaje dzarskiego chłopaczka. Bardzo rozczulające są te staruszki.
  6. Śliczna ta żaglóweczka.Fajnie,że udało Wam się kupić taką jak chcieliście. Widoki przecudne.
  7. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']i wciąz nie ma :([/QUOTE] Może odbiera rodzące się prosięta.:evil_lol:
  8. A mnie się wydaje,że on poczuł że jest w domku i chciałby mieć ludzia ciągle przy sobie.
  9. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/006.jpg[/url] Bolcik się zmęczył jedzeniem ucha :lol: Moja Figa ucho jada na podłodze.
  10. Pięknie się prezentowaliście.:lol:
  11. Straszny dramat.Biedna psina. Mam nadzieję że już będzie tylko dobrze.
  12. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-C8k5gD7V5LQ/UcQihHEF6eI/AAAAAAAAEQ8/s2MJPCx-C0U/s640/DSCN5859.JPG[/url] Felutek ma chyba jakieś pretensje ;)
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Pozwolę sobie wstawić zdjęcia Janka. [IMG]http://i44.tinypic.com/jztoqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/saytlx.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2vimfs4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28v1c9.jpg[/IMG]
  14. Monika nie wiń się.Chciałaś jak najlepiej dla Sajna.Przecież nie mogłaś przewidzieć że tak się stanie.Moim zdaniem to faktycznie ma chyba za mało ruchu i widocznie to nie ten domek.
  15. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='Saththa']fotki cudne, ta mgła pełzająca :) a kiedy się maluchy kolejne prosiowe pojawić mają??[/QUOTE] Pod koniec czerwca.
  16. Niedźwiedzie cudne ale golaski też fajne.No i Fixsik ma sznaucerową brodę.:loveu:
  17. Nie Pigi jest dokładnie na przeciwko patrząc w poziomie.Koło ogniska.Tam ma zrobiony spory wybieg.
  18. [IMG]http://i44.tinypic.com/34zyp8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/k0rfiq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/okx08l.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/34rzpxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/28sn903.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i44.tinypic.com/sy305j.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/35cmkq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/993zaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2i9gz6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ijgug2.jpg[/IMG]
  20. [QUOTE=ulana; A najbardziej to mnie te dyby rozbawiły. Okrutnice z Was- tak traktować psa. ;)[/QUOTE] Sama się tak urządziła bez naszego udziału.:evil_lol:
  21. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne te zdjęcia z nowej ambony.Też myślę że jesienią te wschody słońca będą ciekawsze. Pigi wyszła na ogromnego śpiocha,ale to dobrze znaczy że już się zadomowiła.:lol:.
×
×
  • Create New...